Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Zaparowane szyby w kabinie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=20067)

Pinki 13-01-2007 17:08

Kusek, weź ,ze wymie n ten filtr i bedzie ok. czy jak zapapra ci sie filtr powietrza to też go kompresorem regenerujesz?? a co do klimy to tak jak llechu, napisał ,ż eodparowywóje ale potem spowrotem zaparuje jak tylko ja wyłączysz

barylkaq 13-01-2007 18:38

sam chce wymienic ten filtr ale mam jakies zaślepki plastikowe i potem dopiero pewnie są te wkrety? Jak te zaślepki zdjąc aby ich nie połamac :) i jakim kluczem potem wykrecic te sruby ?

mexxmen30 13-01-2007 18:53

zaslepki deikatnie śróbokretem cienkim abo nozykiem podsadzic pod spodem sa wkrety na krzyzak moze macie zamkniety obieg ze tak paruja?????????? :fcp13

barylkaq 13-01-2007 19:19

dzieki juz odkrecilem wsio ale cos sie dobrze trzyma ten plastik i nie chce puscic :) niechce połamac ... jak to zdjac ?

slawq 13-01-2007 19:26

zlap za plastik od strony szyby i leciutko z wyczuciem szarp do gory, coraz mocniej.... te wkrety co wykreciles byly w takim plastikowym kolku "rozporowym" ktory jest w blaszce, oprocz tego sa wypustki ktore zachodza na srodku pod druga oslone, oraz jedna za blotnik. Najlepiej szarpac na srodku. PS. wlasnie wrocilem z garazu po sprawdzaniu przewodow ogrzewania szyby, wiec sam 15 minut temu zakladalem te plastiki ;)

Dominik_CK 13-01-2007 19:48

Niedawno czytalem w Auto swiecie albo w Motorze.Zeby jak najszybciej odparowaly szyby wlacza sie klimei obieg w srodku czyli wewnetrzny bez klimy zewnetrzny

barylkaq 13-01-2007 21:51

no wymieniłem to cholerstwo w koncu, pierdzielenia sie jest z tym troche. No i nie obyło sie bez strat :)

1. wpadla gdzies pod silnik taka czarna zaślepka od śruby - gdzie teraz takie cos dokupic?

2. podczas wyjmowania podszybia lekko zarysowałem rantem maski ten plastik i teraz sa takie rysy. ehh ...

karex 13-01-2007 21:59

Cytat:

Napisał barylkaq
gdzie teraz takie cos dokupic

Na pierwszym lepszym szrocie.
Cytat:

Napisał barylkaq
No i nie obyło sie bez strat

Na wojnie zawsze są ofiary :( .
Cytat:

Napisał barylkaq
lekko zarysowałem rantem maski ten plastik

Jest on czarny, czy już mocno wypłowiały? Zawsze możesz potraktować go jakimś czernidłem wtedy rysa zaniknie (na jakiś czas).

barylkaq 13-01-2007 22:01

czernidłem? moze pasta do butów hehe? Plastik jest czarny

karex 13-01-2007 22:08

Cytat:

Napisał barylkaq
moze pasta do butów hehe

Będzie ciężko, ja kiedyś kombinowałem na zderzaku swojego PF126p i nawet pomimo rozgrzewania jej nie kryła za dobrze, a potem wszystko się brudziło :( . Są w sklepach dość tanie te czernidła do plastików. Jedna buteleczka wystarczy Ci na wiele razy...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.