Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fiesta (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=99)
-   -   [Fiesta 2001-2008] Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=86837)

kubaw20055 23-02-2010 17:59

Odp: Doposażenie
 
Byłem ostatnio u elektronika i dowiedziałem się, że mam wadliwego pilota (sprawdzał jakimś urządzeniem) i chyba już jestem blisko rozwiązania problemu tzn. nowy pilot:one:

pawel182 01-05-2010 16:47

Odp: Doposażenie
 
Po długiej zimie ruszyły prace przy Fiestce :) Wszystko za sprawą wpadnięcia mi w ręce w fajnej cenie elektrycznych lusterek z podgrzewaniem. Dziś właśnie je założyłem :)
Tym razem nie było tak łatwo jak podczas elektr.szyb czy c.zamka ponieważ akurat w przypadku lusterek moja Fiesta nie posiadała gotowej instalacji elektrycznej :( Wszystkie przewodziki trzeba było prowadzić samemu. Poza przewodzikami należało dołożyć dwa bezpieczniki w skrzynce.
Druga rzecz, która sprawiła mały problemik to jedno z kupionych lusterek. Pewnie mało kto wie ale lusterko w MK6/Fusion trzyma sie karoserii na jednej śrubie "10" i dwóch zatrzaskach, przy czym jeden zatrzask jest blokowany od wewnątrz taką wsówką. Problem polegał na tym, że przy jednym lusterku miałem wyłamane oba zatrzaski. Generealnie pewnie jakoś by się tam trzymało na samej śrubie...ale trzeba sobie czasem utrudniac życie :)
Rozłożyłem lusterko na części pierwsze i przełożyłem ten plastik z mocowaniami ze starego lusterka manualnego.

Mam tylko małe pytanko do posiadaczy mk6 z elektr.lusterkami:
lusterka działają dopiero po przekręceniu stacyjki czy niezależnie od jej położenia?

jery13 02-05-2010 12:39

Odp: Doposażenie
 
Cytat:

Napisał pawel182 (Post 1426988)
Mam tylko małe pytanko do posiadaczy mk6 z elektr.lusterkami:
lusterka działają dopiero po przekręceniu stacyjki czy niezależnie od jej położenia?

Niezależnie od położenia kluczyka w stacyjce.

pawel182 02-05-2010 13:22

Odp: Doposażenie
 
Cytat:

Napisał jery13 (Post 1427398)
Niezależnie od położenia kluczyka w stacyjce.

Czyli prawidłowo podłączyłem :) aczkolwiek zastanawiałem się czy aby nie powinno działać dopiero na przekręconym kluczyku...stąd moje pytanie.
Dziękuje za odpowiedź :)

jery13 02-05-2010 14:05

Odp: Doposażenie
 
No tak ale ja pomyślałem o elektrycznym składaniu , a co do regulacji to muszę sprawdzić :?:
Potwierdzam-składanie i regulacja bez względu na położenie kluczyka

pawel182 02-05-2010 17:05

Odp: Doposażenie
 
Cytat:

Napisał jery13 (Post 1427446)
No tak ale ja pomyślałem o elektrycznym składaniu , a co do regulacji to muszę sprawdzić :?:
Potwierdzam-składanie i regulacja bez względu na położenie kluczyka

Składanie mnie niestety nie dotyczy bo mam model przed FL a w nich nie było takiej opcji :(

pawel182 12-08-2010 20:56

Odp: Doposażenie
 
Dawno nic sie nie działo w temacie aż do dziś :) Założyłem sobie podświetlenie klamek oraz podłoża po otwarciu każdych z drzwi. A efekt prezentuje się tak:
http://img37.imageshack.us/img37/6244/img5356medium.jpg

aras77 13-08-2010 14:13

Odp: Doposażenie
 
Całkiem dobrze to świeci. Co włożyłeś od dołu w te drzwi i jak podłączyłeś ten wynalazek?

pawel182 15-08-2010 11:42

Odp: Doposażenie
 
Zamontowałem listwy diodowe. Wszystko podłączone jest pod lampkę oświetlenia wnętrza.
W wolnej chwili i jak tylko odzyskam drugą karte z aparatu na której mam więcej fotek wrzuce jeszcze kilka zdjęć.

PRZEMEK_TORUN 15-08-2010 20:12

Odp: Doposażenie
 
Podłączone pod lampkę oświetlenia wnętrza? Czyli po otwarciu których kolwiek drzwi zapalają się wszystkie? Jeśli tak to czy myślałeś o odseparowaniu każdych drzwi pisałem o tym w innym temacie wczesniej [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.