Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2007-2014] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o... (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=52214)

mark54 04-01-2009 07:55

Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
 
Cytat:

Napisał RoNiN76
Dobrze, że Was namówiłem na jedno bo co byśmy z kilkunastoma zrobili :fcp3 :fcp3 :fcp4

Oj, dobrze, dobrze.... :fcp29
Tylko pozostaje jedno "ale..."
Gdyby te kilkanascie radyjek bylo zamowionych bezposrednio u producenta,
to moze bylaby to wersja ze sterowaniem z kierownicy.... ale to juz tylko gdybanie.
Tak wiec na pewno lepiej bylo zdobyc doswiadczenie w temacie na tej jednej sztuce :fcp26
Teraz inni zainteresowani wiedza juz na co trzeba zwracac uwage przy zakupie.

jvc 06-01-2009 11:38

Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
 
To może ożywię temat i zaproponuję 500 zł za radyjko :fcp2 kto da więcej ? Proponuję też podbijanie o co najmniej 50zł żeby nie było drobnicy :fcp4 . Trzeba jeszcze wyznaczyć zakończenie licytacji na np: 31 styczeń i po problemie :fcp1

azet 06-01-2009 16:45

Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
 
Cytat:

Napisał jvc
To może ożywię temat i zaproponuję 500 zł za radyjko :fcp2 kto da więcej ? Proponuję też podbijanie o co najmniej 50zł żeby nie było drobnicy :fcp4 . Trzeba jeszcze wyznaczyć zakończenie licytacji na np: 31 styczeń i po problemie :fcp1

oj nie ładnie :fcp18 już się nie rozdrabniaj :fcp23
Cytat:

Napisał jvc
Ps2. W sumie za tysiaka mogę go łyknąć :fcp23


jvc 06-01-2009 18:26

Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
 
Cytat:

Napisał azet
Cytat:

Napisał jvc
To może ożywię temat i zaproponuję 500 zł za radyjko :fcp2 kto da więcej ? Proponuję też podbijanie o co najmniej 50zł żeby nie było drobnicy :fcp4 . Trzeba jeszcze wyznaczyć zakończenie licytacji na np: 31 styczeń i po problemie :fcp1

oj nie ładnie :fcp18 już się nie rozdrabniaj :fcp23
Cytat:

Napisał jvc
Ps2. W sumie za tysiaka mogę go łyknąć :fcp23


Ale skoro nie ma chętnych to po co przepłacać :fcp3 A tak na poważnie to może wysłać maila przynajmniej do tych co wpłacili kasę żeby były równe szanse i lecimy z tym koksem :fcp2

witekga 06-01-2009 20:03

Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
 
W sumie niezły pomysł, pozbędziemy się "kłopotu".

azet 07-01-2009 07:32

Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
 
Cytat:

Napisał jvc
Cytat:

Napisał azet
Cytat:

Napisał jvc
To może ożywię temat i zaproponuję 500 zł za radyjko :fcp2 kto da więcej ? Proponuję też podbijanie o co najmniej 50zł żeby nie było drobnicy :fcp4 . Trzeba jeszcze wyznaczyć zakończenie licytacji na np: 31 styczeń i po problemie :fcp1

oj nie ładnie :fcp18 już się nie rozdrabniaj :fcp23
Cytat:

Napisał jvc
Ps2. W sumie za tysiaka mogę go łyknąć :fcp23


Ale skoro nie ma chętnych to po co przepłacać :fcp3 A tak na poważnie to może wysłać maila przynajmniej do tych co wpłacili kasę żeby były równe szanse i lecimy z tym koksem :fcp2

ano , mamy kapitalizm, jak kiedyś powiedział chyba Balcerowicz ,o czymś tam , dostosowując do naszego radia, " radio nie jest warte za ile było kupione, ale tyle ile ktoś chce dać "

RoNiN76 07-01-2009 08:35

Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
 
Paffcio 1500 i je oddajemy co wy na to :fcp4 :fcp9

jvc 07-01-2009 09:03

Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
 
Cytat:

Napisał RoNiN76
Paffcio 1500 i je oddajemy co wy na to :fcp4 :fcp9

Tylko kto tyle da ? :fcp2
Ja daję nadal 500 przebija ktoś?
Można ewentualnie dać na allegro , ale nie ma rds, sterowanie trzeba dokupić do kierownicy, poza tym z gwarancją też jest tak średnio bo już trochę czasu upłynęło a radio się marnuje ,dla mnie najlepsza z niego jest nawigacja.

PAFFCIO 07-01-2009 10:50

Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
 
To porobię za mercha :fcp12
Radyjko wprawdzie nie ma RDS'u ale ma TV i da się na nim oglądać.
Radyjko wprawdzie nie ma sterowania z kierownicy ale ma duży ekran dotykowy.
Tu to, czego nie ma, mi się kończy, a to co ma, nawet nie jest w połowie :fcp16 :fcp16
Powtarzam, ten sprzęt ma największą wartość dodaną dla kogoś kto nie brał fordowskich bajerów bo:
1. jest 2 strefowa zona audio dla navi i telefonu,
2. jest podłączenie każdego telefonu przez BT,
3. jest navi i to na prawdę całkiem miło działająca wraz z dodatkową anteną,
3. and last but not least odtwarzacz DVD i DviX.

Ponieważ temat "stoi" i zbiera kurz, każde rozwiązanie przyjęte przez "inwestorów" będzie ok.
Po przerwie świąteczno-noworocznej, będę znów atakował chinoli...może coś nowego już mają...

jvc 07-01-2009 12:29

Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
 
Myślę że jestem w stanie dać więcej ,ale skoro nie ma chętnych to co mam siebie podbijać ? :fcp3
Aha a czy na pewno da się sterować z kierownicy po dokupieniu jakiegoś modułu? bo na tym akurat mi zależy :fcp1
I co z resztą ? w dyskusji udziela się może 6 osób na 12 wpłacających :fcp6


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.