Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|mazowiecka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=126)
-   -   Ustrzeleni klubowicze na drogach (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=119762)

pbobek 13-01-2011 18:34

Cytat:

Napisał rotor (Post 1576426)
No to może i druga się już niedługo przyda ;)

albo i jedna z nóg ;)

powiem szczerze że trochę trzeba się na czytać, na klikać żeby dojść co i jak żeby zostać klubowiczem... trzeba naprawdę chcieć..
Wiem bo sam zabierałem się za to ze 3 razy:D:P

Moja propozycja może w odpowiednim dziale zrobić "Dołącz do klubu, do nas" czy coś w ten deseń niektórym ułatwiło by sprawę.
Sorry za OT

Cytat:

Napisał m_g (Post 1576416)
Wojtek ma rację, klubowiczów z mazowieckiego można by było wyliczać na palcach jednej ręki (a można by było to zmienić, gdyby ludzie mieli chęci)

Klubowicze klubowiczami ale są też forumowicze którzy nie mają naklejek ale też jeżdżą i coś piszą...
Bardziej o to mi chodziło... ładny fordzik sobie jedzie a nóż widelec to ktoś z forum... zdaje sobie też sprawę że niektóre modele to auta flotowe i bardzo popularne wiec też nie dajmy się zwariować;)

Wojtek 13-01-2011 18:54

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Naklejki klubowe czekają u mnie w gotowości do wysyłki dla nowych klubowiczów.

Sprawdzę jak z tym tematem o " zostaniu klubowiczem ".
Jak będzie taka potrzeba to się poprawi i będzie na wierzchu.

rotor 13-01-2011 20:42

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Cytat:

Napisał pbobek (Post 1576434)
Moja propozycja może w odpowiednim dziale zrobić "Dołącz do klubu, do nas" czy coś w ten deseń niektórym ułatwiło by sprawę.

Wszystkimi 'ręcyma' podpisuję się pod tym. To trzeba troszkę intensywniej nagłaśniać :569: i uwidaczniać :568:

szkot666 14-01-2011 09:43

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
witam, codziennie mozna ustrzelic mondeo z naklejka klubowa na trasie w-wa wawer - Wiązowna................. codziennie go widze................bo nim jeżdżę :)
pzdr

kordyl 14-01-2011 13:22

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Ja już 2 lata zbieram się aby przylepić tą naklejkę, ale jak tak Was czytam, to chyba w końcu zbiorę się w sobie i TO zrobię :) Moje auto nie jest zarejestrowane w Wawie. Przeważnie jeżdżę po Mokotowie, nr BSE..., czarne mondeo. Pozdr, RJ

palmak 14-01-2011 17:39

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Witam

Srebrne 5d Mondeo ST TDCI na blachach Wanda Barbara ... Najczęściej trasa Bemowo - Kabaty . zazwyczaj wisłostrada , czasami łopuszańska przez włochy :) Obecnie na brzydkich czarnych stalówkach :)

m_g 14-01-2011 17:49

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
No to i ja siebie opiszę , małe czerwone latające (fiesta mk4)na trasie Nadarzyn-Jagielońska(jeżdżę przez Zawiszy,Rondo Babka, Rondo Starzyńskiego), widać przeważnie długą antenę od CB oraz niebieski owal na tylnej szybie, który informuje że pochodzę z FCP oraz rejestrację WPR posiadam :mrgreen:, jak mnie zobaczysz wsiadaj na ogon i mrygaj oraz trąb a zjedziemy na najbliższą stację :D

Wojtek 14-01-2011 17:51

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Cytat:

Napisał pbobek (Post 1576434)
Moja propozycja może w odpowiednim dziale zrobić "Dołącz do klubu, do nas" czy coś w ten deseń niektórym ułatwiło by sprawę.

W dziale Komunikaty i Pytania o Forum/Klub już zrobiłem odpowiedni temat.

Jeżeli chodzi o mnie to granatowe Mondeo Mk2 kombi WE.... z wielkim czarnym boxem na dachu. Cała Warszawa.
Renault Master III Maxi biały WE..... , Warszawa , kraj i Europa...

Oczywiście obydwa z ramkami i naklejkami.

Cytat:

Napisał Wojtek (Post 1576461)
Naklejki i ramki klubowe czekają u mnie w gotowości do wysyłki dla nowych klubowiczów.

Cały czas jest aktualne...

pbobek 14-01-2011 18:52

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Cytat:

Napisał m_g (Post 1577011)
na trasie Nadarzyn-Jagielońska(jeżdżę przez Zawiszy,Rondo Babka, Rondo Starzyńskiego)

no to jeździsz "pod moim oknem" :)

Cytat:

Napisał m_g (Post 1577011)
rejestrację WPR posiadam

no no, strach się bać :D <joke>

Cytat:

Napisał m_g (Post 1577011)
jak mnie zobaczysz wsiadaj na ogon i mrygaj oraz trąb a zjedziemy na najbliższą stację

dobre!! będziemy się ganiać po mieście:D

pbobek 14-01-2011 18:56

Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach
 
Cytat:

Napisał Wojtek (Post 1577013)
W dziale Komunikaty i Pytania o Forum/Klub już zrobiłem odpowiedni temat.

Ok. Dzięki. Ja już jestem "po" ale następnym może będzie łatwiej.

Cytat:

Napisał Wojtek (Post 1577013)
Cytat:
Napisał Wojtek
Naklejki i ramki klubowe czekają u mnie w gotowości do wysyłki dla nowych klubowiczów.
Cały czas jest aktualne...

Możesz powoli pakować do wysyłki:)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.