Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|zachodniopomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=133)
-   -   Aktywne fotoradary, videorejestratory (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=61582)

bambelo 09-02-2009 14:29

Re: Aktywne fotoradary, videorejstratory
 
Cytat:

Napisał bercik
Witam
W spisie brakuje mi jeszcze jednego w Pilchowie przed szkołą w kierunku Polic :fcp1

Ten fotoradar stoi od niedawna i jest póki co ,,nieuzbrojony,, także fotek nie robi :fcp1

MacieqZST 09-02-2009 16:15

Re: Aktywne fotoradary, videorejstratory
 
Serwus :fcp4 TOMGOL :fcp29 dla ciebie za listę.
Po Stargardzie grasuje czarna Vectra C GTS blachy ZS, lata w kierunku Wałcza na drodze nr10, gdzie zmienia się ze stalową C5 z Choszczna.

bercik 09-02-2009 16:21

Re: Aktywne fotoradary, videorejstratory
 
Cytat:

Napisał bambelo
Cytat:

Napisał bercik
Witam
W spisie brakuje mi jeszcze jednego w Pilchowie przed szkołą w kierunku Polic :fcp1

Ten fotoradar stoi od niedawna i jest póki co ,,nieuzbrojony,, także fotek nie robi :fcp1

a to że jeszcze nie robi fotek to tego nie wiedziałem :fcp1

TOMAS 09-02-2009 19:05

Re: Aktywne fotoradary, videorejstratory
 
Cytat:

Napisał bercik
Cytat:

Napisał bambelo
Cytat:

Napisał bercik
Witam
W spisie brakuje mi jeszcze jednego w Pilchowie przed szkołą w kierunku Polic :fcp1

Ten fotoradar stoi od niedawna i jest póki co ,,nieuzbrojony,, także fotek nie robi :fcp1

a to że jeszcze nie robi fotek to tego nie wiedziałem :fcp1

Nieważne, że nie robi dziś. Ale jutro może już robić - po co płacić

wojtbf1 09-02-2009 19:12

Re: Aktywne fotoradary, videorejstratory
 
Cytat:

Napisał bambelo
Cytat:

Napisał bercik
Witam
W spisie brakuje mi jeszcze jednego w Pilchowie przed szkołą w kierunku Polic :fcp1

Ten fotoradar stoi od niedawna i jest póki co ,,nieuzbrojony,, także fotek nie robi :fcp1

Bambelo, czyżbyś próbował sprawdzać? :fcp2
Ja nadal czekam na ewentualne pozdrowienia z KP Szczecin po przedostatnim spocie, ciekawe czy faktycznie mnie ustrzelili.
A wszystko przez TOMGOLA bo mnie gonił... :fcp4
Pozdrowionka :fcp26

TOMAS 09-02-2009 19:21

Re: Aktywne fotoradary, videorejstratory
 
Cytat:

Napisał "wojtbf1
A wszystko przez TOMGOLA bo mnie gonił... :fcp4


Ha ha ha dobre dajcie mi człowieka a paragraf sam się znajdzie ;-)
A kto po ostatnim spocie tak szybciutko leciał. Dopiero na Moscie Pionierów musiałem prawy pasem wyprzedzać bo wszyscy się lewego uczepili, aby Wojtku się z Tobą zrównac ;-)

wojtbf1 09-02-2009 19:25

Re: Aktywne fotoradary, videorejstratory
 
Nooo, wtedy to ja jechałem przepisowo. To inni darli do przodu.A poprzednio to fakt, trochę mi się spieszyło. :fcp2 .Zobaczymy co z tego będzie :fcp13 :fcp26

bambelo 09-02-2009 19:25

Re: Aktywne fotoradary, videorejstratory
 
Cytat:

Napisał wojtbf1
Cytat:

Napisał bambelo
Cytat:

Napisał bercik
Witam
W spisie brakuje mi jeszcze jednego w Pilchowie przed szkołą w kierunku Polic :fcp1

Ten fotoradar stoi od niedawna i jest póki co ,,nieuzbrojony,, także fotek nie robi :fcp1

Bambelo, czyżbyś próbował sprawdzać? :fcp2
Ja nadal czekam na ewentualne pozdrowienia z KP Szczecin po przedostatnim spocie, ciekawe czy faktycznie mnie ustrzelili.
A wszystko przez TOMGOLA bo mnie gonił... :fcp4
Pozdrowionka :fcp26

Wojtek - wystarczy że ostatnio nocą z ,,partyzanta,, ususzyli mnie z vectry także nie sprawdzam :fcp4 ale co do tego fotoradaru to jestem pewien że nie robi fotek bo codziennie go mijam jadąc do pracy i widzę że obiektyw ma przesłonięty jakimś białym kapslem.

MacieqZST 09-02-2009 21:33

Re: Aktywne fotoradary, videorejstratory
 
Cytat:

Napisał MacieqZST
Serwus :fcp4 TOMGOL :fcp29 dla ciebie za listę.
Po Stargardzie grasuje czarna Vectra C GTS blachy ZS 73...., lata w kierunku Wałcza na drodze nr10, gdzie zmienia się ze stalową C5 z Choszczna.


TOMAS 09-02-2009 21:37

Re: Aktywne fotoradary, videorejstratory
 
MacieqZST widzę, że nawet dwie cyferki się przypomniały :fcp2 :fcp26


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.