Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Bezpłatna wymiana znaczków/emblematów FORD (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=163150)

dadi 28-08-2012 06:24

Odp: Akcja "Blue Oval"
 
Cytat:

Napisał kuczol (Post 1868098)
A moje znaczki są już koloru srebrnego i nawet napisu Ford nie widać.

U mnie dokładnie tak samo, a pewnie nie chcą brać starszych Galaxy (poniżej 2006 r.), bo są one w dużym stopniu dziełem VW :P
Albo właśnie dlatego, że znaczki w Galaxach są wyjątkowo mało trwałe i byłoby za dużo wymian (dlatego Galaxy jest pominięty) :P

A ja swoje znaczki kupiłem rok temu (jeszcze nie założone).
Koszt: 70 zł szt. (i to po rabacie), czyli za komplet 140 zł ;)

Więc jeśli ktoś ma okazję wymiany za darmo to polecam, bo drogie są te znaczki ;)

Jakoob 28-08-2012 13:43

Odp: Akcja "Blue Oval"
 
Mój znaczek też już wymieniony :) Jedynie ten z tyłu, bo przedni nie jest nadgryziony zębem czasu. Wymiana bezpłatna, tylko że musiałem czekać żeby zamówili nowy ale wszystko jest ok, podpis na karcie odbioru auta i w drogę. Robiłem w Pol-Motors we Wrocławiu.

adziok09 31-08-2012 14:56

Odp: Akcja "Blue Oval"
 
a długo czekałeś bo ja byłem w Pol Motors w Wałbrzychu w poniedziałek i do dzisiaj zero odzewu a mówili że w środę dadzą znać

Jakoob 01-09-2012 10:40

Odp: Akcja "Blue Oval"
 
Byłem u nich w czwartek i miałbym zrobione od razu gdyby nie to, że skończyły się znaczki. Miał być w sobotę czyli za dwa dni i chyba był, mówię chyba bo na wymianę umówiłem się na wtorek i tak też zostało wymienione. W moim przypadku wyszło 4 dni, ale jak wspomniałem - gdyby był na stanie, wystarczyłaby jedna wizyta. Dzwoń i pytaj, może leży zapomniany przez nich na magazynie.

adziok09 01-09-2012 21:02

Odp: Akcja "Blue Oval"
 
a do tej wymiany potrzeba książki serwisowej?

eclipse 02-09-2012 06:45

Odp: Akcja "Blue Oval"
 
Cytat:

Napisał dadi (Post 1869285)
U mnie dokładnie tak samo, a pewnie nie chcą brać starszych Galaxy (poniżej 2006 r.)
Więc jeśli ktoś ma okazję wymiany za darmo to polecam, bo drogie są te znaczki ;)

Ja napisałem kilka meili i ,,czeski film ' Na ostatnim - dopisałem link strony z akcją BLUE OVAL dodając że zgłoszę skargę w FORD POLSKA. na dugi dzień od razu , proszę podać nr vin i opisać który znaczek jest uszkodzony tłumacząc że znaczków nie ma ale zostały zamówione i będą za kilka dni .

kenji 02-09-2012 07:33

Odp: Akcja "Blue Oval"
 
W Radomiu przez telefon kazano mi przyjechać na oględziny (fotki i wniosek). Po zatwierdzeniu przez forda miałem się umawiać na wymianę. Nie wiem jak to do końca jest bo już przy pierwszej wizycie pan z serwisu obejrzał znaczek i powiedział że może wymienić od ręki. Czas realizacji 45 minut. Niestety miałem wolną tylko chwilę i muszę jechać drugi raz. Co do mojego auta to mieli moje dane w bazie bo miałem robiony zderzak wcześniej u nich i nie wiem o co mogą pytać. Auto sprowadzone z francji, nikt o książkę serwisową nie pytał, samochód serwisuje samodzielnie. Wszystkim mającym wątpliwości radzę po prostu zadzwonić i się umówić.

Jakoob 02-09-2012 11:18

Odp: Akcja "Blue Oval"
 
W Pol-Motors zostałem poproszony o książkę i skserowano ją. Jest do końca uzupełniona ale od 2008 roku auto jest robione w niezależnym warsztacie, niemniej wszystkie pieczątki mi wbijają. Jak widać nie stanowiło to problemu.

witek77 03-09-2012 19:37

Odp: Akcja "Blue Oval"
 
Czym oni ten "stary" znaczek odrywają??
Znając zdolności "specjalistów" z ASO biegających ze śrubokrętami przy samochodzie to strach się bać czy nie uszkodzą lakieru, tym bardziej, że znaczek na tylnej klapie jest taki dosyć "schowany".
Nie wiem czy dawać im, bo jak mam do wyboru zniszczony znaczek, czy zniszczony lakier to wybieram to pierwsze;)

PO_MF 03-09-2012 19:58

Odp: Akcja "Blue Oval"
 
Jakoś ten temat pojawił się na przełomie 2010/11 roku. Na przeglądzie okresowym (w okresie gwarancji) zgłosiłem fakt odpadnięcia niebieskiej emalii i znaczek został wymieniony gratis.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.