Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sklepy i warsztaty (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=163842)

Wojtek 30-08-2012 21:48

Odp: UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części z Gdańska.
 
Wpłacałeś na dwa konta ?

M.A.G. 30-08-2012 21:53

Odp: UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części z Gdańska.
 
Nie, wpłacałem na osobę numer 2, ale jak widać numer konta jest ten sam chociaż całkiem inne dane do przelewu są.

Wojtek 30-08-2012 21:59

Odp: UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części z Gdańska.
 
Dane można zmienić.
Ważne , że numer konta jest ten sam. To będzie pomocne , jeśli się ktoś zdecyduje na sprawę sądową.

Pozdrawiam
Wojtek.

Mnich/Hassan 31-08-2012 09:34

Odp: UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części z Gdańska.
 
Ja nie zamierzam odpuścić. Dobrze że dzięki forom internetowym ludzie w takich sytuacjach mogą wspólnie działać. To na pewno pomoże w rozliczeniu oszusta.
Telefon od kilku dni ma wyłączony.

M.A.G. 31-08-2012 11:51

Odp: UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części z Gdańska.
 
Ja w poniedziałek będę zgłaszał wyłudzenie pieniędzy, podam oba te adresy - zobaczymy czy coś z tego wyniknie.

Pozdrawiam i życzę cierpliwości w walce z oszustem.

hazb 01-09-2012 13:41

Odp: UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części z Gdańska.
 
Witam
Około 06.09'12 obiecali wypisać mnie ze Szpitala, więc i u mnie nadejdzie czas na zgłoszenie.

Nadal jest otwarty wątek Kolegi z Forum podającego namiar na oszusta.

Pozdrawiam

Mlody99 01-09-2012 18:21

Odp: UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części z Gdańska.
 
Witam, założyłem konto na forum m.in. przez to, że zostałem również oszykany przez tego kolesia. straciłem 600 plnów. W razie jakiegoś pozwu zbiorowego czy jakichkolwiek informacji na temat goscia prosze o kontakt : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] .
Pozdro, chciałbym go spotkac osobiscie, za 600 zł pozwolilbym sobie na wiele.

Mnich/Hassan 03-09-2012 17:28

Odp: UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części z Gdańska.
 
Moje zgłoszenie zostało przyjęte. Policjant powiedział że gdyby znaleźli się inni poszkodowani to prosi o taką informację żeby nie mnożyć jednej sprawy w wielu oddziałach policji. Jeżeli zgłosicie się w tej sprawie na policje to w miarę waszych chęci prosił bym na PW o info od was z numerem sprawy lub miejsca zgłoszenia. Przekaże te informacje do swojego komisariatu aby policjant prowadzący tą sprawę wiedział i mógł się skontaktować z innymi policjantami z waszych komisariatów.

M.A.G. 03-09-2012 20:48

Odp: UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części z Gdańska.
 
Ja zostałem zbyty przez policję...

Powiedziano mi, że miesiąc oczekiwania to za krótko :!:, że mam wysłać list do gościa z ponagleniem wysyłki lub z prośbą o zwrot kasy i jeżeli zostanie potwierdzone, że adresat istnieje (czyli list nie wróci) dopiero się zgłosić na komisariat :shock:

Normalnie takich "jaj" to się nie spodziewałem :!:

Mnich/Hassan 04-09-2012 09:06

Odp: UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części z Gdańska.
 
Mi też tak powiedzieli w jednym komisariacie, a w innym przyjęli zgłoszenie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.