Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|dolnośląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=124)
-   -   Brak VIN =Brak przeglądu. Auto z USA (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=306713)

Jaryska 24-11-2020 08:48

Odp: Brak VIN =Brak przeglądu. Auto z USA
 
I jaki wpływ ma petent na diagnoste, jak on chce aby zrobic tak jak on chce, bo mądry Polak, powinien wiedziec, że sprzeciwianie sie temu, co siedzi po drugiej stronie biurka z pieczatka, na krzesle, a petent stoi i w duchu modli sie aby jeszcze do czegos sie nie przyczepił, pewnie za krótko żyjesz na tym świecie, aby śmiać sie lub płakać z innych wypowiedzi , przynajmiej tych co juz maja to za soba, ale jeszcze pamietaja.

darekd84 24-11-2020 09:50

Odp: Brak VIN =Brak przeglądu. Auto z USA
 
Witam,

nieco zamykając temat. Zadzwoniłem do Min. Infrastruktury i miły Pan potwierdził powyższe, tj. samochody spełniające przepisy amerykańskie dot. umiejscowienia vin spełniają również polskie wymagania pod tym kątem. Uzyskałem informację, że opinia/wytyczne zostały wysłane do starostów kilka lat temu i nic się od tego czasu nie zmieniło. Wnioski o odstępstwo są umarzane jako bezprzedmiotowe.
Generalnie był zdziwiony takim stanowiskiem diagnostów i Urzędu Miasta.
Finalnie inny diagnosta dokonał pozytywnego przeglądu.

MIREKTERAZPOLSKA 24-11-2020 14:15

Odp: Brak VIN =Brak przeglądu. Auto z USA
 
Cytat:

Napisał Jaryska (Post 3298418)
I jaki wpływ ma petent na diagnoste, jak on chce aby zrobic tak jak on chce, bo mądry Polak, powinien wiedziec, że sprzeciwianie sie temu, co siedzi po drugiej stronie biurka z pieczatka, na krzesle, a petent stoi i w duchu modli sie aby jeszcze do czegos sie nie przyczepił, pewnie za krótko żyjesz na tym świecie, aby śmiać sie lub płakać z innych wypowiedzi , przynajmiej tych co juz maja to za soba, ale jeszcze pamietaja.

Panie Adamie
35 lat w zawodzie
Diagnosta to nie jakieś guru-w dodatku niedouczony
U Pana wypowiedzi, są co najmniej dziwne, aby dużo nie szukać kilka postów wyżej i nr VIN
Pozdrawiam

zmoorka 13-02-2024 14:17

Odp: Brak VIN =Brak przeglądu. Auto z USA
 
Cytat:

Napisał MIREKTERAZPOLSKA (Post 3298239)
Jeszcze raz
Od kilku lat, jest odpowiednie pismo w którym ministerstwo dokładnie opisuje rejestracje pojazdów z USA.
Niestety większość diagnostów nie wie, nie ma ochoty, tak im łatwiej i powstają takie problemy.
Jak coś zapraszam-powiem co i jak, ewentualnie pokieruje do normalnego diagnosty

witam niestety i ja się odbiłem na przeglądzie escape🙄.co dalej .temat stary może są już opatentowane sposoby . Pomocy🫣🫣🫣


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.