Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Chcesz kupić Transita? Tu pytamy o auta z ogłoszeń (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=85447)

Góralczyk 28-12-2009 15:35

Odp: Chcesz kupić Transita? Tu pytamy o auta z ogłoszeń
 
Koledzy, mam pytanie i ewentualnie prośbę do osób ze śląska. Czy zna ktoś może to auto? [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Jako, że dla mnie wyjazd do Chorzowa to wyprawa, to mam prośbę jeśli ktoś z was mógłby go obejrzeć byłbym mocno zobowiązany.

maciant80 23-02-2010 11:58

Odp: Chcesz kupić Transita? Tu pytamy o auta z ogłoszeń
 
Witam wszystkich serdecznie. Mam zamiar kupić transita z paka na 8 europalet z kurnikiem mam narazie dwa na oku [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] który polecacie i z jakimi najlepiej silnikami zaznaczę że autko to ma latać po europie. Dziękuję za wszystkie opinie. Znalazłem jeszcze takiego [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...].

marek45 03-03-2010 21:50

Odp: Chcesz kupić Transita? Tu pytamy o auta z ogłoszeń
 
witam
nigdy nie miałem transita,szukam opini i informacji o fordzie 350L 125 KM 2002 rok,czy awaryjny,na co zwrócić uwagę przy kupnie itp

Góralczyk 11-03-2010 14:47

Odp: Chcesz kupić Transita? Tu pytamy o auta z ogłoszeń
 
Wczoraj oglądałem to oto auto [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] -niestety pomimo zapewnień sprzedawcy o super stanie-totalna porażka. Auto wg. ogłoszenia-bezwypadkowe: uderzony przodem i tyłem, przód chyba niezbyt mocno, jednak wymieniane reflektory, grill, szyba czołowa, na masce i grillu ślady pożaru (podobno palił się samochód parkujący obok). Z tyłu, sprawa poważniejsza wymieniane obie lampy, ślady niechlujnego lakierowania na uszczelkach i tapicerce, brak ławki w bagażniku, która przedłuża kanapę do spania. Podłogę zaczyna gryźć ruda. Zderzaki i listwy wokół wozu poprzykręcane na blacho wkręty. Prawa burta wygnita tak, że wypadła z niej prowadnica drzwi przesuwnych.
Mechanicznie: skrzynia biegów co najmniej do wymiany synchronizatorów, co jest w niej naprawdę jednak może okazać się po jej zdjęciu :( Zawieszenie, wytłuczone-stuka, puka, autem buja jak pijanym żeglarzem. Wóz nie przyspiesza i nie hamuje.
Środek: miał być nie posprzątany, bo pan samochodu nie picował, w rzeczywistości był mocno "ztrollowany" (plamy po czarnych paluchach na tapicerce, połamane plastiki itp.)
Ogół: auto miało pochodzić ze Szwecji, a sprzedający to pierwszy właściciel w Polsce. Na miejscu okazało się, że pan znalazł brief i auto jest z Niemiec, a pierwszym właścicielem w kraju był właściciel komisu, stan auta wskazuje, że chyba tak było i traktorek ganiał do reichu z lawetą...
Z racji, że ogłoszenia z czasem wygasają podaję aktualne blachy samochodu DWL 59FF, Ford Transit Euroline, kolor czerwony.
Reasumując, szkoda czasu (wystarczy, że ja straciłem cały dzień i parę złotych na paliwo, bo uwierzyłem człowiekowi przez telefon, a może nie spodziewałem się aż takiej ruiny?...)
Ps. Gdyby ktoś miał na sprzedaż przyzwoitego Euroline'a-osiołka, lub wiedział coś o takim, proszę o kontakt.
Pozdrawiam Transiciarzy-Góralczyk.

Auto wyżej opisane pojawia się znowu z wyższą ceną-przestrzegam, wyjątkowa skarbonka. Oto ogłoszenie [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

roxon1 12-03-2010 12:45

Opinia na temat Ford transit 350 L kontener
 
Witam.
Przymierzam sie do kupna forda na bliżniaku ale nie wiem jaka jest opinia na jego temat. Jak wygląda sprawa mechaniczna.
Jego wady
Zalety
awaryjność
Bede wdzieczny za opinie.

rostek 12-03-2010 13:26

Odp: Opinia na temat Ford transit 350 L kontener
 
kolego widze że masz TDCi także o silniku nie bedę pisał.
Musisz się liczyć ze sporym spalaniem nawet do 14-15L/100km 2.4TDDi 125KM bedzie dobrym wyborem nie rozglądaj sie za wersją 90KM, za słaba na trasy, co do reszty rzeczy no to popatrz dobrze a nawet bardzo dobrze czy autko nie było przeładowywane bo to moze sie odbic na przyszłym użytkowaniu. Rorząd 350tkm powinno dać radę.olej lepiej zmieniac częściej tak około 15tkm. a poza tym to lać ON i V bieg przed siebie

Fordziak 10-04-2011 13:48

Odp: Chcesz kupić Transita? Tu pytamy o auta z ogłoszeń
 
Witam.Potrzebuję kupić jakiegoś busa do firmy budowlanej,ma on służyć głównie do przewozu rusztowań.Czyli musi mieć 2,70cm długości załadunkowej,około 1 tony ładowności.Zależy mi na Waszych opiniach czy tranzit da radę czy szukać coś innego.

lbk 10-04-2011 18:17

Odp: Chcesz kupić Transita? Tu pytamy o auta z ogłoszeń
 
Moze ja sie wypowiem pracuje na rusztowaniach za granica 3 lata juz i w wiekszosci sa to transity z paka 6 i 3 osobowe. Jest pelno opcji na brygade 3 i 6cio osobowa pake dluzsza i krotsza. Do wyboru do koloru. Jezeli w pl bedziesz jezdzic to jak znam zycie RSK albo rama - spokojnie daje rade dowalony na fula :>

MAXER 14-06-2011 18:33

Chcę kupić Transita od 2006 roku w zwyż po liftingu.
 
Witam serdecznie kolegów forumowiczów.
Otóż chcę kupic forda transita i prosze o opinie o silnikach ;
2.4 tdci 115km
2.4 tdci 140km
Który lepszy, jakie spalanie, jaka awaryjność, no i wogóle co możecie mi powiedziec o nich.I może doradzicie jaki silnik najlepiej do transita może jakieś jeszcze oprócz tych? czekam....
dziękuję wszystkim z góry za wypowiedzi, pozdrawiam.

TOMAS 14-06-2011 20:34

Odp: Chcę kupić Transita od 2006 roku w zwyż po liftingu.
 
Silniki 2.4 to tylno napędowce. Ja miałem przez rok 2.4 140 koni - auto bardzo żywo reagujące na pedał gazu. Podczas opadów zdarzało się że dodając za dużo gazu koła dostawały uślizgu. Co do silnika - ja zrobiłem swoim ok 12 000 km i złego słowa nie mogę powiedzieć. Wiem że to jest bardzo mało jak na auto użytkowe przez rok ale tak wyszło.
Ja ze swojego auta byłem bardzo zadowolony i aż łezka się kręciła jak sprzedawałem no ale jak roboty nie miałem to po co miał stać. Spalanie nie przekraczało 10litrów. Latem wioząc 800kg mebli w paczkach i przy włączonej klimie prędkość do 120km/h spalanie wyszło 8.8l liczone z zatankowania a nie z kompa. Co do wersji 115 konnej nie wypowiadam się bo nie znam.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.