Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Kluczyk scyzoryk- dorobienie i koszta (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=153770)

tarantino 16-11-2016 20:48

Odp: Kluczyk scyzoryk- dorobienie i koszta
 
Ja też polecę użytkownika kubaw20055, załatwiałem u niego klucz scyzoryk z mondeo MK4 do MK3 i wszystko jest git :one:

Mariusz 16-11-2016 21:28

Odp: Kluczyk scyzoryk- dorobienie i koszta
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] to profesjonalista, on nie działa na czajna/podróbach.

krzysztofSJZ 17-11-2016 09:51

Odp: Kluczyk scyzoryk- dorobienie i koszta
 
hehe , są tacy co wiedzą że kupują dobrej marki chińczyka a są i tacy którzy udają że nie wiedzą ze 99,9% towaru jest z chin , bynajmniej ja uważam że wizualnie mój scyzoryk nie jest gorszy jakościowo ok orginału produkowanego gdzie? :one: nawet jest milszy w dotyku
to raz a dwa to są szpece którzy kodują to zdalnie?:roll: bo inaczej jakby nie liczyć koszt orginała nn plus wycieczka z 300-400 km jakoś nie bardzo , zresztą pozyjemy zobaczymy jajko w fredku spisuje sie ok już ponad rok i nie widac śladów ryżu ,
tedi_k sorry dopiero poczytałem twój wpis następnym razem jesli coś mi się stanie zadzwonię

nie chcę pisać nowych postów ale mam malutki problemktóry może się skończyć urwaniem klamki przez żonę:one: a mianowicie gdzieś w necie poczytałem o małym tricku z kluczykiem i poleciałem sprawdzić czy zadziała rzecz poszła o naciśnięcie jednocześnie otwierania i zamykania centrala które miało i spowodowało:diabel2: otwieranie drzwi tylko od kierowcy i tak jest ale po 2 naciśnięciu otwieraja się wszystkie drzwi , no ale ja zapomniałem doczytac jak odwrócić sytuację i teraz muszę bardzo szybko otwierać komplet drzwi gdyż zona nie może pojąć że trzeba chwilke odczekać może ktos zna odwrotna kombinację?:roll:

fordes 17-11-2016 18:24

Odp: Kluczyk scyzoryk- dorobienie i koszta
 
Cytat:

Napisał shrekxx (Post 2695167)
no ale ja zapomniałem doczytac jak odwrócić sytuację i

Zrób dokładnie tak samo jak to zrobiłeś wcześniej programując otwieranie drzwi tylko kierowcy.

tedi_k 17-11-2016 22:44

Odp: Kluczyk scyzoryk- dorobienie i koszta
 
Cytat:

Napisał shrekxx (Post 2695167)
...są szpece którzy kodują to zdalnie?:roll: ...

Klonują a nie kodują. Nie da się zakodować zdalnie, a kluczyk klnowany przy najbliższej konieczności programowania IMMO (np. wymiana jednego z modułów składowych IMMO) idzie na śmietnik i jest powodem dużego problemu z powodu nieświadomości posiadania klona (czyli z punktu widzenia samochodu 1 klucza) zamiast 2 RÓŻNYCH kluczyków.

krzysztofSJZ 19-11-2016 09:17

Odp: Kluczyk scyzoryk- dorobienie i koszta
 
właśnie miałem na myśli klonowanie które robią w Żorach Auchan jak i w Jastrzębiu w Kauflandzie , u mnie tyle co podejrzałem jak gość robił to wpinał się kompem do wtyczki obd coś kasował i coś dopisywał cała operacja trochę trwała , pozniej pokazał mi chyba pendriwe i stwierdził że tu się kryje najważniejszy szczegół programowania a ni klonowania

gkswolejfan 05-09-2017 06:51

Odp: Kluczyk scyzoryk- dorobienie i koszta
 
witam Forumowiczów :)

jedno za pewne głupie pytanie :D czy jest możliwość, że MK4 wychodził z jednym kluczem scyzorykiem?

W ASO dowiem się czy dany model po VIN miał 1,2 czy 3 kluczyki?

orion512 05-09-2017 08:35

Odp: Kluczyk scyzoryk- dorobienie i koszta
 
Jak się podłączy oprogramowaniem serwisowym to można odczytać ile kluczyków jest aktualnie doprogramowanych.

mm32 05-09-2017 08:37

Odp: Kluczyk scyzoryk- dorobienie i koszta
 
Jakby co to mogę to u Ciebie sprawdzić i ewentualnie kluczyk dopisać.

skorik 13-09-2017 21:16

Odp: Kluczyk scyzoryk- dorobienie i koszta
 
Czy kluczyk z Aliexpress z transponderem można dopisać do auta czy ten transponder jest "pusty" i trzeba na niego skopiować z oryginału?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.