Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|dolnośląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=124)
-   -   warsztat we wrocławiu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=71610)

elprzemo1 05-08-2009 20:49

Odp: warsztat we wrocławiu
 
hehe w sumie przydałoby sie cos od korony ale poki co jutro jade na Nowodworska wymienic tuleje tylnej belki, klocki tył i uszczelniacze na wtryskach

przemo251 03-12-2009 23:56

Odp: warsztat we wrocławiu
 
lepiej dojechać nawet 30 km, byle do pana Tomka... nie raz mi pomógł...spoko gość. miły i kulturalny a prawdę zawsze powie!

lotnik11 04-12-2009 17:22

Odp: warsztat we wrocławiu
 
od kiedy ma wspólnika to już taki miły nie jest. Liczy się tylko kasa

Kapsel_lg 04-12-2009 21:12

Odp: warsztat we wrocławiu
 
hmmm.. co do p.Tomka to jest miłym gościem. Niestety komputer którym dysponuje czyli Magneto Marelli nie współpracuje do końca z Ford Mondeo MK3 :( czyli coś tam czyta ale niestety to jest tylko "coś"

macslad 06-12-2009 22:49

Odp: warsztat we wrocławiu
 
Wymieniałem tam ostatnio sprzęgło (tarcza, docisk, wyprzęglik) szybko i solidnie. Jestem jak narazie zadowolony.

GrekuPL 07-12-2009 16:32

Odp: warsztat we wrocławiu
 
Cytat:

Napisał Kapsel_lg (Post 1304096)
hmmm.. co do p.Tomka to jest miłym gościem. Niestety komputer którym dysponuje czyli Magneto Marelli nie współpracuje do końca z Ford Mondeo MK3 czyli coś tam czyta ale niestety to jest tylko "coś"

ma nowego kompa, ori fordowskiego też więc nie ma problemu żadnego od ponad miecha :)

kulfon_RS 12-12-2009 11:55

Odp: warsztat we wrocławiu
 
Ja mam pytanie do osób które jeżdżą do warsztatu na ul. Nowogrodzką czy tam by zrobili scorpio '91, 2.4 ,V6 ze starym wejściem na komputer?
Mój problem polega na tym,że jakiś czas temu ciężko zaczął mój scorpion palić na benzynie(posiada instalację LPG),aż pewnego razu już nie odpalił.
Wymieniłem pompę paliwa,filtr paliwa i powietrza,sprawdziłem drożność przewodów paliwowych,sprawdziłem świece zapłonowe,kable do świec,nawet wtryski wymieniłem-tak jak mi doradził to pewien mechanik-a,sorpion dalej nie chce odpalić na benzynie,a na gazie odpala na tzw."dotyk".
Byłem u innego mechanika z tym problemem i najlepsze jest to,że stwierdził iż to wina komputera więc podłączył do mego autka inny z forda,ale Sierry 2.0 i mimo memu zdziwieniu paliło-choć czasami ciężko,ale paliło-i kazał mi wymienić komputer.Więc wymieniłem,na taki sam jaki był w tamtym scorpionie i autko tak jak wcześniej odpalało tylko na samym gazie,a na benzynie milczało.

pzkpwiv 13-12-2009 13:53

Odp: warsztat we wrocławiu
 
Witam wszystkich,

A czy jako fordowy neofita mogę poprosić o dokładniejsze namiary na ten warsztat?

Pozdrowienia
Bartek

pzkpwiv 13-12-2009 13:56

Odp: warsztat we wrocławiu
 
..i już znalazłem :) Sorki za zamęt ;)

wacha5 14-12-2009 20:17

Odp: warsztat we wrocławiu
 
Czy p. Tomek zajmuje sie także ukł. paliwowym? Bo podejrzewam, ż epo chłodnych nocach zostaje on zapowietrzany, przez co auto rano beznadziejnie odpala.

Pozdr.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.