Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fiesta (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=99)
-   -   [Fiesta 2017- ] Nowa fiesta, jaka jest? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=274636)

mskgs 16-07-2019 10:30

Odp: Nowa fiesta, jaka jest?
 
Ja kiedyś brałem w ING i żadnego weksla nie było. Sama obsługa ok. Ale płaciłem w terminie. ;)

dadlik 16-07-2019 11:10

Odp: Nowa fiesta, jaka jest?
 
Cytat:

Napisał Fiesta Mk8 ST Line (Post 3153232)
no i super, teraz działa! Dziękuję!

A coś, ktoś w sprawie mirrorscreen? U mnie jak na filmiku wszystko robię, dochodzę do momentu kiedy gość naciska 2 x na dużym ekranie ikonę z "licznikiem" i u niego mirrorscreen żąda potwierdzenia dostępu, a u mnie nic się nie dzieje... Kwestia wersji AA, czy może dlatego że to jest system VW, a nie Sync?

Mirrorscreen w AA wymaga roota w telefonie.

Fiesta Mk8 ST Line 16-07-2019 11:20

Odp: Nowa fiesta, jaka jest?
 
A możesz po polsku? Nie ogarniam zbytnio tych tematów...

swampshark 16-07-2019 12:45

Odp: Nowa fiesta, jaka jest?
 
Trzeba mieć odblokowane konto root w androidzie. Robi się to przy pomocy kabla USB i odpowiedniego programu. Są tez aplikacje na telefon, ale to zależy od modelu telefonu i wersji systemu

Fiesta Mk8 ST Line 16-07-2019 13:01

Odp: Nowa fiesta, jaka jest?
 
Dziękuję, w takim razie raczej sobie odpuszczę bo rozumiem że grozi to utratą gwarancji na telefon. Poczekamy na nowego AA, może będzie bardziej funkcjonalny (ma mieć możliwość ostrzegania o Fotoradarach i radarach jak Yanosik i ma pokazywać dozwoloną prędkość)

Baron von Puffenstein 17-07-2019 15:35

Odp: Nowa fiesta, jaka jest?
 
Czyli root jest potrzebny tylko do mirror-screena?
Do google maps nie? Wolę się upewnić, bo u Huawei'a różnie bywa z ROOT'em (i bootloaderem). :|
Jak z aktualizacjami systemu multimedialnego w Fordzie (ogółem)? Częstotliwość update'ów itp

jacky-x 17-07-2019 16:26

Odp: Nowa fiesta, jaka jest?
 
Pierwsze dwa zdania tak jak napisałeś, tylko twierdzące, bez pytajników. Co do update sync3, podczas użytkowania (1,5miesiąca) dostałem jedną aktualizacje, zrobiona bezproblemowo. Pozdr

cattani75 26-07-2019 21:18

Odp: Nowa fiesta, jaka jest?
 
Panowie, czy ktoś z Was miał taki objaw, że przy pokonywaniu w miarę szybko (40+ km/h) zakrętu w prawo czuć jakby lewe koło wibrowalo i słychać delikatny stukot? Było tak zarówno na oponach fabrycznych, jak i po wymianie na Michalki Crossclimate. Co to może być? Przebieg aż 650 km. Przy jeździe na wprost auto idzie jak po szynach, zakręt w lewo też ok.

Fiesta Mk8 ST Line 26-07-2019 23:19

Odp: Nowa fiesta, jaka jest?
 
Nic a nic, nawet dużo szybciej. Generalnie jazda tym autem po zakrętach to sama przyjemność.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

marcin'ek 27-07-2019 09:10

Odp: Nowa fiesta, jaka jest?
 
Cytat:

Napisał Fiesta Mk8 ST Line (Post 3156891)
Nic a nic, nawet dużo szybciej. Generalnie jazda tym autem po zakrętach to sama przyjemność.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Dokladnie tak, czy to zimowki czy letnie jedzie swietnie [emoji3] jedyne wibracje to od asystenta pasa.
Moze to wina hamulcy, tarcza moze krzywa czy cos. Podobnie mialem kiedys w foce, tyle ze tam tarcze byly zuzyte i zanim sie to pojawilo auto stalo ok3 tygodni wiec i rdza byla na tarczach.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.