Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Fotorelacje z napraw (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=163)
-   -   Przeróbka interfejsu ELM327 (dodanie przełącznika do MS-CAN) - poradnik krok po kroku (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=204800)

Harisonl 13-05-2014 23:01

Wlasnie maty. Mam zakupione wszystkie czesci i tez bede sie za to zabieral jakos w czerwcu

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

qrczakos 13-05-2014 23:04

Odp: Przeróbka interfejsu ELM327 (dodanie przełącznika do MS-CAN) - poradnik krok po
 
pytanko, jeżeli przełącznik jest 3 pozycyjny a nie dwu, to poprostu będzie działał tylko w dwóch skrajnych pozycjach? bo ostatnio przerabiałem też kabel i niestety miałem do dyspozycji przełącznik 3 pozycyjny 6 pinowy

DjLeo 13-05-2014 23:19

Odp: Przeróbka interfejsu ELM327 (dodanie przełącznika do MS-CAN) - poradnik krok po
 
Cytat:

Napisał karski (Post 2210822)
Schludnie i przejrzysto :one:

Ja planuje zrobić dokładną fotorelację z zakładania mat grzewczych, bo nie wszyscy są wstanie znaleźć na rosyjskim forum, ale to dopiero pewnie w wakacje jak znajdę odrobinę czasu :)

Cytat:

Napisał Harisonl (Post 2210823)
Wlasnie maty. Mam zakupione wszystkie czesci i tez bede sie za to zabieral jakos w czerwcu

Super, z niecierpliwością czekam na Wasze fotorelacje ;) Sam może kiedyś w przyszłości dołożę maty.

Cytat:

Napisał qrczakos (Post 2210824)
pytanko, jeżeli przełącznik jest 3 pozycyjny a nie dwu, to poprostu będzie działał tylko w dwóch skrajnych pozycjach? bo ostatnio przerabiałem też kabel i niestety miałem do dyspozycji przełącznik 3 pozycyjny 6 pinowy

Jeżeli to przełącznik ON-OFF-ON, to będzie działać bez problemu. Tylko aby był jak najmniejszy, bo tam w tym elmie nie ma za wiele miejsca.

Harisonl 13-05-2014 23:27

Jesli chodzi o maty i wszystkie czesci do nich musisz monitorowac allegro. Niestety ale za duzo tego nie ma.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

DjLeo 13-05-2014 23:34

Odp: Przeróbka interfejsu ELM327 (dodanie przełącznika do MS-CAN) - poradnik krok po
 
To tak samo jak z kierownicą z tempomatem, do naszych Fordów. :(

DjLeo 14-05-2014 21:58

Odp: Przeróbka interfejsu ELM327 (dodanie przełącznika do MS-CAN) - poradnik krok po
 
Cytat:

Napisał Harisonl (Post 2210827)
Jesli chodzi o maty i wszystkie czesci do nich musisz monitorowac allegro. Niestety ale za duzo tego nie ma.

Tutaj co nieco jest o montażu, mayak tam sporo napisał. Ale warto by to było zebrać w całość.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

karski 14-05-2014 22:16

Odp: Przeróbka interfejsu ELM327 (dodanie przełącznika do MS-CAN) - poradnik krok po
 
Ja się w zmianę kierownicy bawić nie będę, trójramienna ładniejsza. Zaopatrzę się tylko w pilocik od radia z tempomatem made in china i sprawa załatwiona :)

Jak już się będzie zakładać to się pozbiera dostępne informacje i opisze, na razie mi do tego daleko ;)

DjLeo 14-05-2014 22:24

Odp: Przeróbka interfejsu ELM327 (dodanie przełącznika do MS-CAN) - poradnik krok po
 
Cytat:

Napisał karski (Post 2211369)
Ja się w zmianę kierownicy bawić nie będę, trójramienna ładniejsza. Zaopatrzę się tylko w pilocik od radia z tempomatem made in china i sprawa załatwiona :)

Jak już się będzie zakładać to się pozbiera dostępne informacje i opisze, na razie mi do tego daleko ;)

Działać, działać Panowie, im więcej poradników tym lepiej! ;)

Surmikmk2 15-05-2014 06:15

Odp: Przeróbka interfejsu ELM327 (dodanie przełącznika do MS-CAN) - poradnik krok po
 
Czy moduł na bluetooth o taki: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] można przerobić w ten sam sposób?

DjLeo 15-05-2014 06:38

Odp: Przeróbka interfejsu ELM327 (dodanie przełącznika do MS-CAN) - poradnik krok po
 
Cytat:

Napisał Surmikmk2 (Post 2211438)
Czy moduł na bluetooth o taki: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] można przerobić w ten sam sposób?

Nie mam pojęcia, choć wydaję mi się, że tak. Jednak nie wpadłbym na to aby grzebać coś w samochodzie używając modułu BT. W samym elmconfigu co chwile wyskakuje informacja, że BT to za duże ryzyko. Lepiej używać kabla, dlatego odradzam. A czy się da, zapewne tak, ale pewności nie mam.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.