Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] Modyfikacje, konfiguracje co można ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=230697)

leszcz 13-09-2019 15:50

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
może kupił dongla wpinanego w OBD który aktywuje np.kamerę . Widziałem takie wynalazki na ebayu :D

tedi_k 13-09-2019 15:50

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Cytat:

Napisał tacim (Post 3173430)
.... dołożyłem kamerę lecz kodowanie zrobił program z automatu i działa oki ...

Jaką kamerę? Co działa "ok"?? Jaki program???

tacim 13-09-2019 15:58

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
mm32 - Hm zwykły kabelek z ali . Przycisk activ i już. Kamera graty wsio org Ford jak w temacie.
Leszcz - prawie ale to zwykły kabelek do Forda
tadi_k kamera działa ok tylko zgłupiałem ze światłami czy na auto przy oświetleniu LED ma świecić tył.

leszcz 13-09-2019 16:02

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Cytat:

Napisał tacim (Post 3173441)
zgłupiałem ze światłami czy na auto przy oświetleniu LED ma świecić tył.

Nie - oczywiście mówimy o dziennych ledach .
Ciekawe wiec co pomieszał w konfigu ten wynalazek :D

tacim 13-09-2019 16:21

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Dzięki za info tak mi się wydawało , że lampy nie mają prawa świecić .
Hehe nie wiem jeszcze co zmienił, ale musiałem ogarnąć elektrykę aby poskładać auto podsufitkę itd. Teraz będę się bawił dalej bo auto muszę użytkować. Generalnie wsio jest oki poza tym, że zapalił tył lampy.
Po jeździe próbnej wsio działa jak powinno czyta znaki, asystent pasa chodzi i parkowania chodzą. Wszytko świeci jak trzeba tylko tył cały czas świeci .
Jak pojadę do kumpla na akcję serwisową akumulatora to przy okazji spytam o lampy jak sam nie dam rady choć obstawiam jeden ptaszek.

mm32 13-09-2019 16:36

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Przed aktywacją kamery te tylne światła już świeciły?

tacim 13-09-2019 16:38

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Wstyd się przyznać ale nie pamiętam. Co najlepsze wcześniej miałem HB i też nie zwróciłem na to uwagi hehe. Skoro Leszcz mówi, że nie mogą to nie.
Auto jest z salonu z Niemiec sam je przywoziłem więc z całą pewnością nikt w RP nic nie dłubał a że jest dobrze wyposażone to musiałem kamerkę dodać bo w starym była już fabrycznie.
Nie chciałem zrobić auto konfig ale nie chciał przyjąć zmian na piechotę to "żech kliknoł", ale spoko bywało gorzej.

leszcz 13-09-2019 16:39

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Cytat:

Napisał tacim (Post 3173430)
A przyznam , że nie wiem jak miałem przed

kolega już o tym pisał ;) .

A tak poza tym wiele osób własnie tak chce aby działały led przód + led tył :D ( w czasie jazdy na dziennych)

mm32 13-09-2019 16:46

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Cytat:

Napisał leszcz (Post 3173453)
kolega już o tym pisał

Wiem,ale ja pytałem o co innego,o to czy po założeniu kamery i skreceniu całego auta wtedy może już się te światła palił,czyli coś gdzieś zostało źle podłączone/zwarte.

tacim 13-09-2019 16:49

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Na testy założyłem stary kabel świecą tak samo więc raczej kodowanie obstawiam. Wiązka była kompletna ze słoniem więc tylko wyjąć wsadzić. Choć nie do końca bo nowa wiązka ma dwa przewody więcej w czarnej kostce na pewno lampy klapy są już oddzielenie lewa prawa a w starej idą na jednym zasilaniu.
mm32 OT co do modów to pojechałeś po całości.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.