Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Ogólne] zakup rejestratora jazdy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=177544)

TOMAS 09-05-2013 21:33

Odp: zakup rejestratora jazdy
 
Mirek wrzuć fotkę jak to wygląda ze środka, tzn ukrycie kabli, montaż

wrzoch 09-05-2013 23:02

Odp: zakup rejestratora jazdy
 
Cytat:

Napisał jvc (Post 2009914)
Dziś się zorientowałem że miałem ustawioną rozdzielczość 1280x720 zamiast 1920x1080

Sprawdź czy można ustawić ostrość na nieskończoność.

jvc 10-05-2013 07:03

Odp: zakup rejestratora jazdy
 
Nie ma ustawień ostrości, no i w tej najwyższej rozdziałce widze że czasem jakby obraz falowal na postoju , muszę potestować.
Tomek musisz poczekać bo samochód w garażu :D

jvc 13-05-2013 11:01

Odp: zakup rejestratora jazdy
 
2 załącznik(i)
Montaż jest bezinwazyjny , w fordzie są takie szpary że bez problemu przewód wszedł w podsufitkę od strony szyby. Podłączone jak u kolegi butel do lampki
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...][Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Stasiu47 14-05-2013 21:00

Odp: zakup rejestratora jazdy
 
W ostatnim, aktualnym numerze PC Format (6/2013) jest zamieszczony test 7-miu kamer samochodowych w cenach od <200 do >400 zł. Zawsze to jakiś pogląd. Ja kombinuję podłączyć się do podświetlenia lusterka i poprowadzić kabelek między szybą a podsufitką. Tylko jak sprawdziłem na wyłączonym zapłonie było tam napięcie i nie wiem czy jest zawsze czy utrzymuje się jakiś czas po wyłączeniu silnika i zamknięciu wszystkich drzwi.

jvc 14-05-2013 21:10

Odp: zakup rejestratora jazdy
 
W mk4 jest przez jakieś 15-20 minut po wyłączeniu

tedi_k 14-05-2013 21:48

Odp: zakup rejestratora jazdy
 
No to znów wprowadzę trochę zamieszania...:wink:
Namierzyłem w Chinach takie urządzonko - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Nie ma ekranu, tylko wyjście wideo na urządzenie zewnętrzne (monitor kamery parkowania, ekran navi).
Urządzenie jest małe i dyskretne. Właśnie je sobie będę ciągnął... Może chce się ktoś dołączyć - przy wspólnej przesyłce zawsze to dolar-dwa taniej...

wrzoch 14-05-2013 21:59

Odp: zakup rejestratora jazdy
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 2012729)
Właśnie je sobie będę ciągnął... Może chce się ktoś dołączyć - przy wspólnej przesyłce zawsze to dolar-dwa taniej...

Ja bym się pisał. Zastanawiałem się co podpiąć pod drugie wejście mojego monitorka, teraz już wiem.

Nie wiem z czego chcesz urwać tego dolara lub dwa przy opcji free shipping, ale kamerka mi się podoba :)

marcink719 14-05-2013 22:06

Odp: zakup rejestratora jazdy
 
no, no...przyznam że bardzo ciekawe urządzenie, zwłaszcza że dużo mniejsze niż ogólnie dostępne rejestratory. Patrzyłeś może na e-bay-u albo w Stanach czy coś takiego tam mają, może taniej?

wrzoch 14-05-2013 22:09

Odp: zakup rejestratora jazdy
 
Taniej niz u producenta to tylko u zlodziei i paserow jest. Po co Ci posrednicy?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.