Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Fotorelacje z napraw (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=163)
-   -   [modyfikacja] Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=191290)

piotrali 12-02-2014 15:44

Właśnie dotarła do mnie krańcówka od jaguara. Gniazdo pasuje do oryginalnej wtyczki która jest zamocowana do zamka maski. Elektrycznie krańcówka zachowuje się tak samo jak krańcówka wbudowana w zamek. Czyli jak jest wciśnięta to piny są zwarte. Teraz zostało tylko zamocowanie jej.

Wniosek jest taki że można jako alternatywę wymiany zamka maski na taki z czujnikiem otwarcia zastosować krańcówkę od jaguara która pasuje do oryginalnej instalacji i kosztuje śmieszne pieniądze - ja kupiłem za 10 zł. Jedyny mały problem to kwestia mocowania tego czujnika.


Wysłano z Nokia Lumia 920 za pomocą Tapatalk

marek197879 13-02-2014 19:20

Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta
 
Dobra to ja odświeżę pytanie gdzie znaleźć kabelek do sygnalizatora w s-max przed liftem, może już ktoś to rozpracował

piotrekone12 13-02-2014 19:24

Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta
 
1 załącznik(i)
Pytanko....
Na zdjęciu lampka oświetlenia wnętrza.

Czy posiada czujniki ruchu/monitorowania wnętrza???

piotrali 13-02-2014 20:17

Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta
 
2 załącznik(i)
Niestety to co zaznaczyłeś to nie są czujniki ruchu - tam są diody do "oświetlenia nastrojowego". Lampka z czujnikami ruchu wygląda tak:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
na zdjęciu czujniki ruchu
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

piotrekone12 13-02-2014 20:34

Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta
 
Dzięki za informację

Wawrzonkowski 14-02-2014 13:36

Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta
 
1 załącznik(i)
Witam
Zamieszczam zdjęcie znalezione w necie . Z wyglądu wygląda na Forda Mondeo kombi wersja po lifcie (z instalacją antenową w tylnych bocznych szybach)

radzik22 14-02-2014 14:48

Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta
 
4 załącznik(i)
Cytat:

Napisał radzik22 (Post 2155981)
no i mam problem :diabelek:
mam oto taki interfejs [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i dgy próbuje tylko polaczyc sie z ELMConfig to ten program mi sie zawiesz albo nie chce sie polaczyc. Na innych programach takich jak forScan i PCMScan interfejs sie laczy bez zadnego problemu. tylko ze na tych ww programach ktore współpracują z moim interfejsem chyba nie ma mozliwości aktywowania alarmu:027: chyba ze sie myle to pomozcie lub podajcie mi jakis link do dobrego programu ktorym mozna aktywowac alarm:P Z góry dziekuje:wink:

Wracajac do mojego problemu dotyczacego interfejsu to wyglada to tak
wrzucam fotki i moze ktos mi powie o co w tym wszystkim chodzi???

mayak 14-02-2014 15:06

Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta
 
o elmconfigu jest oddzielny wątek, a nawet wątki - przeglądałeś?

radzik22 14-02-2014 15:25

Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta
 
moze jestem troszke leniwy ale zeby to wszystko ogarnac to trzeba duzo wiecej czasu. mnie tylko obchodzi czy mam nie odpowiedni interfejs czy cos innego zle robie? prosze tylko o jasna odpowiedz.

orion512 14-02-2014 15:56

Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta
 
Mi się coś wydaje że aktualny elmconfig ma problemy z obsługą interfejsów na STN. Zdaje się że jakieś starsze wersje chodzą z nim. Ale z którą to musisz poszukać.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.