Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Maverick (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=197)
-   -   [Maverick 2000-2007] czy ktoś ma coś o nim ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=194965)

dantes 11-12-2018 15:05

Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?
 
Cytat:

Napisał kotti (Post 3056736)
Dzień dobry, jestem zainteresowany wymianą radia fabrycznego w fordzie maverick. Ciężko dostać dedykowane radio, więc myślę o uniwersalnym radiu 2 din.
1. Czy moglibyście polecić radio 2 din o dobrej jakości muzyki do 2 tys. zł?
2. Czy aby zamontować takie radio będę potrzebował dodatkowej ramki?
Pozdrawiam, z góry dziękuję za pomoc

Radio w mavericu jest mniejsze niż 2din-chyba 1,8. Będziesz musiał powiększyć otwór w konsoli.

Aedifico 11-12-2018 17:26

Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?
 
Uwaga na zabezpieczenia antykorozyjne:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

ArkadyM 12-12-2018 06:24

Re: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?
 
Problem rozwiązany. Był to luźny kabelek od masy który był pod sterownikiem LPG.Nie był widoczny.Po odkręceniu centralki okazało się co jest.

Aedifico 16-12-2018 18:09

Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?
 
Cytat:

Napisał kotti (Post 3056736)
Dzień dobry, jestem zainteresowany wymianą radia fabrycznego w fordzie maverick. Ciężko dostać dedykowane radio, więc myślę o uniwersalnym radiu 2 din.
1. Czy moglibyście polecić radio 2 din o dobrej jakości muzyki do 2 tys. zł?
2. Czy aby zamontować takie radio będę potrzebował dodatkowej ramki?
Pozdrawiam, z góry dziękuję za pomoc

Zapytaj a Autoradex różne ciekawostki mają [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Aras74 11-03-2022 09:29

Odp: czy ktoś ma coś o nim ?
 
Witam. Ja mam pytanie odnosnie pompy sprzęgła. Jak przytrzymam na sprzegle to uklad gubi cisnienie i sprzeglo sie załącza. Pasuje od czegos pompa do Mavericka 2003 r 2.0 benzyna? Orginal powala na kolana...

WojtekMe 06-10-2023 19:39

Odp: czy ktoś ma coś o nim ?
 
Witajcie forumowicze. Poszukuje danych momentów dokręcania do składania silnika 2.3 GZ benzyna rocznik 2007. Niestety w internecie trudno znaleźć service manual obejmujący ten silnik. Być może komuś się udało? Nie pomógł mi również kolega który posiada Autodatę Online podobno nie ma tam danych do mojego zilnika

dantes 07-10-2023 09:04

Odp: czy ktoś ma coś o nim ?
 
Cytat:

Napisał WojtekMe (Post 3472476)
Witajcie forumowicze. Poszukuje danych momentów dokręcania do składania silnika 2.3 GZ benzyna rocznik 2007. Niestety w internecie trudno znaleźć service manual obejmujący ten silnik. Być może komuś się udało? Nie pomógł mi również kolega który posiada Autodatę Online podobno nie ma tam danych do mojego zilnika

Poszukaj na youtobe.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.