Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fusion (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=100)
-   -   Podłokietnik do fuzji (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=25222)

Iwimar 17-02-2008 10:10

Re: Podłokietnik do fuzji
 
1 załącznik(i)
I jeszcze jedna fotka...

Yaro 20-05-2008 06:44

Re: Podłokietnik do fuzji
 
Odświeżę wątek bo chce zakupić podłokietnik, i tu mam pytanie do posiadaczy fuzji z podłokietnikiem - czy utrudniona jest regulacja oparcia?, chodzi mi o dostęp do pokręteł.

WojekP 20-05-2008 07:30

Re: Podłokietnik do fuzji
 
W sumie jest ciasno,ale dłoń wchodzi i regulować się da.

Yaro 31-05-2008 07:52

Re: Podłokietnik do fuzji
 
znalazłem gościa który produkuje podłokietniki, napisałem do niego i odpisał żeby się dowiedzieć za miesiąc, bo pracuje już nad podłokietnikiem do Fusiona no i cena była by przystępna.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

dr_Oktan 31-05-2008 18:42

Re: Podłokietnik do fuzji
 
Cytat:

Napisał Yaro
znalazłem gościa który produkuje podłokietniki, napisałem do niego i odpisał żeby się dowiedzieć za miesiąc, bo pracuje już nad podłokietnikiem do Fusiona no i cena była by przystępna.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Czy ja dobrze widzę ten podłokietnik nie jest odchylany? , a to poważna wada, może naprawdę drażnić / zwłaszcza łokieć :fcp2 / przy wrzucaniu 2 i 4 i R.

dr_Oktan 31-05-2008 18:50

Re: Podłokietnik do fuzji
 
Nawet ten kolegi Iwimar wygląda dość przyzwoicie, ale widzę podobny problem czyli możliwość pukania łokciem przy załączniu parzystych.
Jedyna rada przed zakupem spróbować jazdy i przymierzyć do fusiona który ma już podłokietnik, ważne jest też ile cm ma kierowca tzn czy rączki długie jak orangutan czy wyrośnięty krasnal :fcp14

edit Sorry zgubiłem i przy nicku Iwimar

Yaro 31-05-2008 20:07

Re: Podłokietnik do fuzji
 
Cytat:

Napisał dr_Oktan
Cytat:

Napisał Yaro
znalazłem gościa który produkuje podłokietniki, napisałem do niego i odpisał żeby się dowiedzieć za miesiąc, bo pracuje już nad podłokietnikiem do Fusiona no i cena była by przystępna.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Czy ja dobrze widzę ten podłokietnik nie jest odchylany? , a to poważna wada, może naprawdę drażnić / zwłaszcza łokieć :fcp2 / przy wrzucaniu 2 i 4 i R.

W drugim aucie mam też nieodchylany podłokietnik i nie mam problemu z wrzucaniem 2 i 4 a nawet wstecznego, no ale jak ktoś lubi leżeć w czasie jazdy w samochodzie to faktycznie może być problem :fcp2

dr_Oktan 31-05-2008 21:53

Re: Podłokietnik do fuzji
 
Yaro leżeć w fusionie ? :fcp2 , chciałem wam wskazać niedogodności z nieorgyinalnym podłokietnikiem, czyli najpierw próba zależnie od wzrostu kierowcy, a nie odradzać zakupu.

edit , literki skaczą po 700 km.

Yaro 01-06-2008 18:46

Re: Podłokietnik do fuzji
 
no już takiego widziałem :fcp2

Marcin73 03-06-2008 20:49

Re: Podłokietnik do fuzji
 
Cytat:

Napisał Yaro
no już takiego widziałem :fcp2

Ja widziałem takiego gościa w Transit-cie - tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć :509:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.