Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Po wymianie przedniej szyby nie działa elektryka drzwi kierowcy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=191107)

pawel_miaso 06-10-2013 19:11

Odp: Po wymianie przedniej szyby problem z elektroniką
 
Ale od wnętrza auta, czy od zewnątrz? Kurczę, nie patrzyłem jak montowali tą szybę, a szkoda bo słyszałem jak tam deliberowali nad kabelkami...

eclipse 06-10-2013 21:50

Odp: Po wymianie przedniej szyby nie działa elektryka drzwi kierowcy
 
Od zewnątrz ?.... nie ma takiej możliwości ...

Uszczelka drzwiowa ( po otwarciu drzwi )- okolice przedniego słupka /przedniej szyby .

pawel_miaso 07-10-2013 07:27

Odp: Po wymianie przedniej szyby nie działa elektryka drzwi kierowcy
 
ok, ja już nic nie będę dłubał, jadę do tego serwisu od szyb i będą się doktoryzować...

kolopeter 07-10-2013 08:42

Odp: Po wymianie przedniej szyby nie działa elektryka drzwi kierowcy
 
Pewnie dostaniesz adres elektryka.... bo przeciez oni sa od szyb.... no i nie wuedza czy wszystko dobrze bylo wczesniej..... powodzenia

pawel_miaso 07-10-2013 19:45

Odp: Po wymianie przedniej szyby nie działa elektryka drzwi kierowcy
 
Panowie od szyb wykazali zrozumienie i starali się pomóc, jednak nic nie wskórali... pojechałem do serwisu forda i elektryk znalazł 3 przepalone bezpieczniki w różnych lokalizacjach, wtedy przypomniałem sobie że panowie od szyb zabrali się za wymianę szyby i odłączanie elektryki gdy kluczyk był w stacyjce i w pozycji drugiej... nie mówię że to na pewno oni, ale za dużo tu zbiegów okoliczności... tak czy owak usterka niegroźna i naprawiona... dziękuję wszystkim za wypowiedzi...

sumik78 08-10-2013 09:31

Odp: Po wymianie przedniej szyby nie działa elektryka drzwi kierowcy
 
Jak będziesz miał dalej problem z podnoszeniem tej szyby, to musisz ponownie zaprogramować otwieranie poprzez otwarcie szyby, ponowne jej zamknięcie i kilkakrotne podciągnięcie w górę przycisku od szyby raz za razem. W taki sposób programuje się każdą szybę z osobna.

kolopeter 08-10-2013 17:56

Odp: Po wymianie przedniej szyby nie działa elektryka drzwi kierowcy
 
Pod warunkiem,ze reaguje.czytamy całość sumik78

pawel_miaso 08-10-2013 18:12

Odp: Po wymianie przedniej szyby nie działa elektryka drzwi kierowcy
 
Za kwotę 160 zł elektryk w 10 minut usunął usterki i zaprogramował szyby jak należy, dodatkowo wymienił przepalone żarówki ( 2 szt.) szybko i sprawnie, ale b- maxem zdążyłem się przejechać... ( Serwis i salon Forda Tarnów).Fajne auto.

eclipse 08-10-2013 21:55

Odp: Po wymianie przedniej szyby nie działa elektryka drzwi kierowcy
 
No ...... popatrz ...... ale ci się trafiło :shock:

tylko 160 zł ? i dwie żarówki wymienione ......szczęsciaż z ciebie .

pawel_miaso 09-10-2013 17:41

Odp: Po wymianie przedniej szyby nie działa elektryka drzwi kierowcy
 
Dokładnie tak, mówię Im: to za tanio, obrażacie mnie! nie traktujcie mnie jak leszcza bez kasy, praca ciężka (10 minut) i niebezpieczna (przy prądzie) w dodatku kreatywna (programowanie) więc trzeba zapłacić sumiennie ze 6 stów co najmniej... no ale Oni że nie, że 160 będzie dobrze i że dadzą radę... cóż było robić, z ciężkim sercem, zgodziłem się... ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.