Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Tuning (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=107)
-   -   [Ogólne] Chiptuning 1.0 ecoboost 3-cylindrowca (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=202953)

tedi_k 20-08-2015 13:47

Odp: Chiptuning 1.0 ecoboost
 
Cytat:

Napisał Atlis (Post 2443914)
Jeżeli nie chcesz stracić gwarancji, nie ma żadnej opcji.

Utrata gwarancji a ryzyko utraty gwarancji to jednak dwie ZUPEŁNIE różne rzeczy...
Jeśli ktoś boi się ryzyka (nawet minimalnego) - to faktycznie: z daleka od modzenia!
Jeśli natomiast istotne jest dopiero zmaterializowanie tego ryzyka - to chyba trzeba by przerobić sedana na kabriolet by się "załapać" na realną utratę gwarancji... Puki co nie znam nikogo, kto by się skarżył, że utracił gwarancję w wyniku chipa...

Atlis 20-08-2015 13:51

Odp: Chiptuning 1.0 ecoboost
 
Tak, dziękuję, że w innych słowach napisałeś to, co miałem na myśli. :)

TuneFORCE 20-08-2015 19:21

Odp: Chiptuning 1.0 ecoboost
 
Kto nie ryzykuje ten szampana nie pije ;-)

Atlis 21-08-2015 08:52

Odp: Chiptuning 1.0 ecoboost
 
Oczywiście. Pamiętajmy, że dobry tuner też daje potwierdzenie wykonanego zabiegu i gwarancję...

Jak wygląda sprawa u was panowie?

Yel0n 21-08-2015 08:55

Odp: Chiptuning 1.0 ecoboost
 
Dzięki za odpowiedzi. Postanowiłem, że zrobię soft po pierwszym przeglądzie w ASO

TuneFORCE 21-08-2015 09:58

Odp: Chiptuning 1.0 ecoboost
 
Popytaj naszych klientów ;-)

Atlis 21-08-2015 14:18

Odp: Chiptuning 1.0 ecoboost
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - jestem jednym z "waszych klientów". Pytam was. Chyba się nie wstydzisz napisać jak to wygląda.

heko 21-08-2015 14:45

Odp: Chiptuning 1.0 ecoboost
 
...się gwarantuje poprawność działania modyfikacji, czyli źle jeździ, wywala usterki itp. gwarantujemy poprawki lub zwrot :)

TuneFORCE 21-08-2015 20:03

Odp: Chiptuning 1.0 ecoboost
 
Cytat:

Napisał Atlis (Post 2444425)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - jestem jednym z "waszych klientów". Pytam was. Chyba się nie wstydzisz napisać jak to wygląda.

To tym bardziej nie powinieneś pytać skoro wiesz :619:
Nikt nie daje gwarancji na samochód, zwłaszcza w takich czasach jakie nastały w motoryzacji, gdzie klient testuje auta, a nie fabryka...jeden motor zrobi 50k mna drugi 200k km...my ze swojej strony możemy zagwarantować poprawność wykonania modyfikacji w takim zakresie jak to opisał Heko.
Nie wiem kiedy u nas byłeś ale jak w przeciągu ostatnich 3-4 lat to widziałeś pewnie zlecenia, dostałeś kartę gwarancyjną itd.
My informujemy klientów o zagrożeniach wynikających z tuningu czy hamowania auta, klient musi się z nimi zapoznać i potwierdzić to podpisem.

Papierologia niemal jak w ASO ale przynajmniej nie ma niedomówień ;-)

heko 21-08-2015 20:12

Odp: Chiptuning 1.0 ecoboost
 
ja nie jestem taki papierkowy/drobiazgowy, staram się jak mogę, aby wszystko grało jak należy...reszta jak napisał TuneFORCE :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.