Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fiesta (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=99)
-   -   [Fiesta 2001-2008] Dorobienie kluczyka z pilotem (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=203506)

pawel182 29-01-2011 17:02

Odp: Dorobienie kluczyka z IMMO
 
Jeśli miałbys dwa oryginalne kluczyki to kolejne możesz sobie zakodowac samemu. Zarówno jeśli chodzi o immo jak i pilota do centralnego.

Cierpsanity 24-05-2013 20:31

Dorobienie kluczyka
 
Witam,
Ostatnimi czasy jeden z kluczyków do mojej Fiesty wytarł się na tyle mocno, że jego używanie to męczarnia. Zwracam się więc z pytaniem, czy jeśli posiadam 2 kluczyki (oba oznaczone niebieskim polem z W1) to wystarczy, że kupię surowy kluczyk, dotnę go w punkcie i zakoduję sam, zgodnie z instrukcją? Kluczyki są bez pilota.

Pozdrawiam

kubaw20055 24-05-2013 22:39

Odp: Dorobienie kluczyka MK6
 
Jeśli są to 2 oryginalne klucze to bez problemu da się samodzielnie zakodować immobilizer wg wzmianki z instrukcji obsługi ;)

Cierpsanity 24-05-2013 23:21

Odp: Dorobienie kluczyka MK6
 
Dzięki bardzo, w takim razie czeka mnie trochę walki z tym wyrobionym kluczem ale powinno się udać. Trochę wystraszyły mnie wiadomości o kluczach "matkach", no ale w takim razie nie ma problemu :)

kubaw20055 25-05-2013 08:24

Odp: Dorobienie kluczyka MK6
 
Czerwone klucze tzw. "matki" występowały w starszych Fordach, w nowszych robi się to za pomocą właśnie 2 oryginalnych kluczy, a w jeszcze nowszych poprzez komputer serwisowy :wink:

Arkadio12 02-10-2013 20:36

Odp: Dorobienie kluczyka MK6
 
Witam, mam pytanie gdzie w poblizu Tychow Katowic moglbym dorobic klucz do mojej fiesty(1,4 tdci 2003)? Niestety posiadam tylko jeden klucz(grot + 3 przyciski) a przydalby sie drugi w razie czego. Interesuje mnie taki sam klucz, sam grot bez bez przyciskow nie wchodzi w gre.

welyk 09-10-2013 18:54

Odp: Dorobienie kluczyka MK6
 
Witam,
gdzie w Warszawie lub okolicach można dorobić kluczyk i zaprogramować w nim immobiliser?
Kluczyk wygląda tak jak ten:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Barticf 22-04-2014 19:05

Dorobienie kluczyka z pilotem
 
Witam, niestety przy kupnie auta dostałem tylko jeden kluczyk z pilotem. Dorobienie samego kluczyka z immo koszt 100 zł ale niestety bez pilota i tu mam pytanie czy mogę na allegro kupić taki używany kluczyk z pilotem oraz nowy grot. Grot dorobić według starego a pilot zakodować samemu ? Czy nie ma możliwości zakodowania używanego już pilota a przynajmniej nie jest to wykonalne w domu (według instrukcji niby mogę używać do 4 kluczyków). Na allegro są nowe kluczyki ale niestety bez elektroniki otwierania drzwi itd.

kubaw20055 22-04-2014 19:42

Odp: Dorobienie kluczyka z pilotem
 
Można kupić używany kluczyk (pilot z transponderem). Pilota bez problemu da się samodzielnie zaprogramować. Natomiast w przypadku immobilisera trzeba będzie się udać do punktu dorabiania kluczy lub do aso w celu dopisania transpondera (ponieważ jest tylko 1 klucz z transponderem - gdyby były 2 oryginalne, wówczas transponder można dopisać samodzielnie) ;)

piratus 22-04-2014 20:13

Odp: Dorobienie kluczyka z pilotem
 
Oryginalnie to jest chyba tak, że jeden kluczyk jest z "pilotem" drugi jest bez. Jakiś czas temu w Fieście mk6 żony "dorabiałem" pilota bo nie miała i wkurzało mnie to. Kupiłem moduł GEM z obsługą zdalnego sterowania 4S6T-15K600-CA . Podmiana PLUG & PLAY
Ja miałem dwa oryginalne kluczyki, dokupiłem używkę (jajo) z nowym "surówka" grotem, bez problemu dodał (zaprogramował ) się kluczyk do GEM i działa zdalne sterowanie (trzeba chyba sześć razy oryginalnym kluczykiem włączyć stacyjkę wyłączyć w ciągu 10 sek , zrobi piiiik i nacisnąć przycisk z nowego pilota) - musiał byś dokładnie sprawdzić czy taka kombinacja. Zdalne sterowanie zaprogramujesz ale do IMO żeby samemu zrobić potrzebne są dwa kluczyki. Gdybyś miał dwa kluczyki bez problemu zaprogramował byś sobie trzeci klucz do IMMO.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.