Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Ogólne] BT/VC Aktualizacja modułu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=142818)

skillu 09-06-2019 12:56

Odp: BT/VC Aktualizacja
 
Witam,

ostatnimi czasy zmieniałem modułu z 488 na 112, wszystko przebiegło pomyślnie wraz z mianą mono na stereo tylko mam pytanie podczas streamingu gdy piosenka leci np z spotify albo youtube pokazuje czas a nad tym napis "Tytuł" można to jakoś zmienić aby pokazywało prawdziwy tytuł utworu?

Dodam iż instalowałem aktualizacje do wszystkiego, convers+, radio, moduł itd. jakies opcje w elm są od bluetooth?

Wiem, że to nie jest jakieś bardzo ważne aczkolwiek troche mi sie to nie podoba a słyszałem, że innym ten tytuł pokazuje.

gelu1986 09-06-2019 13:20

Odp: BT/VC Aktualizacja
 
Tytuły pokazuje modul 212 z tego co słyszałem

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Sethh 09-06-2019 16:36

Odp: BT/VC Aktualizacja
 
U mnie 212 pokazuje tytuły na FX.

weuek 09-06-2019 18:35

Odp: BT/VC Aktualizacja
 
Miałem 112 i tytuły były (na radiu sony).

peteypee 09-06-2019 22:28

Odp: BT/VC Aktualizacja
 
Na 112 tytuł utworu jest na radiu, na c+ nie.

Xingham 13-06-2019 10:21

Odp: BT/VC Aktualizacja
 
Witajcie, to znowu ja.
Problem podobny do kolegi powyżej
Auto: Focus 2FL 2008r.
Radio: Travelpilot FX
Moduł bt: z usb i aux w podłokietniku (nie wiem jaki model tego bt nie wiem jak odczytać)

Wgrane oprogramowanie FX SP4.1 (oczywiście zniknęło pl menu)
Chciałem wgrać aktualizację modułu BT lecz po tym jak pendrive się uruchomi komunikat "BVC uptade is not required" czy coś w ten deseń i odpala się radio spowrotem.

Zależy mi na streamingu audio przez bt, ale już nie mam pomysłów.
"SZUKAJ, było" - tak wiem, że było tylko wałkuję te posty od 1 strony do 90 i nie ma żadnych konkretnych odpowiedzi ;)

Proszę o pomoc :)

Wyjąłem bezpiecznik od radia w skrzynce bezpieczników - bo ktoś wspominał o resecie i radio się w ogóle nie włącza :/ co może być przyczyną?

Akumulator odłączony i podłączony spowrotem,
Bezpiecznik przy radiu sprawdzony - jest oki.

Byłem u szpeców od audio, napięcie na radio idzie. Więc wytypowali uszkodzone radio.
Teraz moje pytanie, czy ktoś naprawia takie radia, co się mogło zepsuć i czy opłaca się to w ogóle robić?
Czy kupić coś podobnego? jeżeli tak to czy macie jakieś typy?

leszcz 13-06-2019 14:05

Odp: BT/VC Aktualizacja
 
Cytat:

Napisał Xingham (Post 3142141)
bo ktoś wspominał o resecie i radio się w ogóle nie włącza :/ co może być przyczyną?

Akumulator odłączony i podłączony spowrotem,
Bezpiecznik przy radiu sprawdzony - jest oki.

Byłem u szpeców od audio, napięcie na radio idzie. Więc wytypowali uszkodzone radio.
Teraz moje pytanie, czy ktoś naprawia takie radia, co się mogło zepsuć i czy opłaca się to w ogóle robić?

ramy padły ... do wymiany na alle za około 5$ ... w PL naprawa radia coś koło 400 zł

Xingham 13-06-2019 17:03

Odp: BT/VC Aktualizacja
 
Cytat:

Napisał leszcz (Post 3142226)
ramy padły ... do wymiany na alle za około 5$ ... w PL naprawa radia coś koło 400 zł

Na allegro 29zl kosztuja 2 kosci. A powiedzcie mi kto to moze zrobic ? Czy jest ktos, kto podejmie się tego z forumowiczów (albo zna kogos xD) W okolicach Radomia albo Trójmiasta?

cfietka1 13-06-2019 20:43

Odp: BT/VC Aktualizacja
 
Cytat:

Napisał MDMcapital (Post 3131781)
Podaj e-milka to Ci podeślę

Podeślesz i mi ? [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Krige 19-06-2019 07:23

Odp: BT/VC Aktualizacja
 
Panowie mam Mondeo z marca 2014 polski salon, fabrycznie było radio 6000cd zmieniłem na Sony, w podłokietniku mam tylko AUX, samochód mówi po polskiemu do mnie :)
Tylko kablem wystarczy opcje zmienić aby był streaming po BT czy coś jeszcze zmieniać?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.