Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|dolnośląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=124)
-   -   warsztat we wrocławiu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=71610)

macslad 14-12-2009 20:25

Odp: warsztat we wrocławiu
 
Najprościej zadzwonić do niego i zaciągnąć informacji u źródła.

tel: 504024662 lub 513091189

pozdr.

dyda6joe 22-12-2009 07:02

Odp: warsztat we wrocławiu
 
dołączam się do grona zadowolonych klientów warsztatu t&k. najpierw naprawiałem się u syna swojego chrzestnego ale zawinął interes, potem zawieszenie u floryna, ale ze względu na marudzenie na to że fordem jeżdżę, ceny i ciągłe gadanie zobaczymy czy da się zrobić, pojechałem do carosa. rewelacja, szybko jak w formule, sprawnie, zajmują się fordami. jednak ostatnio chciałem wymienić drążki i końcówki i 2 dni próbowałem się do carosa dodzwonić i się nie udało. zatem postanowiłem sprawdzić znakomitą opinię usług pana Tomka. no i znalazłem warsztat do którego się przykleje na dobre. pan Tomek jest sympatyczny, uprzejmy, naprawa gites. nowe auto, bez komplikacji. no i jaja bo punktualnie co do sekund. 13:00 i telefon że można odebrać auto. to aż nienormalne bo zwykle ciężko oszacować co ile zajmie a tu zonk. nie pojadę nigdzie indziej

lotnik11 26-12-2009 11:41

Odp: warsztat we wrocławiu
 
do mnie tez na początku dzwonił że już gotowe a teraz to totalna zlewka muszę się sam upominać ale i tak jest lepszy od Carosa i też dalej do niego będą jeździć.

dyda6joe 26-12-2009 19:17

Odp: warsztat we wrocławiu
 
ojtam. komplikacje zawsze mogą wystąpić.

Friday71 27-12-2009 15:51

Odp: warsztat we wrocławiu
 
Mam dobra rade, OMIJAJCIE RADWANICE, bo tam moga wam nawet czesci pozamieniac

dareckip 29-12-2009 22:42

Odp: warsztat we wrocławiu
 
Dobra wszyscy rozpisują sie o panu Tomku, ale to chyba nie jest jedyny zakład we Wrocku, może jakiś inny znacie ??
Równie godny polecenia. Choćby ze względu na porównanie cen za robotę.

dyda6joe 30-12-2009 07:48

Odp: warsztat we wrocławiu
 
no jest. caros na warsztatowej zajmujący się dobrze fordami

ASO bym nie odwiedzał. kabli zapłonowych nie wiedzą jak podłączyć i próbowali umówic sie w tej sprawie na wizytę.........

dareckip 30-12-2009 11:10

Odp: warsztat we wrocławiu
 
Wiem z doświadczenia że w takich ASO to są sami uczniowie, albo ci którzy chcą przezimować, a później znajdują sobie lepszą pracę. Poza tym taki mechanik w ASO mało zarabia. Stare dobre powiedzenie "jaka płaca taka praca..." czy jakoś tak :p
Sam,:027: bardzo dawno temu, miałem praktyki w ASO Fiata i wiem co tam się wyrabiało.
O podmiankach części już nie powiem….. Jakoś muszą sobie dorabiać tylko dlaczego naszym kosztem:?::?::!::!:

Za wiedzę się płaci więc lepiej pojechać do kogoś kto to robi na codzień i się zna. :)

dyda6joe 30-12-2009 15:11

Odp: warsztat we wrocławiu
 
najgorsze że jak ktoś nowe auto kupuje to musi tam jeździć

dareckip 30-12-2009 16:51

Odp: warsztat we wrocławiu
 
dokładnie, ale wtedy warto im na ręce patrzyć:027:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.