Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|podlaska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=149)
-   -   Polecamy mechaników (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=67109)

Andrzej 14-09-2010 13:34

Odp: Polecamy mechaników
 
moons, mówisz, że gościu dobrze będzie potrafił forda naprawić? i nie napsuje innych rzeczy przy okazji jak to niektórzy potrafią?

moons 14-09-2010 18:21

Odp: Polecamy mechaników
 
Powiem Ci tak, na 100% nie specjalizuje się tylko w Fordach robi wszystko razem z nowymi furkami. Robiłem u niego kilka rzeczy i widać że zna się na rzeczy, po pierwsze unika młotka:) po drugie jest naprawdę kumaty. Trzeba się umawiać na klika dni wcześniej. W sumie z Białego nie masz daleko możesz podskoczyć popytać, ewentualnie na PW mogę dać nr tel bo nie wiem czy tu na forum można.
Pozdrawiam

Andrzej 14-09-2010 18:25

Odp: Polecamy mechaników
 
moons, dzięki, mam rodziców w Bielsku i on jest po drodze, choć tyle jeżdżąc nigdy nie zwróciłem uwagi na to, że tam jest warsztat... chciałem tylko potwierdzenia od kogoś kto korzystał z jego usług, bo naprawdę ciężko znaleźć kumatego mechanika, zazwyczaj trafiam na kowali :-(

artur8932 26-09-2010 11:15

Odp: Polecamy mechaników
 
Witam szanownych Fordowiczów. Czy orientujecie się gdzie w Suwałkach dobrze ustawiają zbieżność?

Andrzej 26-09-2010 14:45

Odp: Polecamy mechaników
 
ooo kolego, w tej materii to może podpowiedzieć Ci tylko ktoś z Twoich okolic... Nie ma w Suwałkach serwisu forda? Wydaje mi się, że cena nie odbiegałaby za bardzo od usługi w zwykłym warsztacie...


o prosze - znalazłem: Suwałki, Pułaskiego 71

artur8932 26-09-2010 16:03

Odp: Polecamy mechaników
 
Tak wiem, że tam jest salon tylko że hiundaja, ford jest na doczepke a poza tym trwa tam remont, no chyba że już skończyli. Warsztatów jest sporo gdzie ustawiają zbieżność ale z doświadczenia wiem że nie wszyscy się na tym znają. W większości przypadków robią to uczniowie praktykanci. A tak jak oni robią to i ja w garażu przy użyciu sznurka i linijki mogę ustawić.

Andrzej 26-09-2010 16:39

Odp: Polecamy mechaników
 
to dla pewności wybierz się do Białegostoku na 27 lipca na stacji MPO robią to ponoć najlepiej...

artur8932 26-09-2010 17:33

Odp: Polecamy mechaników
 
I tak chyba zrobię bo i tak wybieram się w wasze okolice po fotele do 3 rzędu. Jest tam człowiek który rozbiera angliki i sprzedaje części za śmieszne pieniądze.

Snajper_881 26-09-2010 18:19

Odp: Polecamy mechaników
 
Artur, a masz może jakieś namiary?? Możesz podać?:568:

artur8932 26-09-2010 21:28

Odp: Polecamy mechaników
 
Proszę bardzo. Mam tylko nr telefonu ale człowiek odbiera o każdej porze. 513963171


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.