Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford B-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=187)
-   -   [B-MAX] Akcesoria polecane i nie koniecznie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=221711)

Krak63 04-09-2018 09:01

Odp: Akcesoria polecane i nie koniecznie
 
Mam też i sprawdza się w czasie jazdy.

gregor19710112 04-09-2018 11:30

Odp: Akcesoria polecane i nie koniecznie
 
możesz wysłać zdjecie ??

boncio 04-09-2018 16:21

Odp: Akcesoria polecane i nie koniecznie
 
Ja mam fabryczny zintegrowany w fotelem kierowcy. Ja opieram na nim rękę (brakuje 6 biegu), a żona łokieć trzymając jednocześnie kierownicę ;) Pasażer jest biedny, bo nie ma nic. Za to z tyłu nie ma nic od strony drzwi, a po środku jest...

Jaro_ZG 28-01-2019 09:42

Odp: Akcesoria polecane i nie koniecznie
 
a jakie dywaniki gumowe polecacie? Te oryginalne mają niski bardzo rant

weuek 28-01-2019 09:57

Odp: Akcesoria polecane i nie koniecznie
 
Rezaw-plast.

Jaro_ZG 28-01-2019 10:15

Odp: Akcesoria polecane i nie koniecznie
 
Cytat:

Napisał weuek (Post 3086955)
Rezaw-plast.

Oglądałem je tylko dziwne, że te od strony kierowcy nie maja tego języka pod lewa nogę obok pedału sprzęgła. Do wszystkich innych Fordów mają. Masz je przypiete stoperami? Bo podobno sa bardzo cienkie i lekkie i się przesuwają. Guma nie jest za cienka, nie robią się szybko dziury?

weuek 28-01-2019 10:20

Odp: Akcesoria polecane i nie koniecznie
 
Miałem dwa komplety takich (w dwóch różnych autach). Jeden kupiłem nowy, a drugi używany. Nie dziurawiłem ich (na stopery) i nie zauważyłem przetarć. Z nowych korzystałem 5 lat w sezonie zimowym, a z używanych 4 lata (tak samo). W pozostałej części roku używałem dywaników gumowych z niskim rantem - w fordzie były to te oryginalne, których najbardziej nie polecam, bo są zwyczajnie do dupy (dlatego pasowały idealnie).

Jaro_ZG 28-01-2019 10:25

Odp: Akcesoria polecane i nie koniecznie
 
Cytat:

Napisał weuek (Post 3086968)
Miałem dwa komplety takich (w dwóch różnych autach). Jeden kupiłem nowy, a drugi używany. Nie dziurawiłem ich (na stopery) i nie zauważyłem przetarć. Z nowych korzystałem 5 lat w sezonie zimowym, a z używanych 4 lata (tak samo). W pozostałej części roku używałem dywaników gumowych z niskim rantem - w fordzie były to te oryginalne, których najbardziej nie polecam, bo są zwyczajnie do dupy (dlatego pasowały idealnie).

A co myślisz o takich z Allegro (miałem podobne wcześniej w Focusie i dawały radę):
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

weuek 28-01-2019 10:37

Odp: Akcesoria polecane i nie koniecznie
 
Nie znoszę takich: nie pasują i są brzydkie.

Jaro_ZG 28-01-2019 10:39

Odp: Akcesoria polecane i nie koniecznie
 
Tylko naprawde dziwne, że te z Rezaw-plast nie maja tego języka pod lewą nogę - przecież tam najczęściej ją trzymam w czasie dłuższej jazdy


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.