Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Ford Key-Free - jak sie sprawuje? Warto? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=96374)

donpedro60 05-04-2010 14:50

Odp: Ford Key-Free - jak sie sprawuje? Warto?
 
Ja np. wogole nie wyciagam pilota z kieszeni(nawet czasami nie wiem w ktorej go mam)i otwieram samochod odpalam,gasze i zamykam bez problemu.Nigdy nie uzywam pilota.Do absolutnie niczego.

fred33 05-04-2010 18:03

Odp: Ford Key-Free - jak sie sprawuje? Warto?
 
Cytat:

Napisał Alecki (Post 1405684)
Nie wiem jak w Mondeo, ale w Ave mojej żony spaliły się styki w stacyjce....

Pozdrawiajka,
Alek

Bo dzisiejsze japońce to nie to samo co pare lat temu, za wyjątkiem chyba Lexusa, nie kupiłbym teraz japońca

zember 06-04-2010 08:26

Odp: Ford Key-Free - jak sie sprawuje? Warto?
 
Cytat:

Napisał andreas64 (Post 1405576)
W moim Mondku (model 12/2009) nie musze trzymac przycisku az do rozruchu silnika, wystarczy tylko chwilowe nacisniecie przycisku Power i silnik zapala.
Pozdrawiam

Cytat:

Napisał PabloWPR (Post 1405581)
no to widocznie cosik zmienili, bo w moim też trzeba trzymać aż do rozruchu...

Nic nie zmienili. Ja mam model z produkcji 01/2010 i oczywiście też muszę trzymać przycisk tak długo aż zapali. Oczywiście przy ciepłym silniku wystarczy krótkie naciśnięcie i pewnie o takiej sytuacji pisze anderas64, ale ogólnie trzeba trzymać. IMHO jest to lepsze niż systemy z krótkim naciśnięciem, bo ja wolę decydować o czasie włączenia rorusznika. Kiedyś mój mondek nie będzie już taki nowy i może nie chcieć łatwo odpalać zimą, a wtedy wolę żebym to ja decydował jak długo rozrusznik ma kręcić a nie jakiś automat.

CzłowiekŻelazko 06-04-2010 09:18

Odp: Ford Key-Free - jak sie sprawuje? Warto?
 
Czyli jak radzicie - brać tego Ford Power'a i się nie bać, że będą problemy z odpalaniem, czy zostać przy tradycyjnym kluczyku?

fred33 06-04-2010 09:29

Odp: Ford Key-Free - jak sie sprawuje? Warto?
 
Ja się przymierzam powoli do MK4 i będe raczej za tym ulepszeniem-brać...!!!

Alecki 06-04-2010 09:50

Odp: Ford Key-Free - jak sie sprawuje? Warto?
 
Cytat:

Napisał CzłowiekŻelazko (Post 1406541)
Czyli jak radzicie - brać tego Ford Power'a i się nie bać, że będą problemy z odpalaniem, czy zostać przy tradycyjnym kluczyku?

Jak weźmiesz to wszystkie następne auta będziesz już kupował z Key-free :)

Pozdrawiajka,
Alek

ernestpierwszy 06-04-2010 12:34

Odp: Ford Key-Free - jak sie sprawuje? Warto?
 
Cytat:

Napisał CzłowiekŻelazko (Post 1406541)
Czyli jak radzicie - brać tego Ford Power'a i się nie bać, że będą problemy z odpalaniem, czy zostać przy tradycyjnym kluczyku?

Brać FordPower i się nie bać:) Jak masz pieniądze to dokup jeszcze KeyFree i ogólnie możesz zapomnieć o kluczyku (grunt żeby gdzieś przy tobie był). Ja nie mam KeyFree i szkoda...

donpedro60 06-04-2010 14:32

Odp: Ford Key-Free - jak sie sprawuje? Warto?
 
Brac.Ulatwia zycie.A jaki szpan!I otwieranie bez kluczyka tez brac.Wygodne.

keisim 06-04-2010 15:48

Odp: Ford Key-Free - jak sie sprawuje? Warto?
 
Cytat:

Napisał zember (Post 1406495)
Nic nie zmienili. Ja mam model z produkcji 01/2010 i oczywiście też muszę trzymać przycisk tak długo aż zapali...

A może jednak zmienili... zauważ, że andreas64 ma inny silnik :027:

andreas64 08-04-2010 12:01

Odp: Ford Key-Free - jak sie sprawuje? Warto?
 
Wlasnie wrocilem z garazu - bylem to dokladnie jeszcze raz sprawdzic (zimny silnik) i.... definitywnie wystarczy (sprzeglo wcisniete) tylko na chwile nacisnac Power, a rozrusznik kreci tak dlugo, az silnik zapali. Moze w Dieslach jest inaczej....
Pozdrawiam.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.