Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Ogólne] Aktualizacja sync2 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=234588)

FUSION 2014 10-04-2020 19:54

Odp: Aktualizacja sync2
 
Niestety kolego nie miałem takiego problemu jak twój i ciężko jest mi coś więcej w tej kwestii doradzić. Może ktoś z kolegów z czymś takim się spotkał i tobie pomoże [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

totek2 11-04-2020 10:24

Odp: Aktualizacja sync2
 
Mialem tak kiedyś przy zabawach na stole. Z tego co pamiętam pomogło cofnięcie softu i ponowna instalacja 3.10.

sychie 11-04-2020 11:00

Odp: Aktualizacja sync2
 
hmmm tylko żeby cofnąć się softem potrzebuje przerobiony plik autoinstall również? ma ktoś może kopie takiego pliku i może udostępnić?

bo link z początku tematu odnośnie cofnięcia aktualizacji wygasł, a gdy chce wrzucić aktualizację teraz mam coś takiego jak w poście poniżej:

Cytat:

Napisał leszcz (Post 2542432)
macie taki komunikat ?
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


tedi_k 11-04-2020 11:12

Odp: Aktualizacja sync2
 
Cytat:

Napisał totek2 (Post 3241575)
Mialem tak kiedyś przy zabawach na stole. ...

@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Z tego co ja pamiętam na podobny przypadek, to wystarczy wykonać ponowną kalibrację dotyku. Jedyny problem to prawidłowe "trafianie palcem po przekątnej"...8) Tzn. trzeba ocenić gdzie może być "wirtualny" klawisz do naciśnięcia w stosunku do tego, co widać na ekranie. Ze 2 razy w historii mi się to udało...;)

sychie 11-04-2020 11:16

Odp: Aktualizacja sync2
 
hmmm no ok, tylko że i tak jak klikne np. tam gdzie sa ustawienia to mi wyskakuje : search for sync... wiec soft i tak się rozjechał... cofnięcie softem i wgranie nowego nie naprawi tego?

tedi_k 11-04-2020 11:37

Odp: Aktualizacja sync2
 
Cytat:

Napisał sychie (Post 3241592)
...search for sync... .
.. nie mogłem trafić na tą kalibrację ekranu.

1) Pierwsze słyszę o takim komunikacie...
2) Nic nie poradzę - trzeba mieć trochę wyobraźni przestrzennej i cierpliwości. Nic więcej.

sychie 11-04-2020 11:44

Odp: Aktualizacja sync2
 
zgadza się, taki komunikat jest jak gdzieś kliknę w ekran... to wyskakuje search for sync i prosi o kontakt z dealerem. więc dlatego myślałem aby cofnąć się do starszej wersji i później wgrać jeszcze raz z linku od Ciebie.

to wiem że muszę trafić w odpowiednią pozycje, i ok ale bardziej mi chodzi czy pamiętasz pod którym parametrem kryję się kalibracja ekranu.

totek2 11-04-2020 11:47

Odp: Aktualizacja sync2
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 3241590)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Z tego co ja pamiętam na podobny przypadek, to wystarczy wykonać ponowną kalibrację dotyku. Jedyny problem to prawidłowe "trafianie palcem po przekątnej"...8) Tzn. trzeba ocenić gdzie może być "wirtualny" klawisz do naciśnięcia w stosunku do tego, co widać na ekranie. Ze 2 razy w historii mi się to udało...;)

No widzisz, niby lat masz więcej ale pamięć lepsza :)

JARASMAN 19-04-2020 17:58

Odp: Aktualizacja sync2
 
Cześć
Mam Fusiona 2015 z SYNC2 3.10 16180 wersja usa.
Jak próbuję instalować pakiet językowy Europejski: EA5T-14F497-CF_64704 lub cały SYNC:

Gen2v310build16180updatepackageEULangpack3

dostaję taką informację zaraz po uruchomieniu instalatora:

"Invalid or Unsignet File
Your package may have corrupted, the package signature may have failed or the signature may have been revoked."

Ktoś miał coś podobnego?
pendrive 32gb, fat32

Dzięki

tedi_k 19-04-2020 18:30

Odp: Aktualizacja sync2
 
Cytat:

Napisał JARASMAN (Post 3243873)
...
Ktoś miał coś podobnego?...

Ze 150 Twoich poprzedników, którzy już o to pytali na forum...
Co prawda żaden z nich nie był aż tak pomysłowy by mieć nadzieję, że zdoła jakoś wgrać pojedynczy pakiet...
Sync2 dość dokładnie Ci wytłumaczył powód, dla którego jest to niemądry pomysł.
Co do reszty - cofnąć się w temacie i poczytać. Chyba, że kolega @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] będzie bardziej litościwy i n-ty raz napisze to samo...;)
Mnie się nie chce.:569:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.