Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment System) (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=284527)

GTS23 15-03-2020 23:21

Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst
 
Zastanawiam się, czy w takiej postaci jak teraz, ma to prawo działać.
Fotele oryginalnie z lcd, dołożyłem zasilanie (3 przewody zmostkowałem) i masę, całość podłączona poza autem.
Jeśli chodzi o zasilanie, to chyba wszystko.
Ale nic nie działa, próbowałem użyć pilota, efektu też brak.
Jeśli to podłączenie jest ok, to być może dvd jest walnięte...


Dvd już działa :)
Okazało się, że mój garażowy akumulator nawalił, podpiąłem pod sprawny i od razu wszystkie przyciski się podświetliły, a lcd ożył.
Teraz pozostaje wyrzeźbić wiązkę pod zasilanie i połączenie z drugim fotelem.

miki82 17-07-2020 09:50

Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst
 
Hej. Też chce to dołożyć. Jak nie problem odezwij się choćby SMS 793022874. Oddzwonię. Pozdr

2011 18-07-2020 11:13

Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst
 
Jak mogę pomóc? :) zadzwonię jak dzieci wstana

GTS23 05-08-2020 17:10

Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst
 
Mam pytanie do użytkowników dvd, czy po wyjęciu kluczyka/wyłączeniu dvd cały czas pali się dioda od przycisku wł/wył.?
Generalnie to chodzi mi o pobór prądu, zastrajkował mi aku, musiałem podładować i zastanawiam się, czy ma to związek z montażem dvd, bo podpiąłem zasilanie tylko pod bezpiecznik ori w bagażniku (bezpiecznik pod schowkiem pasażera był zajęty - nie zgadzało się to ze schematem i olałem sprawę). Oczywiście zdaję sobie sprawę, że muszę pamiętać o wyłączaniu napędu i że sam się nie wygasi po kilkunastu minutach :) Wtedy aku na pewno by ucierpiał ;)

Lolek85 25-10-2020 17:46

Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst
 
Witam.
Możecie poradzić pod jaką nazwą szukać instrukcji do tego systemu? Potrzebuję do s-maxa i mnie mogę namierzyć.

radkor 25-10-2020 19:18

Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst
 
Tu masz taką podstawową wersję instrukcji RSE: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

metmusic 25-10-2020 19:48

Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment System)
 
Niestety nie ma PDF. Tylko online która podesłał wyzej @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Swoją sroga... ostatecznie dołożyłem u siebie ten system :)

Kiler2196 01-04-2021 11:40

Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst
 
Cześć, też zamierzam zamontować DVD w zagłówkach dla dzieciaków. Zastanawiam się nad nieoryginalnymi 9 -cio calowymi monitorkami z napędem DVD/bluray + wyjścia na USB/kartę pamięci.

Jak się ogląda obraz z pozycji pasażera na tylnej kanapie? Nie za mała przekątna ekranu (9")?

chelek04 02-10-2023 14:42

Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst
 
Cytat:

Napisał metmusic (Post 3291429)
Niestety nie ma PDF. Tylko online która podesłał wyzej @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Swoją sroga... ostatecznie dołożyłem u siebie ten system :)

Cześć mógłbyś dać znać czy dorobiłeś wiązkę sam czy udało się gdzieś kupić? Ciężko gdziekolwiek znaleźć wiązkę łączącą oba fotele. Może ktoś inny podchodził do tematu?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.