Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fusion (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=100)
-   -   [Fusion] Montaż świateł dziennych (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=159424)

Mark77777 19-09-2015 19:54

Odp: Montaż świateł dziennych
 
Witam! Mam maly problem z podlaczeniem swiatel do jazdy dziennej a raczej z podlaczeniem białego kablelka pod swiatla mijania oto jak podlacze pod plus samej nie podlaczonej kostki to wszystko jest ok, ale jak ta kostke podlacze pod zarowke to niecha się swiatla mijania podlaczyc. Gdzie podlaczaliscie kabelek od automatu w waszych autkach?

Mark77777 26-09-2015 04:26

Odp: Montaż świateł dziennych
 
nikt nie pomoze?

weuek 26-09-2015 06:41

Odp: Montaż świateł dziennych
 
Cytat:

Napisał Mark77777 (Post 2457657)
Gdzie podlaczaliscie kabelek od automatu w waszych autkach?

Do przewodu świateł pozycyjnych przy lewej lampie.

charon 27-09-2015 08:43

Odp: Montaż świateł dziennych
 
Witam, podpatrzyłem elektryka który u mnie podłaczał światła dzienne, jest banalnie proste, i działa po przekręceniu kluczyka,oraz wyłąncza sie po włączeniu świateł w samochodzie.
Tak więc minus wiadomo masa, biały pozycyjne lub mijania, zależnie od tego w którym momencie chcemy aby się włączały / ja mam do pozycyjnych/ oraz drugi plus do plusa stałego prądu ja mam do wstecznego- i jest super.

jankowalski973 27-09-2015 10:55

Odp: Montaż świateł dziennych
 
Masz trzy przewody:
Pierwszy minus do masy (czarny).
Drugi do przewodu świateł mijania (chyba biały) lutujesz przy wtyczce reflektora lewego.
Trzeci plus do puszki przy akumulatorze (czerwony).
Wszystko zgodnie z instrukcją.

weuek 27-09-2015 11:49

Odp: Montaż świateł dziennych
 
Cytat:

Napisał jankowalski973 (Post 2461055)

Drugi do przewodu świateł mijania (chyba biały) lutujesz przy wtyczce reflektora lewego.

Wszystko zgodnie z instrukcją.

Jesteś pewien? A działanie dziennych wraz z pozycyjnymi będzie zgodne z przepisami? Chyba tylko w aucie sprzed 2009 r.

jankowalski973 27-09-2015 13:07

Odp: Montaż świateł dziennych
 
Tak zgadza się. Przepraszam za pomyłkę. Chodziło o pozycyjne. Razem nie powinny się świeci.

Mark77777 10-10-2015 19:49

Odp: Montaż świateł dziennych
 
Mam takie pytanie może głupie ale je zadam która to jest lewa lampa jak stoje przed samochodem (od pasażera) czy jak siedze w aucie lewa (od kierowcy)?:lol:

SRS 10-10-2015 19:54

Odp: Montaż świateł dziennych
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] a w takim przypadku to jak określasz gdzie jest przód lub tył auta stojąc przed nim czy siedząc za kierownicą :mrgreen: , zawsze określa się strony auta z pozycji siedzenia kierowcy ,

kuba1961 26-04-2016 18:59

Odp: Montaż świateł dziennych
 
A dlaczego do lewego ? To jest jakaś różnica w podłączeniu pod lewą lub prawą lampę ?

Bump:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.