Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] 1.8 TDCi 125 KM Błędy P1335 P0490 *Silnik Usterka!* (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=223749)

Daniel1980 14-04-2018 18:06

Odp: Błąd EGR P1335 nie daje się skasować
 
Witam czy ktoś z Was rozwiazał ten problem gdyż mam taki Sam w galaxy?

mixtype 29-05-2018 19:47

Re: Błąd EGR P1335 nie daje się skasować
 
Witam, mam identyczny problem. Czy komuś udało się go rozwiązać ??
W załaczniku przesyłam zapis z pracy egr'a [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Jedyne co mi nie pasjue (nie wiem czy słusznie ) to wskazania parametru egr_error wartości strasznie falują i przyjmuja ujemne wartości.

lucas4891 29-05-2018 20:49

Odp: Re: Błąd EGR P1335 nie daje się skasować
 
NIE CYTUJEMY CAŁYCH POSTÓW

Czyli jesli dobrze rozumie, wymieniles EGR na nowy i dalej jest blad?

mixtype 29-05-2018 21:13

Re: Błąd EGR P1335 nie daje się skasować
 
Nie, nic nie było wymieniane.

Gregi86 30-05-2018 16:56

Odp: Błąd EGR P1335 nie daje się skasować
 
stukanie/pstrykanie po zgaszeniu auta to normalna praca EGR (ustawia pozycje).
u mnie tylko raz pojawil sie ten blad (bez chceck engine a jedynie podczas sprawdzania Forscanem)
przyczyna byla procedura wypalania sie DPF (chcial sie wypalic pare km wczesniej)
po statycznym czyszczeniu DPF problem nie wrocil

kamyk-oo1 03-12-2019 09:03

Odp: Błąd EGR P1335 nie daje się skasować
 
U mnie też Check się nie pali a błąd jest, juz teraz trzeci EGR mam na samochodzie i cały czas błąd wraca, więc to nie może być EGR.

Mam jeszcze taki objaw że samochód gaśnie jeśli szcsególnie na początku cyklu wypalania DPF wcisnę sprzęgło. nie trzyma obrotów i gaśnie.

Ostatnio tak miałem przed wczoraj. Po takiej akcji odpala na dotyk. Ostatnio po odpaleniu wypalanie dalej trwało. Przegoniłem go po obwodnicy żeby się procedura zakończyła.


Nie mam pomysłu co dalej z tym robić,

aple4 22-01-2020 10:06

Odp: Błąd EGR P1335 nie daje się skasować
 
Czy komuś udało się uporać z tym tematem ? U mnie także ten błąd występuje. Ale żadnych innych objawów nie zauważyłem.

String 23-06-2020 09:52

Odp: Błąd EGR P1335 nie daje się skasować
 
1 załącznik(i)
Widać co jakiś czas ktoś musi odkopać temat :) Tym razem będę to ja :)
Jakiś czas temu walczyłem z tematem, wymieniłem zawory podciśnienia, zawór EGR na oryginał i nadal temat wraca. Jak jest chłodno, temat jest jakby mniej zauważalny.. jednak zauważyłem, że jak jest gorąco, to zaczynam mieć wrażenie falowania przy przyspieszaniu (bardzo nierówno przyspiesza) - jakby ciągnął za sobą jakąś przyczepkę :)
Jak skasuję błąd, chwileczkę spokój i błąd powraca. Zastanawiam się co może go boleć?

bolek-tarnow 23-06-2020 10:28

Odp: Błąd EGR P1335 nie daje się skasować
 
może trzeba go na początek wyczyścić? masz w forscan podaną jedną z możliwych przyczyn tego kodu: blokujący się zawór EGR

String 23-06-2020 10:39

Odp: Błąd EGR P1335 nie daje się skasować
 
Zawór jest nowy Delphi, nastawy kilkakrotnie resetowane żeby się silnik nauczył.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.