Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2011-2014] Jaki wyświetlacz komputera pokładowego (zegary)? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=172151)

skylla1 24-12-2012 13:40

Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?
 
Cytat:

Napisał jni (Post 1927219)
Ja Titanium z małym wyświetlaczem nie odbiorę i zażądam zwrotu zaliczki.

Masz rację, ale jeśli rzeczywiście Ford zmienił specyfikację i tak mają już wszystkie Titanium, to raczej będziesz miał ciężką przeprawę. Co kupisz w zamian? :-)
Pepe1 już auto odebrał, więc jego sytauacja jest jeszcze gorsza - "widziały gały co brały" - no właśnie, czyżby nie widziały? To sie raczej rzuca w oczy...

Matych 24-12-2012 14:37

Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?
 
Jako ciekawostka w C-max od początku w Titaniun tego wyswietlacza nie ma

pepe1 25-12-2012 06:46

Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?
 
U mnie między zegarami jest wyświetlacz jak na zdjęciu ff3titanium.jpg

boncio 25-12-2012 20:36

Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?
 
Cytat:

Napisał Matych (Post 1927296)
Jako ciekawostka w C-max od początku w Titaniun tego wyswietlacza nie ma

C-max jest prawie rok starszy i dopiero w Focusie wprowadzili ten wyświetlacz w Titanium jako tzw. standard. Szkoda, bo ja bym chętnie go dokupił...

Cytat:

Napisał jni (Post 1927219)
Boncio, to trochę inna sytuacja.

Brak automatycznych świateł i wycieraczek widać w cenniku (w Titanium kosztuje 800PLN lub jest w pakiecie) i katalogu (oznaczone na zdjęciach przy Titanium jako opcja). Ford ma prawo do zmiany specyfikacji, nawet niekorzystnych dla klienta, o ile materiały (cennik, katalog, demówka), na podstawie których podejmuję decyzję o zakupie o tym informują.

Natomiast nigdzie nie ma informacji, że duży wyświetlacz jest opcją i zawiera się w jakimś pakiecie. Przeciwnie - na kilku zdjęciach w aktualnym katalogu w wersji Titanium wyświetlacz jest duży.

Właśnie rok temu ludzie dowiadywali się przy odbiorze, że nie mają pewnego wyposażenia. Cenniki i katalogi są zawsze opóźnione względem produkcji. Kupowali jak aktualny był stary cennik i katalog, ale produkcja odbywała się według nowej specyfikacji.
Wyświetlacz jak pisałem wcześniej jest niezbędny w pakietach, ale nie jest w nich wyszczególniony. Tak samo nie można go dokupić osobno.

jni 27-12-2012 17:54

Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?
 
Wygląda, że boncio miał rację, niestety... Wg dealera mój (wkrótce) Titanium też ma mały wyświetlacz i samochody z takim przychodzą już od jakiegoś czasu.

Zastanawiam się czy odbierać ten samochód, bo czuję się oszukany - nikt mi nie powiedział, że dostanę coś innego niż to co mi prezentowano i czego się spodziewałem. Nawet jeśli go odbiorę, to raczej nie zostawię tak tej sprawy, bo skoro takie rzeczy im teraz uchodzą bez problemu, to następnym razem mogą przysłać Poloneza z logiem Forda i powiedzieć, że to Focus.

Jasper, masz ochotę coś z tym fantem zrobić? Co Ci powiedział dealer? Ktoś jeszcze został tak negatywnie zaskoczony?

skylla1 27-12-2012 18:44

Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?
 
No i pytanie gdzie jeszcze zaoszczędzili a tego nie widać? Wyciszenie kabiny czy maski na ten przykład? Trochę ta tendencja denerwująca dla nabywców...

Jasper 27-12-2012 20:25

Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?
 
Dzwoniłem dzisiaj do dealera, ale był tylko mój "opiekun posprzedażowy". Pani była zaskoczona informacją o wyświetlaczu z wersji Trend. Powiedziała, że do rozmowy w tej sprawie potrzebny jest sprzedawca, a ten, a właściwie ta, bo to też kobieta, jest na urlopie do 2 stycznia.
Czyli dopiero po nowym roku odbędzie się rozmowa.
Odpowiadając na pytanie jni, nie jestem aż tak zdesperowany żeby np. próbować oddać auto, które, pomijając ten szczegół, bardzo mi się podoba.
Pozdrawiam, Jasper

combit 28-12-2012 12:10

Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?
 
Witam
Koledzy wyświetlacz wydaje mi sie jest uzaleznony od wyposażenia, u mnie bylo odwrotnie - testowałem trenda z małym wyswietlaczem ale z innym wyp. A otrzymałem z duzym wyswietlaczem LCD ale zamowilem wiecej opcjii - moze w ktorejs był ale oczywiscie nigdzie nie jest to napisane .... Mam radio sony z 9 glosnikami moze to komplet ?

Tomek

Jasper 28-12-2012 12:15

Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?
 
Nie mówimy tu o wyświetlaczu nad radiem, tylko tym pomiędzy obrotomierzem a prędkościomierzem.

combit 28-12-2012 12:16

Odp: Jaki wyświetlacz komputera pokładowego?
 
Właśnie o tym pisze miedzy zegrami wyswietlacz LCD duzy kolorowy takiej samej wielkosci jak w radiu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.