Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Czy zrezygnować z zamówionego samochodu? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=272672)

kumpel Fordzika 20-11-2017 16:21

Odp: Czy zrezygnować z zamówionego samochodu?
 
Użyj porządnego środka do konserwacji który pozwala pokrywać powierzchnie wilgotne, wystarczy jeśli auto tylko trochę przeschnie. Nie czekać, robić działać. Przy Audi to se można poczekać lata :D

fordes 20-11-2017 16:42

Odp: Czy zrezygnować z zamówionego samochodu?
 
Ciekawe jak wygląda procentowo ilość przykładowych MK4 z konserwacją zrobioną przez właścicieli. Sprzedaje się tego używanego mnóstwo i jakoś nie słychać nic że rdza to jakiś problem a z pewnością większość nie ma dodatkowej konserwacji.

kumpel Fordzika 20-11-2017 16:47

Odp: Czy zrezygnować z zamówionego samochodu?
 
Jakby tak zdjąć poszycie np błotniki, albo kamerką zajrzeć w różne zakamarki to pogląd na zagadnienie by się zmienił.

slawek-kali 20-11-2017 19:12

Odp: Czy zrezygnować z zamówionego samochodu?
 
Rdza sie skonczyla na focusie mk2..

piotrek305 20-11-2017 20:08

Odp: Czy zrezygnować z zamówionego samochodu?
 
potwierdzam. w mk4 jedynie jak coś to śruby i elementy zawieszenia. nic więcej.

juri2069 20-11-2017 20:26

Odp: Czy zrezygnować z zamówionego samochodu?
 
Kumpel jesteś trochę przewrazliwiony na tym punkcie . Wiadomo , ty wiesz swoje i tego się będziesz trzymał:)
Jak od spodu nawet na srubkach nie ma grama rdzy to w nadkolach tym bardziej .:)

pasiek 20-11-2017 20:32

Odp: Czy zrezygnować z zamówionego samochodu?
 
Moj 2010 mk4 i nie ma rdzy pod spodem. Sprawdzone wielokrotne.

tomaszjan31 20-11-2017 20:50

Odp: Czy zrezygnować z zamówionego samochodu?
 
Cytat:

Napisał kiedos (Post 2889639)
To na firmę w leasing i chciałem go jeszcze w tym roku mieć. Fajny mam na niego rabat bo z 90 tys zrobiło się 70.

Jeżeli zależny Ci na kosztach, to umowę leasingową możesz podpisać w grudniu tego roku i wpłatę początkową wpiszesz natychmiast w koszta/ pod warunkiem że będzie juz wiadomy vin. Bierz pod uwagę ze juz dostałeś bardzo dobry rabat, ale próbować negocjacje możesz. Myśle ze szybciej możesz próbować wyrwać rabat w postaci usługi, bądź przedmiotu, a może samochód na czas Twojego oczekiwania ? .Rocznikiem na przełomie 2017/2018 bym sie nie przejmował

jvc 20-11-2017 20:53

Odp: Czy zrezygnować z zamówionego samochodu?
 
Cytat:

Napisał kiedos (Post 2889940)
Tylko jeżeli mogę zrezygnować to może coś można jeszcze wyciągnąć za to spóźnienie (jakieś koła zimowe czy coś).

Jak odbierzesz w styczniu to jest w fordzie jakiś tam rabat na wyprzedaż rocznika ( o ile się ten egzemplarz załapie) , ja miałem coś koło 2 tyś zł.

gryzoon 21-11-2017 06:54

Odp: Czy zrezygnować z zamówionego samochodu?
 
Miałem taki sam dylemat, czy rezygnować, czy nie rezygnować jak dealer spóźni się z dostawą auta.

Z mojego doświadczenia z przed 2-mc to wyglądało tak :)
- Kugę zamówiłem pod koniec marca
- miała być gotowa do końca sierpnia - ale handlowiec zarzekał się, że będzie czerwiec/lipiec
- niestety w umowie miałem jeszcze taki felerny zapis, że z przyczyn niezależnych od dealera ma on prawo o przedłużenie terminu o dodatkowe 30 dni :/
- odebrałem auto dopiero ostatniego dnia września - czyli na styk zgodnie z umową + 30 dni

Dealer mógł mi nic nie dać, ale dostałem w gratisie 3 lata gwarancji ekstra (niby niewiele, ale zawsze)

Jeśli chodzi o leasing to nic nie załatwisz jak auta nie będzie w kraju z papierami - musi być komplet dokumentów wyprodukowanego nowego auta (bez dow. rej. - to załatwią dopiero jak podpiszesz umowę leasingu)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.