Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=99836)

vpw 30-09-2013 17:50

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Cytat:

Napisał Marcin-Prezes (Post 2083395)
witam. Chyba cos drgnęło kugi przyjeżdżają do dealera i są wydawane na bieżąco. Moja podobno ma się wyprodukować w połowie października:)

No nie uwierzę póki nie zobaczę. Moja ma w ETISie datę produkcji 6/9 i diler potwierdza, że już jest w PL. Jeszcze musi do niego dotrzeć. Ponoć w tym tygodniu. Po oczekiwaniu od marca, to jest jak z otwarciem POW. Jeden miesiąc w tą, jeden w tą już różnicy nie robi. Byle przed śniegami zdążyć.

kuba0005 30-09-2013 19:07

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Cytat:

Napisał Atlis (Post 2083347)
Ford nie wydaje samochody, samochody wydaje dealer. Ja wyslalem zapytanie bezposrednio do Forda, czy jest problem z wydawaniem samochodow udealerow, potwierdzili, ze tak bylo przez krotki czas, ale juz jest wszystko w porzadku. Nie jestem klientem, ktoremu auto nie chcial auto wydac, wiec jakos nie widze specjalnie powod do drazenia tematu, ale zakladam, ze bez najmniejszego problemu mozna by sie bylo dowiedziec, o co chodzi - sprawa kilku telefonow... Pozatym tak jak napisalem wczesniej, zapytalem o powod problemow z czystej ciekawosci i czekam na odpowiedz.

No pewnie jestem debilem i 9.09 zapłaciłem sobie 121 tyż zł, zarejestrowałem tego samego dnia i wykupiłem OC i AC i jeszcze miałem śmiałość żądać od dealera aby wydał mi samochód 12.09. 2013r. a nie dwa tygodnie póżniej tj. 25.09.2013r. Pewnie to moja wina. Człowieku ogarnij się bo pewnie przez 2 tygodnie siedziałem w domu i dłubałem w nosie a cudowny dealer prosił mie codziennie abym odebrał samochód.

Marcin-Prezes 30-09-2013 22:26

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
VPW to gratuluje. Ciebie śnieg nie dopadnie ja tez mam taka nadzieje ze zanim śnieg i sól zagoszczą na drodze pośmigam sobie nią. Czy ktoś zakładał lub zamawiał do kugi owiewki na przednie szyby?

Qga 30-09-2013 22:50

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Czy problem z wydawaniem samochodow (nowa Kuga) dotyczyl/dotyczy wszystkich dealerow w Polsce? Czy to co spotkalo uzytkownika kuba0005 jest jedyny przypadek?

kuba0005 jezeli to nie tajemnica to napisz jaki dealer tak potraktowal Ciebie.

Marcin-Prezes 03-10-2013 22:39

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
dziś kolejne Kugi wyjechały z salonu

Atlis 04-10-2013 06:56

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Dostalem odpowiedz od Forda - problem podobno dotyczyl tylko jednej sztuki, mialo chodzic o usprawnienie do ruchu (czytaj usterke), ale okazalo sie, ze wszystko jest ok i ta sztuka i inne Kugi sa wydawane na biezaco.

kuba005 - wcale nie twierdze, ze jestes debilem.

kuba0005 04-10-2013 07:01

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
A ja z przesłuchania na Policji pracownika forda dowiedziałem się ,że Ford Polska wstrzymał wydawanie 180 sztuk fordów nie tylko Kug, a tym cudownym salonem co bierze pieniądze i przez 2,5 tygodnia nie chce wydać samochodu to Planet Car w Siedlcach.

jankowalski973 04-10-2013 07:05

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Cytat:

Napisał Atlis (Post 2085086)
Dostalem odpowiedz od Forda - problem podobno dotyczyl tylko jednej sztuki, mialo chodzic o usprawnienie do ruchu (czytaj usterke), ale okazalo sie, ze wszystko jest ok i Kugi sa wydawane na biezaco.

Taa, pewnie nie wiedzieli która to sztuka i wstrzymali wszystkie, masło maślane.

Ja po zmianie softu, na razie ok. Jedynie co zauważyłem to bagażnik można otworzyć pilotem nawet przy włączonym alarmie.

Cytat:

Napisał Marcin-Prezes (Post 2085057)
dziś kolejne Kugi wyjechały z salonu

Kiedy Twoja wyjedzie?

Atlis 04-10-2013 07:11

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
kuba005 - jakies szczegoly? bo jezeli klamia, to trzeba ich pocisnac.

jankowalski - twierdza, ze chodzilo o jedna sztuke, i chyba wiadomo o ktora. pozatym pytalem tylko o kugi. alarm masz dorabiany? bo jak jest fabryczny, to zawsze mozna bagaznik otworzyc z pilota.

pozatym nadal tragedii nie widze. jezeli sie okazalo, ze jest jakas usterka lub jakas podejrzewaja, ktora moze zagrazac zyciu, to bardzo dobrze, ze wsztrymali wydawanie samochodow. inna sprawa, ze powinni poinformowac klientow, o co kaman. niestety komunikacja z klientami ogolnie w polsce lezy...

jankowalski973 04-10-2013 07:13

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
fabryczny i przedtem się nie otwierał


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.