Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] Spryskiwacze reflektorów (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=254492)

siebek 01-12-2016 16:11

Odp: Spryskiwacze reflektorów
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
W zeszłym roku nawet filmik nagrałem ;)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Patrząc na ilość wyświetleń, sporo osób się zastanawia czy ma taki czujnik w Mk5.

kaan1 01-12-2016 17:51

Odp: Spryskiwacze reflektorów
 
Zastanawialiśmy się czy to jest w wersji na PL. Ty u siebie spryskiwacze reflektorów miałeś już w 2015. Natomiast w PL dołożyli dopiero w 2016. Normalnie w PL czujnika poziomu płynu nie ma - i stąd było to pytanie, czy dokładając spryskiwacze dostaje się czujnik.

Aha, oprócz ikony wyświetla się równiez komunikat w lewym panelu z informacją (widzę że u ciebie w panelu jest inny układ ikon, u mnie śniezynka jest obok informacji o stanie płynu - a u ciebia są rozdzielone) - ciekawe że im się kalkuluje robić tyle wariantów

siebek 01-12-2016 19:28

Odp: Spryskiwacze reflektorów
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Śnieżynka żyje własnym życiem, bo raz jest tu a raz tam :P Szczerze mówiąc nie wiem od czego to zależy.

Quadrifoglio 02-12-2016 22:58

Odp: Spryskiwacze reflektorów
 
Cytat:

Napisał kaan1 (Post 2704066)
Zastanawialiśmy się czy to jest w wersji na PL. Ty u siebie spryskiwacze reflektorów miałeś już w 2015. Natomiast w PL dołożyli dopiero w 2016. Normalnie w PL czujnika poziomu płynu nie ma - i stąd było to pytanie, czy dokładając spryskiwacze dostaje się czujnik.

Aha, oprócz ikony wyświetla się równiez komunikat w lewym panelu z informacją (widzę że u ciebie w panelu jest inny układ ikon, u mnie śniezynka jest obok informacji o stanie płynu - a u ciebia są rozdzielone) - ciekawe że im się kalkuluje robić tyle wariantów


Mam 2016, mam ledy + spryskiwacze. Jest czujnik, i przy obecnej pogodzie również się świeci uzupełnieni stanu płynu ;)

siebek 03-12-2016 08:40

Odp: Spryskiwacze reflektorów
 
Jeszcze komentarz odnośnie zużycia płynu spryskiwaczy.
W lipcu przy serwisie (przebieg 19.000km) uzupełniono płyn na max., a kontrolka o kończącym się płynie pojawiła się dopiero jakieś dwa tygodnie temu - przy przebiegu 29.000km.
Także wychodzi na to, że Mondek nie spryskuje reflektorów wtedy kiedy nie trzeba - np. przez większość lata :)

kasprzak 10-01-2019 21:34

Odp: Spryskiwacze reflektorów
 
Czy ktoś orientuje się jak z dołożeniem spryskiwaczy? Jak z montażem? Jest na wklejanym brackecie czy przykręcony? Czy jest grawerka w zderzaku pod otwór?

weuek 10-01-2019 21:39

Odp: Spryskiwacze reflektorów
 
U siebie po około miesiącu zbytecznego opaprywania przodu auta spryskiwacze wyłączyłem na stałe (kablem diagnostycznym). Potrzebne są jak czujnik zmierzchu.

kasprzak 08-02-2019 20:24

Odp: Spryskiwacze reflektorów
 
1 załącznik(i)
Patrząc na to zdjęcie ciężko wykombinować sposób montażu dysz. Chyba, ze ten plastik pod lampa jest wtedy inny.

kaan1 08-02-2019 20:42

Odp: Spryskiwacze reflektorów
 
A plastik nie idzie z lampa, Tzn. ledowa ma inny i wtedy są spryskiwacze. Bo to na zdjęciu to zwyjły halogen, a takowe chyba spryskiwaczy nie mają

kasprzak 08-02-2019 21:02

Odp: Spryskiwacze reflektorów
 
3 załącznik(i)
Cytat:

Napisał kaan1 (Post 3091883)
A plastik nie idzie z lampa, Tzn. ledowa ma inny i wtedy są spryskiwacze. Bo to na zdjęciu to zwyjły halogen, a takowe chyba spryskiwaczy nie mają

Chyba jednak nie, albo takiej lampy z innym plastikiem nie widzę do której możnaby było coś "doczepić"


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.