Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Maverick (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=197)
-   -   [Maverick 2000-2007] czy ktoś ma coś o nim ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=194965)

Maverick52 10-01-2014 19:08

Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?
 
Czy ktoś ma zamontowane światła do jazdy dziennej ?
:pomysl:

samspec 11-01-2014 23:52

Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?
 
Mazda Tribute z V6 można się podeprzeć V6 Forda.Na gazie idą cewki i świece,taniej kupować droższe markowe.Na pierwszym cylindrze lubi wydmuchać uszczelkę,wtedy
leci sonda,za katem,ale może i przed.Przy czytaniu błąd cyrkulacji i bank1lub2sensor1lub2
SENSOR1-to sonda przed katem-sensor2 to za katem.Rozrząd na dwu łańcuchach ze ślizgami,jak w''' mietku'' ,napinacze hydro,pod pokrywą-cofnie-nie trzeba nowych,chyba
że schrot.

Maverick52 18-01-2014 16:14

Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?
 
A co z ESP ?
Jest takowe ?
:wink:

Bump: Książka, książką a ja nadal nie wiem czy Maverick ma ESP ?

SRS 18-01-2014 18:26

Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?
 
Cytat:

Napisał Maverick52 (Post 2141774)
A co z ESP ?
Jest takowe ?
:wink:

Bump: Książka, książką a ja nadal nie wiem czy Maverick ma ESP ?

daj vin na PW zobaczę co masz

Maverick52 19-01-2014 17:40

Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?
 
Dzięki.

nisann 21-01-2014 20:36

Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?
 
WF0CU931X6KA48659 do SRS sprawdź mi Kolego czy ten ma ESP, z góry dzięki

SRS 22-01-2014 17:45

Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?
 
moduł ABS - Elektroniczny, Moduł układu zapobiegającego poślizgowi kół podczas hamowania (ABS) Od: 22-12-2003 Do: 01-05-2006 4WD

nigdzie nie mogę się doczytać

mpsfc 11-04-2014 12:11

Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?
 
Witam wszystkich serdecznie, mam już drugiego Mavericka. Poprzedni 2,0 z 2002 r. a teraz 2,3 z z 2006. Na bank nie ma tam esp. Wiadomości o tych autach jest jak na lekarstwo i ja też szukam. Na razie rozkminiam sam :)

pszemq 14-04-2014 20:52

Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?
 
Mam małe pytanie też co do Mavericka sądzę że zakładającemu post tez to się przyda
za 2 tygodnie jadę na oględziny Forda Mavericka z 2006 rok no i teraz tak:
1.Jakie jest przeniesienie napędu(chyba dobrze napisałem chodzi mi to ze max ile może być na obie osie np 40:60 czy jakoś tak)
2.jak to sobie radzi w terenie(oczywiście lekkim)jakieś wypady do lasu lekkie błoto no i oczywiście śnieg-czy ten napęd automatycznie dołączany ujdzie czy jest katastrofa.(śnieg najbardziej mnie interesuje)
3.co z częściami czy naprawdę tak ciężko dostać??
szkoda że po 2004 pozbyli się tego przełącznika napędu z auto na 4x4
Na co zwracać uwagę przy zakupie?są jakieś bolączki auta Maverick z 2006 roku?Pozdrawiam

mpsfc 23-04-2014 13:31

Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?
 
Cytat:

Napisał pszemq (Post 2195067)
1.Jakie jest przeniesienie napędu(chyba dobrze napisałem chodzi mi to ze max ile może być na obie osie np 40:60 czy jakoś tak)
2.jak to sobie radzi w terenie(oczywiście lekkim)jakieś wypady do lasu lekkie błoto no i oczywiście śnieg-czy ten napęd automatycznie dołączany ujdzie czy jest katastrofa.(śnieg najbardziej mnie interesuje)
3.co z częściami czy naprawdę tak ciężko dostać??
szkoda że po 2004 pozbyli się tego przełącznika napędu z auto na 4x4
Na co zwracać uwagę przy zakupie?są jakieś bolączki auta Maverick z 2006 roku?Pozdrawiam

ad.1) jest 50:50.
ad. 2) Radzi sobie całkiem nieźle, próbowałem piach no i oczywiście śnieg. Jak ktoś jeździł przednionapędówką to musi się się trochę przestawić, lubi zarzucić tyłem i zachowuje się na śliskim jak tylny napęd.
ad.3) Z częściami żadnych problemów, jak nie ford to mazda :) Ja korzystam z inter-carsu. Mam już drugiego i w tym również były zwichrowane tarcze hamulcowe z przodu a poza tym leję gaz i zap... jeżdżę :p

Przemku, pisałem na PW, miałeś zadzwonić :027:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.