Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [C-MAX Energi] "MyFord Mobile" - aplikacja do komunikacji z samochodami (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=284156)

Diabelss 08-01-2019 15:27

Odp: "MyFord Mobile" - aplikacja do komunikacji z samochodami
 
Swoje 60% na EE opieram na danych z aplikacji którą dzięki Tobie zainstalowałem. W większości czasu gdy pracuje silnik spalinowy na wskaźniku spalania chwilowego brakuje skali czyli ponad 12L bo jadę na PB i ładuję akumulatory, później EE i tak w kółko.

jacekk015 09-01-2019 11:57

Odp: "MyFord Mobile" - aplikacja do komunikacji z samochodami
 
Podstawowa sprawa wersja Hybrid czy Energi?

Diabelss 09-01-2019 21:10

Odp: "MyFord Mobile" - aplikacja do komunikacji z samochodami
 
Wersja Energi.

A wracając to aplikacji, mogę zdalnie otworzyć i zamknąć samochód ale nie mam opcji zdalnego uruchamiania. Czy trzeba to jakoś aktywować w samochodzie ?

tedi_k 09-01-2019 23:25

Odp: "MyFord Mobile" - aplikacja do komunikacji z samochodami
 
Cytat:

Napisał Diabelss (Post 3077984)
Wersja Energi.
...

Ja pisałem o hybrydzie a Kolega komentował to wynikami C-maxa Energi.... Taka dyskusja jest bez sensu, bo porównuje jabłka z dyniami...:569: Co to komu daje?

BTW - domyślam się, że samochód "kluczykowy"? Jeśli tak, to należy zapomnieć o zdalnym odpalaniu.

Diabelss 10-01-2019 06:32

Odp: "MyFord Mobile" - aplikacja do komunikacji z samochodami
 
System bez kluczykowy, czyli zaślepka w miejscu stacyjki

tedi_k 10-01-2019 08:02

Odp: "MyFord Mobile" - aplikacja do komunikacji z samochodami
 
To pewnie trzeba się skontaktować z kolegą @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] w celu dokończenia kasowania crasha.

dombak 21-03-2019 16:57

Odp: "MyFord Mobile" - aplikacja do komunikacji z samochodami
 
Witam mam Fusion Energi mr13 wgrałem MYFORD MOBILE wprowadziłem vin i samochód został znaleziony jednak w 3 kroku nie ma komunikatu na SYNC żeby potwierdzić połączenie z telefonem. Czy ktoś wie dlaczego? mam sync2 3.08 w jaki sposób połączyć lub wymusić połączenie z telefonem o czym pisał tedi_k

bulikorab 23-04-2019 13:29

Odp: "MyFord Mobile" - aplikacja do komunikacji z samochodami
 
Mam podobny problem do kroku trzeciego ok brak parowania z samochodem,czy ktoś może coś doradzić?

Karwos00 16-05-2019 21:05

Odp: "MyFord Mobile" - aplikacja do komunikacji z samochodami
 
A ja mam problem z instalacją MyFord Mobile - aplikacja nie jest zgodna ze wszystkimi twoimi urządzeniami - Lg, Samsung, Meizu - czy to możliwe ?? To są nowe telefony na Flyme 7,1 - przynajmniej meizu.

Karwos00 17-05-2019 05:57

Odp: "MyFord Mobile" - aplikacja do komunikacji z samochodami
 
Zainstalowałem ale przy próbie dodania auta pokazuje się to:
Alert
The vin od ESN entered is eighter incorrect, not compatibile with MyFord Mobile , or not registered in our system. For petrol vehicles download fordpass.......
Jak sprawdzić czy mogę korzystać z MyFord Mobile ??
C-max Energi 2016. Od wczoraj z Sync 3 ver 3.0 (było 1.0)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.