Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|podlaska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=149)
-   -   Wolna amerykanka - podlaski spam (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=126301)

R_u_f_u_s 11-03-2012 15:11

Odp: Wolna amerykanka
 
Motoklinika? A co to za twór?

toomekk6 11-03-2012 15:43

Odp: Wolna amerykanka
 
Nie wiem. Kupiłem grupona pojadę i się zobaczy:)

R_u_f_u_s 11-03-2012 17:16

Odp: Wolna amerykanka
 
Jedna uwaga: w ofercie nie ma nic na temat odessania gazu ani wykonanie próżni. Czyżby dodatkowy koszt?

Tu jest oferta, którą kupiłem w zeszłym roku: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

czapa_74 11-03-2012 18:10

Odp: Wolna amerykanka
 
Cytat:

Napisał R_u_f_u_s (Post 1797985)
Motoklinika? A co to za twór?

Chłopaki kiedyś byli na Szymanowskiego na Wygodzie, a od kilku lat działają w tym miejscu. Nie wiem jak robią, ale kolejki mają zawsze jak tam zajeżdżam, a to zdecydowanie dobra reklama. Ostatnimi czasy większość zakładów mechaniki pojazdowej cienko przędzie.......

R_u_f_u_s 11-03-2012 19:53

Odp: Wolna amerykanka
 
To po co im dodatkowa reklama w zakupach grupowych? Od ładnych kilku miesięcy na zakupach grupowych pojawiają się właśnie ich oferty - może te kolejki to efekt groupona i sweetdeala, a nie jakości? Niedawno chyba była u nich wymiana opon. Mam mieszane uczucia :) toomekk, pochwal się jak było :)

Wesoly88 12-03-2012 01:33

Odp: Wolna amerykanka
 
ja w tamtym roku jeździłem na ulice astronautów , chłopak się zna na rzeczy, odgrzybienie i nabicie 150zł... ale ogólnie drogo... za wymianę chłodnicy ( bo jest dziurawa) krzykną mi700zł wzwyż... wg. mnie trochę bogato

toomekk6 12-03-2012 06:29

Odp: Wolna amerykanka
 
Jak tylko moje auto wróci z Gdańska to pojade:P
Filtr kabinowy trzeba raczej samemu wymienić z godzinę przed odgrzybianiem? Czy ich sie zapytać dźwoniąc do nich?;p Bo w gruponie nic nie ma o wymianie filterka.
Chłopaki ile wchodzi odczynnika do Modo? Pewnie więcej jak 100gram i trzeba będzie dopłacić 15zł.

R_u_f_u_s 12-03-2012 07:11

Odp: Wolna amerykanka
 
W tej ofercie do której link wkleiłem wymiana była w cenie :)
Nie pamiętam, ile chłopaki wzięli za filtr i ile gramów czynnika weszło, ale sumarycznie kosztowało mnie to 145zł (-79zł Groupon). Na razie działa, na nogi nie kapie. Co w obsłudze klimy można zwalić, jeśli to wykonuje maszyna - podłączasz (musisz tylko wiedzieć jak hehe) i jazda? :)

toomekk6 12-03-2012 17:47

Odp: Wolna amerykanka
 
Tu jest bez wymiany fpp. Tylko taka kwestia wymienić samemu przed czy po zabiegu?

R_u_f_u_s 12-03-2012 18:00

Odp: Wolna amerykanka
 
IMO bez znaczenia, ale wymieniałbym po :)
A tak w ogóle... cały proces trwa 60-90 minut - nie możesz wtedy wymienić? :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.