Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Części, akcesoria i inne (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=190)
-   -   Uwaga na oszusta !!!! (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=146013)

Piterson19 13-12-2011 21:04

Odp: Uwaga na oszusta !!!!
 
Niestety dołaczyłem do grona oszukanych... Przez swoją nie uwagę na szczęście tylko na 30zł.

b@rth 13-12-2011 22:30

Odp: Uwaga na oszusta !!!!
 
Cytat:

Napisał Majk_92 (Post 1751778)
...
jest sens zgłaszać to na policję i robić z tego aferę ? bo tu już nie chodzi o 40 zł tylko o satysfakcję :) tylko czy jest sens, czy jest możliwość dokonania czegoś ?

sens jest zawsze ... u Ciebie 40 zl, u kolegi 30 zl, u kolejnego 60 zl...
... w pare dni nazbiera sie kilka tysiecy ... nadal nie widzisz sensu ?

wojta2010 13-12-2011 22:49

koledzy z forum passata zalatwili jednego oszusta dostal rok w zawiasach na 3 i zobowiaznie do oddania wszystkiego w ciagu roku sprawa sie tak rozwinela ze kolejni poszli ich tropem i bedzie mial kolejne sprawy za oszustwa wiec i wy zrobcie to samo

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Majk_92 14-12-2011 11:49

Odp: Uwaga na oszusta !!!!
 
trzeba się na forum zarejestrować. No tak teraz widzę sens, ale to by pasowało zebrać kilka osób i pozew zbiorowy :) Takie chwasty trzeba utylizować ;]

darnel 14-12-2011 15:48

Odp: Uwaga na oszusta !!!!
 
Nie widzę sensu tego nie zgłaszać. Dzięki temu poczuje sie bezkarny i zrobi sie jeszcze bardziej zuchwały. Kwota mała w jednym przypadku ale przestępstwo poważne bo wielokrotne. Powinieneś więc majk zgłosić to na najbliższym komisariacie podając wszystkie znane Ci szczegóły. Proszę nam tu raportować postęp ;) Ni epozew zbiorowy . Pozew zbiorowy jest w postępowaniu cywilnym a tu sprawa jest stricte karna ;) Najzwyczajniej w świecie idź na komisariat , zgłoś i zaczną sami ścigać a gdyby już do tego doszło że zostanie złapany i skazany to może mieć nakaz zwrotu ukradzionych pieniędzy już w wyroku karnym więc nic więcej robić nie będziesz musiał. To łatwe. Idź, zachęcam

Majk_92 14-12-2011 16:10

Odp: Uwaga na oszusta !!!!
 
tylko, że z motywacją Sądeckiej policji to ja się prędzej zestarzeje i zmądrzeje niż oni coś zrobią, jak zgłosiłem kradzież telefonu, to nieletniego roma nie mogli znaleźć przez pół roku, potem sprawa umorzona, po kolejnym pół roku przyszedł list, że został złapany i dostał kuratora... a kasy ani telefonu ni widu ni słychu

Slawko 14-12-2011 16:35

Odp: Uwaga na oszusta !!!!
 
Cytat:

Napisał Majk_92 (Post 1752183)
a kasy ani telefonu ni widu ni słychu

olej kasę, ale za to
Cytat:

Napisał Majk_92 (Post 1752183)
pół roku przyszedł list, że został złapany i dostał kuratora.

czyli został ukarany i teoretycznie więcej tego nie zrobi.

darnel 14-12-2011 20:12

Odp: Uwaga na oszusta !!!!
 
Cytat:

Napisał Majk_92 (Post 1752183)
tylko, że z motywacją Sądeckiej policji to ja się prędzej zestarzeje

A ja tu mam wrażenie że z Twoją motywacją jest jeszcze gorzej ;) Jeżeli został ukarany i nie zasądzono zwrotu Tobie poniesionych strat to możesz wystąpić na droge postępowania cywilnego. Wiadomo że nie skorzystasz no ale nie narzekaj na policję bo zrobili to co trzeba. Złapali, doprowadzili przed sąd. dalej to już inna beczka. Pójdziesz, czy nie w końcu?

Majk_92 14-12-2011 21:10

Odp: Uwaga na oszusta !!!!
 
pójdę, pójdę, a co do motywacji policji chodziło mi o to , że postępowanie szło jak krew z nosa, a temu młodemu co dali kuratora to dalej kradnie :mrgreen: dobrych kilka lat minęło on dalej dziabie telefony na Lwowskiej :D

darnel 14-12-2011 21:32

Odp: Uwaga na oszusta !!!!
 
Ja mam pod nosem takiego małolata który to tu to tam kradł, włamywał się, skubał i matkę. tez myślałem że to sie nigdy nie skończy. Jak był wyrok za włamy dotychczas, to jedynie kurator` bo małolatowi trzeba dać szanse.... W końcu ucho dzbanka się urwało i miesiąc temu dostał 6 lat. Wyrok z górnej półki bo sąd też stracił cierpliwość. Nie można złodziejowi popuszczać, widzisz jaki jest aktywny. Trzeba zacząć działać


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.