Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2011-2014] Jaki wyświetlacz komputera pokładowego (zegary)? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=172151)

Misieksmig 31-05-2014 07:29

Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?
 
Są informacje słowne w stylu "drzwi kierowcy otwarte", "lewe tylne drzwi otwarte" itd.

Polarny 31-05-2014 10:17

Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?
 
Panowie ja uważam, że szkoda czasu i zachodu by przejmować się tym, że Ford już nie daje dużego wyświetlacza. Nie mamy wplywu na tą decyzję i salon także. Tak sobie wymyślili księgowi Forda i koniec. Ostatnio widziałem Heka STka i co? Też mu wsadzili mały wyświetlacz. Uważam, że tutaj już kompletnie przesadzili, bo do flagowego modelu powinni już takie rzeczy dawać, ale cóż.

Ważne jest jednak to, że wymiana licznika to zerowy problem. Jest plug&play. Kwestia złapania licznika w dobrej cenie i po sprawie. Wymiana trwa od dosłownie minutę, więc nie ma się co martwić.

ojciec25 31-05-2014 14:47

Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?
 
Jeszcze jedno pytanie. Jakie parametry można sprawdzić na małym wyświetlaczu i jak wygląda menu ?

Atlis 31-05-2014 19:02

Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?
 
Takie same jak na dużym, tylko inaczej to wygląda.

pjetrucha 31-05-2014 19:18

Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?
 
Duży ma ta zaletę, ze na jednym ekranie możesz wyświetlić 4 wartości z komputera jednocześnie. Cala reszta jest chyba taka sama.

ojciec25 31-05-2014 20:24

Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?
 
Cytat:

Napisał Polarny (Post 2219590)
Panowie ja uważam, że szkoda czasu i zachodu by przejmować się tym, że Ford już nie daje dużego wyświetlacza. Nie mamy wplywu na tą decyzję i salon także. Tak sobie wymyślili księgowi Forda i koniec. Ostatnio widziałem Heka STka i co? Też mu wsadzili mały wyświetlacz. Uważam, że tutaj już kompletnie przesadzili, bo do flagowego modelu powinni już takie rzeczy dawać, ale cóż.

Ważne jest jednak to, że wymiana licznika to zerowy problem. Jest plug&play. Kwestia złapania licznika w dobrej cenie i po sprawie. Wymiana trwa od dosłownie minutę, więc nie ma się co martwić.

Co do plug&play to chyba nie do końca. Pozostaje kwestia przebiegu. Apropos wymiany pytałem sie w aso i oprócz tego, że nie jest to możliwe :) to ponoć są jakieś problemy z kompatybilnością. Jak dla mnie jest to bzdura nieprzeciętna, no ale przecież jasnie oświecony serwis wie lepiej :lol:

Atlis 31-05-2014 20:28

Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?
 
Oczywiście, że to bzdura, spokojnie można przekładać.

mayak 31-05-2014 21:12

Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?
 
Cytat:

Napisał Polarny (Post 2219590)
Ostatnio widziałem Heka STka

pochwal się efektami ;)

Polarny 01-06-2014 10:13

Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?
 
Cytat:

Napisał ojciec25 (Post 2219812)
Co do plug&play to chyba nie do końca. Pozostaje kwestia przebiegu. Apropos wymiany pytałem sie w aso i oprócz tego, że nie jest to możliwe :) to ponoć są jakieś problemy z kompatybilnością. Jak dla mnie jest to bzdura nieprzeciętna, no ale przecież jasnie oświecony serwis wie lepiej :lol:

Jest plug&play, bo sam robiłem u siebie. Korekta przebiegu do Twojego pierwotnego to przecież nie problem? 70 zł i zrobione.

Cytat:

Napisał mayak (Post 2219843)
pochwal się efektami ;)

Proszę: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Ogólnie - wreszcie auto potrafi odpychać się od asfaltu.

Atlis 01-06-2014 14:33

Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?
 
No myślę, że wcześniej też potrafiło...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.