Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|lubuska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=166)
-   -   Warsztat samochodowy Gorzów Wlkp (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=195592)

mariusz gorzów 22-02-2019 11:50

Odp: Warsztat samochodowy Gorzów Wlkp
 
Cytat:

Napisał motorek4612 (Post 3097418)
W GW to nie wiem ale w ZCH.

Dzięki Rafał gadałem z gościem mam w poniedziałek dzwonić

aple4 10-06-2019 13:19

Odp: Warsztat samochodowy Gorzów Wlkp
 
Panowie, znacie kogoś kto wymieni mi olej w autom. skrzyni AWF21 statycznie i zrobi to dobrze nie zdzierając przy tym miliona złotych monet ?

ArtekMK 14-10-2019 21:52

Odp: Warsztat samochodowy Gorzów Wlkp
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i jak - udało Ci się znaleźć jakiś warsztat w sprawie wymiany oleju?
Generalnie szukam warsztatu, który przeprowadzi diagnostykę skrzyni i wymieni olej w automacie... pisałem tu: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i tu: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i czekam na odpowiedź...
Macie doświadczenia z tymi warsztatami?
Pozdrawiam

aple4 15-10-2019 06:11

Odp: Warsztat samochodowy Gorzów Wlkp
 
Byłem w Auto-matic na przeglądzie skrzyni w lipcu (koszt 200 zł). Mechanik wtedy przeprowadził testy i sprawdził stan oleju. Warunek - Trzeba zostawić auto na 1-2 dni. Jak zdarzyłaby się naprawa to uderzaj tam. Byłem i widziałem od kuchni - gość ma mnóstwo Aisinów na warsztacie, można powiedzieć, że się w nich specjalizuje.

Co do wymiany oleju to przejedź się do Szczecina do: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Koszt 450zł + olej 55zł/l. ok 12l. Można też przyjechać z własnym. Przed wymianą robimy z nimi wspólną przejażdżkę samochodem, podczas której podłączają tester i sprawdzają jak skrzynia pracuje i jeśli będzie ok to wymieniają olej.

pawwie 11-10-2020 15:49

Odp: Warsztat samochodowy Gorzów Wlkp
 
Witam, gdzie w Gorzowie dokonają mi diagnozy/regeneracji skrzyni manualnej ? Dobrze i w przystępnej cenie.

ricardo333 14-12-2020 14:15

Odp: Warsztat samochodowy Gorzów Wlkp
 
Czy w Gorzowie Wlkp. już nie ma polecanych dobrych mechaników?

kolorowypl 14-12-2020 19:46

Odp: Warsztat samochodowy Gorzów Wlkp
 
Nie ma dobrych warsztatów w tym rejonie do którego nie pojedziesz to możesz się natknąć na bumelkę.Ja nie znam niestety :(:( . Jeszcze do przełkniecia jest Moto- Dziakowicz. Ale ile osób tyle opinii.

FRANQ_23_PL 08-04-2021 22:14

Odp: Warsztat samochodowy Gorzów Wlkp
 
Siemanko!

Dobry mechanik do którego jeżdżę to Olo Garage za Multimedia prosto i w prawo, koło lakiernika. Mechanikę ogarnia szybko i tanio, nie robi elektryki, a silniki bardzo niechętnie, natomiast ceny bardzo dobre, nie przycina na częściach, nieraz okazało się, że zakupił części w hurtowni taniej, niż mi się udało znaleźć na Allegro (średniopółkowe cześci jak Febi, LUK itd).
Mój ziomek natomiast poleca Staszica Garage, robili mu silnik w jakiejś Maździnce pierdziawce 1.0 czy 1.1 i zapłacił grosze, a auto śmiga już prawie 3 lata bez problemów ze strony silnika.
Z TEMĄ radzę uważać, podają przybliżoną cenę naprawy, przy odbiorze zawsze wychodzi dużo drożej, mimo że nie było nieprzewidzianych sytuacji, które by je uzasadniały. Zasłaniają się przeliczeniem netto-brutto, jakby klienta to obchodziło. Kolega z pracy głównie tam naprawia, płacze i płaci, ale z napraw jest zadowolony.

ricardo333 21-07-2021 08:56

Odp: Warsztat samochodowy Gorzów Wlkp
 
Cytat:

Napisał kolorowypl (Post 3303367)
Nie ma dobrych warsztatów w tym rejonie do którego nie pojedziesz to możesz się natknąć na bumelkę.Ja nie znam niestety :(:( . Jeszcze do przełkniecia jest Moto- Dziakowicz. Ale ile osób tyle opinii.

no dobrze, w Gorzowie nie ma dobrych mechaników a w okolicach Gorzowa? powiedzmy do 50km, do 100km, do 150km.

aple4 21-07-2021 09:22

Odp: Warsztat samochodowy Gorzów Wlkp
 
Cartec na ul. poznańskiej przed Deszcznem.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.