Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Skrzynie automatyczne (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=151)
-   -   [Ogólne] wszystko o skrzyni automatycznej 6F Mid-Range (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=262503)

cattani75 28-06-2018 21:24

Odp: wszystko o skrzyni automatycznej 6F Mid-Range
 
Silniczek wymieniony na gwarancji, ale za dużo by ASO kosztowało, jakby jeszcze umyli auto w ciągu tych 3 dni. Ech, polskie podejście do klienta...

Piotr_V6 28-06-2018 21:51

Odp: wszystko o skrzyni automatycznej 6F Mid-Range
 
wywalone mają na to, ceny rosną a standard obsługi spada, kiedyś odstawiając głupią dacie, woła roboczego najtańszej maści, na serwis gwarancyjny lub naprawy w trakcie gwarancji, auto mimo swojej tandetności zawsze wychodziło z serwisu umyte i sprzątnięte w środku, masakra.

lemon 30-06-2018 15:13

Odp: wszystko o skrzyni automatycznej 6F Mid-Range
 
Analizy olejów Mondeo MK5. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

lemon 01-07-2018 15:19

Odp: wszystko o skrzyni automatycznej 6F Mid-Range
 
Jeśli kogoś interesuje instrukcja statycznej wymiany oleju to jest tutaj [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

cattani75 01-07-2018 15:57

Odp: wszystko o skrzyni automatycznej 6F Mid-Range
 
Obejrzałem filmik i... zastanawiam się, czy rzeczywiście zmieniać olej w skrzyni. :-)
Spodziewałem się bardziej przekonujących wyników, a tu w sumie tragedii nie było.

biner 01-07-2018 16:03

Odp: wszystko o skrzyni automatycznej 6F Mid-Range
 
Cytat:

Napisał cattani75 (Post 3000137)
Obejrzałem filmik i... zastanawiam się, czy rzeczywiście zmieniać olej w skrzyni. :-)
Spodziewałem się bardziej przekonujących wyników, a tu w sumie tragedii nie było.

wydaje mi się że przy takim przebiegu to nie ma konieczności,ale przy 60kkm to już warto zmienic

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

lemon 01-07-2018 18:17

Odp: wszystko o skrzyni automatycznej 6F Mid-Range
 
Cytat:

Napisał cattani75 (Post 3000137)
Obejrzałem filmik i... zastanawiam się, czy rzeczywiście zmieniać olej w skrzyni. :-)
Spodziewałem się bardziej przekonujących wyników, a tu w sumie tragedii nie było.

Tragedii nie było ale szału też nie jak na tylko 30k km. Spore ilości opiłków żelaza czy aluminium to nic dobrego dla skrzyni. Ford przekonuje że oleju w skrzyni się nie wymienia...ehhh.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

leszek 01-07-2018 21:54

Odp: wszystko o skrzyni automatycznej 6F Mid-Range
 
ja przy 130tysiakach też zastanawiam się :)

cattani75 02-07-2018 06:50

Odp: wszystko o skrzyni automatycznej 6F Mid-Range
 
Z drugiej strony może pierwszy raz warto zmienić wcześniej, a dopiero za drugim dać gościowi 60 tys. szansy w zależności od objawów.
U mnie odczuwam chyba czasami lekkie szarpanie. Jeśli miałoby zniknąć, to może warto? E, chyba się umówię na przyszły tydzień w Katowicach i dam cynk,jakie efekty. Cała zabawa kosztuje tam 680 PLN.
Już wiem - muszę się umówić, bo mi się A4Go nie zamortyzuje. :-D

lemon 02-07-2018 07:11

Odp: wszystko o skrzyni automatycznej 6F Mid-Range
 
Te 680 to za dynamiczną wymianę? Jeśli tak to dobra cena.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.