Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   LPG (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=105)
-   -   BLOS - opis, montaż i regulacja. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=9520)

mati2021 23-04-2012 23:22

Odp: BLOS - opis, montaż i regulacja.
 
kopytko686, a mógłbyś mi powiedzieć jak zrobiłeś ten tester lambdy i jak to się podłącza i obsługuje?

kopytko686 24-04-2012 19:06

Odp: BLOS - opis, montaż i regulacja.
 
Cytat:

Napisał mati2021 (Post 1819515)
a mógłbyś mi powiedzieć jak zrobiłeś ten tester lambdy i jak to się podłącza i obsługuje?

kupiłem na allegro, tam jest opisane podłączenie
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

tomi503 02-08-2012 21:18

Odp: BLOS - opis, montaż i regulacja.
 
Panwie mam wielką prośbę do wszystkich korzystających z Blosa. Potrzebuje dokładne zwymiarowanie slita D czyli standardowego. Jeśli ktoś posiada slita do większych pojemności czyli (chyba) A to bym również prosił.

Pozdr. Tomek

mariusz747 24-11-2016 22:47

Odp: BLOS - opis, montaż i regulacja.
 
nie ma większego znaczenia jaki gwizdek masz , jeśli chcesz zrobić blosa dobrze musisz doszlifować go do swojego auta , jedni piłuja na wąskim inni na szerokim , to jak mapa paliwowa , u mnie teraz w 2,8Vr6 zaczynam wszystko od nowa , na oryginalnym gwizdku musialem wykręcić prawie na Full co spowodowalo wypadnięcie flaków podczas jazdy , proponuję zakup wskaźnika afr i piłowanie gwizdka według potrzeb , nawet jak by szczelina miała być prostokątna

Struna 25-11-2016 09:51

Odp: BLOS - opis, montaż i regulacja.
 
gość pytał w 2012 roku...

konik_80 25-11-2016 13:01

Odp: BLOS - opis, montaż i regulacja.
 
Blos był spoko w dobie drogich sekwencji. Nadal jest spoko do jednopunktu lub gaźnikowców ale do MPI nie ma za bardzo sensu dłubać przy blosie aby "perfekcyjnie" go wystroić.

Struna 25-11-2016 13:19

Odp: BLOS - opis, montaż i regulacja.
 
Zgadza się, przy obecnych cenach sekwencji blos nie ma sensu jeśli da się sekwe zamontować.

darnel 28-11-2016 15:07

Odp: BLOS - opis, montaż i regulacja.
 
Natomiast, jeśli jest mikser , jak najbardziej jest sens wstawić blosa w miejsce miksera, bo blos jest nieporównywalnie lepszy od miksera

Struna 28-11-2016 15:27

Odp: BLOS - opis, montaż i regulacja.
 
Koszt blosa, montaż, regulacja.... Może się okazać kosztowo podobnie jak przód sekwencji.

mariusz747 07-12-2016 20:01

Odp: BLOS - opis, montaż i regulacja.
 
Cytat:

Napisał Struna (Post 2700239)
gość pytał w 2012 roku...

o co Ci common ? może jeszcze nie ogarnął tematu ?;)
co do bLossa miałem ,leżał, wiec wstawiłem a teraz walczę o spalanie i osiągi
jasne że byle jaka sekwencja była by konkurencyjna cenowo do blossa , ale za porządna trzeba by trochę wyłożyć , jak ogarnę temat to napiszę co i jak może się komuś przyda

ps ,motor 2,8 vr6 jest dość specyficzny , posiada jeden kolektor dolotowy z różnymi długościami kanałów dolotowych , o ile na 3 cylindrach można by zamontować wtryskiwacze nad zaworami (10cm) to w kolejnych 3 odległość do zaworów wynosiła by min 40 cm , kolektor posiada również rozmaite kanały podciśnieniowe oraz pompę napowietrzania (aktualnie zaślepioną ) , montaż blosa wydawał się pomijać wszystkie utrudnienia konstrukcyjne , a sekwencja mogła by w tym przypadku nie spełnić oczekiwań ,

Struna 07-12-2016 21:01

Odp: BLOS - opis, montaż i regulacja.
 
Daje się przedłużki i jest ok.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.