Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|podkarpacka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=148)
-   -   Podkarpacki spam ... (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=49384)

Lulu 30-04-2009 11:56

Odp: Podkarpacki spam ...
 
Siemano, chciałem się pochwalić, chociaż bardziej pożalić, że moja mondzia dostała wczoraj nową turbinę.
Tą wyciągniętą na 90% zmasakrowały wtryski (spalania stukowe, masa syfu itp); krawędzie łopatek na całej długości były pięknie 'zaostrzone', sam wirnik kręcił się z oporem i na dodatek przycinała się geometria; kolektor i uszczelka wyglądały jak górnik po 12h w kopalni węgla. Dowiedziałem się też, że już wcześniej ktoś grzebał przy turbinie - nie wszystkie śruby były dobrze dokręcone.
Mam tylko nadzieję, że przez najbliższe 100tys.km będę musiał tylko zmieniać olej/filtry i cieszyć się z jazdy.

apropos filtrów: czy to nie w niczym nie zaszkodzi jak mam założony sportowy filtr powietrza K&N czy lepiej z powrotem założyć oryginalny papierowy?

Krzychu32 30-04-2009 17:13

Odp: Podkarpacki spam ...
 
Cześć



Cytat:

czy to nie w niczym nie zaszkodzi jak mam założony sportowy filtr powietrza K&N
według mnie w niczym to nie przeszkadza.

glazik5 02-05-2009 12:23

Odp: Podkarpacki spam ...
 
Cytat:

Napisał Krzychu32 (Post 1152377)
czy to nie w niczym nie zaszkodzi jak mam założony sportowy filtr powietrza K&N czy lepiej z powrotem założyć oryginalny papierowy?

oryginalny dluzej

sportowy nie az tak dlugo, lecz lepiej filtruje(nie patrz sie na cene, a na firme:)

wybor nalezy do CIebie:)

WWP 06-05-2009 20:46

Odp: Podkarpacki spam ...
 
Cześć, co tam u Was ciekawego?! 8)

Krzychu32 06-05-2009 21:02

Odp: Podkarpacki spam ...
 
Powitać

a nic ciekawego ,stara bida :))

maryanpl 07-05-2009 08:39

Odp: Podkarpacki spam ...
 
Witam wszystkich
No to troszeczkę nam deszczyk wreszcie popadał. No, ale drogi już suche więc dla nas kierowców jest ok, a ci co na deszcz czekali wreszcie się doczekali.

glazik5 08-05-2009 14:07

Odp: Podkarpacki spam ...
 
Czesc koledzy, gdzie najblizej miasta Jarosław jest jakis salon FORDa lub jakikolwiek salon czy cos tego rodzaju gdzie moge sprawdzic swojego essiego, chodzi mi o podlaczenie pod kompa:>

Krzychu32 08-05-2009 17:39

Odp: Podkarpacki spam ...
 
Powitać :)

Ten deszczyk to tak skromnie nas zahaczył ,a myślałem że jak porządnie poleje to auta z kurzu obmyje a tu ......... ehhhhh

WWP 09-05-2009 09:57

Odp: Podkarpacki spam ...
 
Witam,

Znalazłem coś w sprawie znikających postów, jeśli jeszcze tego nie widzieliście to podaje link
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Krzychu32 09-05-2009 18:51

Odp: Podkarpacki spam ...
 
Siema

No nie widziałem tego tematu ,bo ostatnio na FCP rzadko przebywam ,ale jak dla mnie ilość postów jest nie ważna. :)

Aaaaa odnośnie tematu który nam znikł zacząłem męczyć już drugą osobę ,mam nadzieję że w końcu dowiem się coś.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.