Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|podlaska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=149)
-   -   Polecamy mechaników (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=67109)

norbi333 03-10-2010 20:32

Cytat:

Napisał artur8932 (Post 1513071)
Witam szanownych Fordowiczów. Czy orientujecie się gdzie w Suwałkach dobrze ustawiają zbieżność?

POM dobrze ustawia

Cytat:

Napisał artur8932 (Post 1513164)
Tak wiem, że tam jest salon tylko że hiundaja, ford jest na doczepke a poza tym trwa tam remont, no chyba że już skończyli..

Tam to tylko można jechać się podpiąć pod kompa i nic więcej

waldek72 09-10-2010 20:24

Odp: Polecamy mechaników
 
polecam do zbieżności warsztat auto-max na składowej, dobra aparatura a gość który robi zbieżność pracuje tam już kilka lat i ma uprawnienia do badań technicznych pojazdów. wjazd od składowej tam gdzie myjnia samoobsługowa i do końca podwórka.

cezarg1410 24-10-2010 21:31

Odp: Polecamy mechaników
 
to może ktoś poleci speca od układów paliwowych?...

szakal22 08-11-2010 09:55

Odp: Polecamy mechaników
 
Witajcie.
Chcę się wybrać do mechanika w Białymstoku - od diesla. Głownie chodzi i sprawdzenie ewentualna naprawa wtrysków i układu grzania świec żarowych. Może macie jakieś opinie i rady do ktorego warsztatu lepiej, który omijać - mam namiary na 4 warsztaty:

BOSCH Service AUTO-EUROREMONT
Jerzy Żarniewski
Białystok ul Moniuszki 65/2
Tel. 85 653-98-64
kom. 604 78 75 55
---------
SERWIS DIESEL
Białystok
ul. Elewatorska 11/1
tel.: 856627208
---------
Serwis Diesel
ul. Bacieczki 64
15-685 Białystok
tel. 85 653 31 52
----------
Centrum Diesla
ul. HETMAŃSKA 38
Białystok
tel/fax : 85 6 541 133
tel. kom. : 500 762 625

A może jest jeszcze inny warsztat?
Dzięki.

m4tek 09-11-2010 11:43

Odp: Polecamy mechaników
 
Jak potrzebujesz robić diesla to tylko serwis diesla na bacieczkach koles jest konkretny i do wykonania jakichkolwiek napraw przyklada duza uwage i z tego co pamietam nie jest az tak strasznie drogi ;) mialem kiedys polo 1.9D i wlasnie on mi robil wszystkie naprawy przy nim i za kazdym razem nie mialem jakichkolwiek zastrzezen...

toomekk6 17-11-2010 15:28

Odp: Polecamy mechaników
 
Oczywiście, że Bacieczki. Dźwoniłem dziś do chłopa i mam zadźwonić w sobotę i się umówić na wizytkę:)
Większość ludzi polecają ten serwis na Bacieczkach. Od znajomych wiem, że większość drobnych warsztatów podczas napraw sami wysyłają tam wtryski do roboty a człowiek któremu auto jest robione nic o tym nie wie:) Więc wg mnie ten zakład jest godny polecenia (wszyscy go polecają a Elewatorską odradzają;))
Na Elewatorskiej do Serwis Diesel nie zajeżdzaj nawet. Słyszałem sporo złych opini o tym warsztacie. A reszty nie znam.

szakal22 22-11-2010 10:10

Odp: Polecamy mechaników
 
No wiec bylem w Białymstoku przejazdem - i postanowiłem któregoś odwiedzić przynajmniej się popytać.
Potwierdzam opinie o Serwis Diesel na ul.Elewatorskiej.
Fakt maja oprogramowanie(interface) fordowski tzw. WDS - ale dużo zgadują - a może to, a może tamto, a to trzeba to rozebrać, a tamto rozebrać.
Wiem, ze bardzo dużo można odczytać z WDS'a - i albo koleś ma małe pojecie o tym albo z niego taki fachowiec.

Tak wiec ten zakład skreślcie sobie z listy i mocno zamazać aby przypadkiem tam nie pojechać. Bo tylko stracicie czas i nerwy.

Z zakładem na Bacieczki rozmawiałem telefoniczne - i konkretnie koleś rozmawiał i wiedział co mówi. Za to nie maja WDS'a. Maja coś bardziej uniwersalnego.

toomekk6 22-11-2010 16:04

Odp: Polecamy mechaników
 
Może i nie mają ale ten chłop wie co jest grane. Jego zakład istnieje bardzo długo w Białymstoku. Znajomy mechanik (ma swój zakład) wozi do niego wtryski i pompy do roboty, strasznie go sobie chwali.

szakal22 22-11-2010 18:15

Odp: Polecamy mechaników
 
Nie wątpię, że kwestia wtrysków jako samych sobie czy tez pomp ma opanowane - i pewnie jako te odrębne elementy naprawia bardzo dobrze. Jednak nie będąc pewnym co dolega autu i jadąc tam aby ten pan nam pomógł w miarę szybko i aby znał temat... - to tego nie odczułem...

Andrzej 22-11-2010 19:36

Odp: Polecamy mechaników
 
Cytat:

Napisał szakal22 (Post 1544868)
jadąc tam aby ten pan nam pomógł w miarę szybko i aby znał temat... - to tego nie odczułem...

wróćmy do momentu, że zadzwoniłeś, a nie pojechałeś... a co byś przez telefon nie opowiadał to nie to samo co obejrzeć auto fizycznie... i nie wszyscy potrzebują akurat WDSa, a jak sam się przekonałeś na własnej skórze, Ci co mają to też nie zwsze potrafią z niego korzystać... Nie narzędzie i słowa czynią mechanika, lecz czyny...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.