Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Ranger (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=164)
-   -   [Ranger 2011-2022] Uruchamianie samochu przez aplikację Fordpass (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=336796)

SAR37 29-08-2023 11:09

Odp: Uruchamianie samochu przez aplikację Fordpass
 
Ale to jest XLT, Limited czy WildTrak?
Bo np. w wersji Limited nie ma już nawigacji jak w WildTrak - możliwe, że w wersjach niższych wyposażenia, też wyłączono takie „ficzery” w apce ;)
BTW: a silnik 213 KM czy 170 KM lub 130 KM?

krf 29-08-2023 19:50

Odp: Uruchamianie samochu przez aplikację Fordpass
 
Limited 2.0 213.

Tak jak wspominałem, apka daje mi możliwość otwarcia/zamknięcia, mogę sprawdzić stan oleju, adblue, cisnienia w oponach, podaję dokładną lokalizacje pojazdu, ale tej jednej rzeczy jaka jest odpalanie nie wyświetla.

SAR37 30-08-2023 07:36

Odp: Uruchamianie samochu przez aplikację Fordpass
 
A poprzedni właściciel miał tą opcję w apce?
Generalnie, ta apka działa w zależności od numeru VIN - u jednych jest OK cały czas, u innych coś znika na jakiś czas a potem się pojawia.
Długi czas czekałem, aż pojawi mi się ikona Rangera a nie tylko czarny cień Transita na ekranie początkowym. Widać, że nie do końca ogarniają ten temat.
BTW: zdalnego odpalenia używałem tylko zimą, pod pracą - z automatu włączało się dodatkowo ogrzewanie szyb i foteli, ale wszystko na max 10 minut, pomimo, że w ustawieniach jest chyba 5/10/15 minut i ustawiałem na najwyższy.

bartolini9 30-08-2023 08:44

Odp: Uruchamianie samochu przez aplikację Fordpass
 
Cytat:

Napisał krf (Post 3468599)
Limited 2.0 213.

Tak jak wspominałem, apka daje mi możliwość otwarcia/zamknięcia, mogę sprawdzić stan oleju, adblue, cisnienia w oponach, podaję dokładną lokalizacje pojazdu, ale tej jednej rzeczy jaka jest odpalanie nie wyświetla.

Spróbuj innej aplikacji. FordPass Pro lub FordPass. Ostatnio było kilka zmian, jedna aplikacja przestała działać, pojawiła się druga.

krf 30-08-2023 20:24

Odp: Uruchamianie samochu przez aplikację Fordpass
 
Wspominałem wcześniej, mam obie apki zainstalowane.

SAR37 02-09-2023 14:52

Odp: Uruchamianie samochu przez aplikację Fordpass
 
BTW: właśnie zaobserwowałem kolejny zonk aplikacji: „zniknięcie” wartości kilometrów do końca AdBlue - pozostał tylko procentowy poziom a w miejscu szacunkowych kilometrów są kreseczki ;)

bartolini9 05-09-2023 09:08

Odp: Uruchamianie samochu przez aplikację Fordpass
 
Dziwne. U mnie w obu aplikacjach pokazuje ilość kilometrów. Appka żyje własnym życiem chyba.

Jacek,heser 01-10-2023 12:57

Odp: Uruchamianie samochu przez aplikację Fordpass
 
Cytat:

Napisał krf (Post 3468599)
Limited 2.0 213.

Tak jak wspominałem, apka daje mi możliwość otwarcia/zamknięcia, mogę sprawdzić stan oleju, adblue, cisnienia w oponach, podaję dokładną lokalizacje pojazdu, ale tej jednej rzeczy jaka jest odpalanie nie wyświetla.


A masz automat czy manualna skrzynia

adachor[PL] 02-10-2023 20:34

Odp: Uruchamianie samochu przez aplikację Fordpass
 
Tak dla przypomnienia dodam, że zdalne odpalanie działa tylko z zaciągniętym ręcznym.

Jacek,heser 02-10-2023 20:53

Odp: Uruchamianie samochu przez aplikację Fordpass
 
W automacie bez zaciągniętego hamulca elektrycznego też odpali zdalny start


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.