Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Fotorelacje z napraw (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=163)
-   -   Denso - rozbudowa - krok po kroku (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=203806)

benio 06-12-2017 14:59

Odp: Denso - rozbudowa - krok po kroku
 
Cytat:

Napisał zippy (Post 2896089)
... Po telefonicznej rozmowie z Panem z serwisu martos, stwierdził, że sygnał synchronizacji jakie podaje DVD DENSO może mieć nieprawidłowy przebieg, co powoduje wyłączenie wejścia RGB. Doradził pomiar oscyloskopem i wysłanie adaptera razem z wykresem w celu przystosowania go. ...

To prawda.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] napisałem, że jeżeli to do Forda z Denso to sygnał synchronizacji obrazu z adaptera jest inny niż wysyła go napęd Navi DVD i należy go zmodyfikować.
Ja po otrzymaniu adaptera odesłałem go do firmy Martos wraz z wykonanym przeze mnie (za pomocą oscyloskopu) przebiegiem sygnału synchronizacji (mam go gdzieś jeszcze).
Po tej operacji adapter hula aż miło z tym "mykiem", że po jego włączeniu z automatu do ekranu Denso przekazywany jest obraz z wejścia AV1 adaptera, a nie sygnały RGB z napędu Navi DVD.

zippy 06-12-2017 21:16

Odp: Denso - rozbudowa - krok po kroku
 
Nie denerwuje Cię to, że za każdym odpaleniem auta musisz to robić ręcznie? Może takie rozwiązanie jak u mnie by Cie się lepiej sprawdziło?

benio 07-12-2017 13:08

Odp: Denso - rozbudowa - krok po kroku
 
Denerwuje.:mad:
Kombinuję, aby ustawić/przerobić adapter MA-410, aby RGB było na starcie.
Oczywiście myślałem kiedyś o przekaźniku(kach), ale to ostateczność.
Teraz z braku czasu i chęci pracy przy niskiej temperaturze powietrza odłożyłem to na cieplejsze dni.

Pawel_Rzeszow 03-02-2019 12:49

Odp: Denso - rozbudowa - krok po kroku
 
Witam Szanowne Koleżanki i Szanownych Kolegów posiadaczy MK3 :)
zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Ze względu że ADAPTER MULTIMEDIALNY UNIWERSALNY (Interfejs) RBG jest niedostępny w przyrodzie udało mi się znaleźć taki oto zamiennik [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] niestety jest dedykowany do Szmelcwagena a do naszych ukochanych Fordów niestety nie występuje.
Moje pytanie brzmi:
czy takie cudo z Ali można zaadaptować do MK3- Denso ?

benio 05-02-2019 21:04

Odp: Denso - rozbudowa - krok po kroku
 
Cytat:

Napisał Pawel_Rzeszow (Post 3089488)
...
czy takie cudo z Ali można zaadaptować do MK3- Denso ?

Jak wrzucisz sygnał synchronizacji tego sprzętu to Ci napiszę czy podejdzie.
A lukałeś [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]?

Pawel_Rzeszow 12-02-2019 19:21

Odp: Denso - rozbudowa - krok po kroku
 
Cytat:

Napisał benio (Post 3090561)
Jak wrzucisz sygnał synchronizacji tego sprzętu to Ci napiszę czy podejdzie.
A lukałeś [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]?

Tak, tylko tu mam koszt ok 100-150zł a nie 300. Zależy mi przede wszystkim na kamerze cofania żadnego DVD itp nie będę podłączał.

hmm niestety My Friend z Chin nie odpowiada :( a zawsze tacy pomocni :(

ps. a może Ty masz możliwość sprawdzenia ? lub kontakt do polskiego importera ?

RECONDO 26-01-2021 13:49

Odp: Denso - rozbudowa - krok po kroku
 
No właśnie... odwieczny dylemat starości. Mój moduł powoli kończy żywot: łamie ekran obrazu na dwie części przy dwóch rożnych kamerach. Czasami działa OK, a czasami trzeba kilkukrotnie wsteczny wrzucić by otrzymać poprawny efekt. Szukam zamiennika w przystępnych cenach. Spotkaliście sensowne oferty? O ile jeszcze użytkownicy niniejszego tematu żyją :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.