Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=2877)

VIKI 05-01-2005 13:50

Cytat:

panno Viki
.....a skond wiesz że nie pani :P :P hehehe nie nie żartuje :)))

Witaj "po raz kolejny" Kefirku :!: :!: :D
:D :D :D

chromol 05-01-2005 17:28

w tym wieku i jeszcze :?: panna :?: :roll: :!: ;) :)

Kefir 05-01-2005 17:33

Cytat:

.....a skond wiesz że nie pani
no bo... ja na przykład nie pozwoliłbym swojej żonie tak "forumować" ;)

VIKI 05-01-2005 17:53

kefir
Cytat:

no bo... ja na przykład nie pozwoliłbym swojej żonie tak "forumować
"
tak..........hmmm to znaczy jak :P nie widze w tym nic dziwnego.


chromol
Cytat:

w tym wieku i jeszcze panna
i zobacz jak sie z tego ciesze...... :D :D :D :D hehe

Kefir 05-01-2005 18:42

no dobra powiedzmy, że żartowałem, ale co do drugiego cytatu: napewno słyszeliście ten tekst smolenia o 25-cio letniej nauczycielce?

Dj Brabus 06-01-2005 10:55

Cytat:

Napisał chromol
w tym wieku i jeszcze :?: panna :?: :roll: :!: ;) :)

Z jednej strony nie ma się co dziwić, bo podrywa ;) ;) prawie wszystkich na tym forum (... siakieś pomarańczowe kotki... ) :lol: Z drugiej strony może panna VIKI nie jest panną, tylko panią domu, która podczas nieobecności męża w domu wypisuje rózne ciekawostki na forum... :D :D

Niestety internet i forum, to coś takiego anonimowego i każdy może sobie zrobić wydumany podpis - ja na przykład mogę sobie wymyśleć nick "Gorąca blondynka_24" i nikt mi tego nie udowodni, że nią nie jestem...

P.S. Lady VIKI - pamiętasz topic Kuny o naszych zdjęciach? Czy ja straciłem rachybę, czy Twoje zdjęcie się tam jednak NIE pojawiło? :lol: 8-)

VIKI 06-01-2005 14:00

Panie Brabus........... :evil: zagalopowałeś się :!:

Odpowiec sobie na pytanie czy jeśli wy odzywacie sie do siebie miło w jakiś tam sposób to czy to znaczy że sie nawzajem podrywacie??........tak jak wszystko to kwestia interpretacji :)
Cytat:

ja na przykład mogę sobie wymyśleć nick "Gorąca blondynka_24" i nikt mi tego nie udowodni, że nią nie jestem...
zaraz napiszesz że jestem facetem.... :twisted: Ja w każdym bąć razie nie mam zamiaru udowadniać poprzez foty itd kim jestem.....bo to chyba forum forda jest :P a nie "ftoka"
Jak cie to tak męczy to na przyszłość pokusze się tylko do czytania :? Albo zmienie nick ;)

I wcale zła nie jestem :D :D :D

Greg 06-01-2005 14:49

Dokop im Viki , nie daj sie . :D
Pzdr. nawet jak jestes facetem :D ( to i tak chodzisz czasami w szpilkach ) :D

VIKI 06-01-2005 15:42

Cytat:

to i tak chodzisz czasami w szpilkach
g:D> ............nawet częściej niż czasami :)

Dj Brabus 06-01-2005 16:25

Cytat:

Napisał VIKI
Panie Brabus........... :evil: zagalopowałeś się :!:

Jak na prawdziwego ogiera przystało!! 8-) 8-) 8-)

Cytat:

Napisał VIKI
czy jeśli wy odzywacie sie do siebie miło w jakiś tam sposób to czy to znaczy że sie nawzajem podrywacie?

No ja senior Kunę to tak!!! On jest taki uroczy... :lol: :wink:

Cytat:

Napisał VIKI
zaraz napiszesz że jestem facetem....

No tego to nie chciałby chyba żaden facet na forum...

Cytat:

Napisał VIKI
bo to chyba forum forda jest :P a nie "ftoka"

Nie wiem co to "ftoka", ale piszemy na hyde-parku, więc możemy tu nieco zboczyć z tematu niebieskich owali pod naszymi domami...

Cytat:

Napisał VIKI
Jak cie to tak męczy to na przyszłość pokusze się

"SIĘ" czy "CIĘ" bo coś dziś już o tej porze nie dowidzę... :lol: ;) ;) Wiesz Lady - kobiety kusiły mężczyzn już od baaaaardzo dawna... 8-)

Cytat:

Napisał VIKI
I wcale zła nie jestem :D :D :D

W czym?? :razz: :lol: :wink:

P.S. Lady VIKI >> Już kiedyś Ci pisałem - to co piszę, bierz z DUUUUŻYM przymrużeniem oka! Ja mam po prostu dziś dobry humor i sobie zażartowałem - i to bynajmniej nie z Ciebie a z samego tematu "bycia osobą po drugiej stronie monitora".

P.S. Jesteś urocza jak się wkurzasz! 8-) :lol: Pozdrawiam Cię bardzo gorąco i za wszelkie błędnie zinterpretowane (lub źle przeze mnie sformułowane) uszczypliwości bardzo przepraszam!! :588: Bo jak masz być facetem, to ja się chyba :506:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.