Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Hak holowniczy automat (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=111101)

bakirura 14-04-2011 20:45

Odp: Hak holowniczy automat
 
Czy ktoś w Warszawie może pożyczyc klucz celem zdemontowania haka - Mondeo MK4 kombi, montaż fabryczny, Westfalia typ 307 317 ???

Alecki 14-04-2011 20:56

Odp: Hak holowniczy automat
 
Mogę Ci pożyczyć, ale obawiam się, że na nic to się nie zda bo każdy kluczyk ma inne wycięcia - pod konkretny zamek danego egzemplarza haka. Mój zamek ma nr. 247.

bakirura 14-04-2011 21:01

Odp: Hak holowniczy automat
 
Gdzie mogę znaleśc nr zamka? Producent twierdzi, że jest kilka wzorników kluczy - aby dobrac właściwy trzeba niestety do nich jechac.

Alecki 14-04-2011 21:04

Odp: Hak holowniczy automat
 
U mnie nr wybity jest koło szczeliny, w którą wkłada się kluczyk.

bakirura 14-04-2011 21:30

Odp: Hak holowniczy automat
 
Alceki bardzo dziękuje za błyskawiczną pomoc. Właśnie sprawdziłem mam inny numer - 238. Jeśli ktoś posiada w W-wie Westfalia typ 307 317, nr zamka 238 to chętnie pożyczę klucz celem skopiowania.

JacoMK4 16-01-2012 20:17

Odp: Hak holowniczy automat
 
2 załącznik(i)
Witam wszystkich właścicieli MK4,
Czytam i czytam, i muszę się z Wami podzielić moimi doświadczeniami na temat haka. Koniecznie chciałem założyć hak demontowalny, ale cena za hak Westfalii nie była zbyt "atrakcyjna". Znalazłem w sieci haki Galia, na zdjęciach widać jak wygląda auto już po założeniu haka, co prawda widać uchwyt kuli ale nie ma tragedii. Za to gniazdo elektryczne jest całkowicie chowane. Muszę dodać że zderzaki mam z wersji titanium i gość który hak montował nie był za szczęśliwy bo podobno w normalnej wersji nie trzeba nic wycinać, ale muszę przyznać że nawet w mojej wersji wygląda to całkiem nieźle. Co także jest dla mnie ważne to to że hak jest cały ocynkowany, sprzedawca zapewnia że nie zardzewieje jak inne haki. A co do elektryki to zdecydowałem się na wiązkę uniwersalną, odcina czujniki parkowania i przyciemnia przeciwmgielne w aucie po podłączeniu przyczepy. dla zainteresowanych podaję link do dystrybutora haków: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

berater 17-01-2012 06:57

Odp: Hak holowniczy automat
 
Ile zapłaciłeś z montażem ?

mrk26 17-01-2012 19:44

Odp: Hak holowniczy automat
 
to umnie wogóle nie widać, jak zrobie foty to wrzucę, ale jak hak zdjęty to nawet nie wiedziałem że mam doczepiany :P

Czolg 17-01-2012 22:50

Odp: Hak holowniczy automat
 
A co masz za hak i jakie koszty?

mrk26 18-01-2012 21:18

Odp: Hak holowniczy automat
 
nie ma zielonego pojęcia co za hak bo już był jak kupiłem auto, a kupowałem używane, ale hak w torbie w bagażniku jak nowy nie uzywany to chyba w salonie montowali.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.