Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Ogólne] Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=256329)

robo007 24-09-2018 19:29

Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto
 
:razz:tyle to ja wiem że trzeba przekombinować z plikami. Dlatego pytałem o tamtą wersję gdzie z opisu wynika że chyba jest przygotowana - nie znam włoskiego - tylko translator

tedi_k 24-09-2018 20:55

Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto
 
Cytat:

Napisał robo007 (Post 3033885)
...z opisu wynika że chyba jest przygotowana...

Nie ma czegoś takiego jak "publicznie dostępna wersja 3.2 przygotowana pod partycjonowanie 1GB/1GB"... Są tylko takie instalki "mocno prywatne"... Do tego po takiej "rzeźbionej" instalacji update CIP nie jest wykonalny własnymi siłami... Znów trzeba "się fatygować" (ew. kolega Paweł a4tech udostępnia ze swoich serwerów taką instalację "rzeźbioną", dedykowaną pod konkretnego odbiorcę...).

Chcesz to przyślij APIM - wgram Ci 3.2 "jak z fabryki" z partycjonowaniem 1.5GB/1.5GB. Nic Ci to co prawda nie da - poza szeroko reklamowanymi tłami, ale jeżeli odczuwasz silną potrzebę - nie ma problemu. Mogę to zrobić i ESN (numer seryjny) będziesz miał jaki masz, więc Ford "będzie spokojny"...
Ikony stacji radiowych na pewno nie będą Ci chodziły. Za to wszystkie aktualizacje 3.2 "fabryczne" wgrasz sobie bez proszenia...

W obu moich C-max Energi (bo mam już dwa...) używam takich wersji, więc wiem.:one:

robo007 24-09-2018 21:53

Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 3033928)
Chcesz to przyślij APIM - wgram Ci 3.2 "jak z fabryki" z partycjonowaniem 1.5GB/1.5GB. Nic Ci to co prawda nie da - poza szeroko reklamowanymi tłami, ale jeżeli odczuwasz silną potrzebę - nie ma problemu. Mogę to zrobić i ESN (numer seryjny) będziesz miał jaki masz, więc Ford "będzie spokojny"...
Ikony stacji radiowych na pewno nie będą Ci chodziły. Za to wszystkie aktualizacje 3.2 "fabryczne" wgrasz sobie bez proszenia...

W obu moich C-max Energi (bo mam już dwa...) używam takich wersji, więc wiem.:one:

Tak na prawdę było to tylko pytanie teoretyczne (bardziej ciekawość). Na zmianie tapety mi nie zależy a najmniej na ikonach stacji radiowych które są nie aktualne, a w "małym" podglądzie nie ma RDSu.
Jedno tylko mnie zastanawia - po "wepchnięciu" v3.2 następne będą "wchodziły" z automatu?

tedi_k 24-09-2018 21:56

Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto
 
Cytat:

Napisał robo007 (Post 3033969)
...po "wepchnięciu" v3.2 następne będą "wchodziły" z automatu?

Co znaczy "następne"? Chodzi Ci o 3.3? Na partycjonowanie 1.5GB/1.5GB oczywiście wchodzi...

leszcz 25-09-2018 10:41

Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto
 
mam u siebie 3.2 i tyle . Nic wielkiego prócz tapet ;)

robo007 25-09-2018 12:28

Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto
 
Źle się wyraziłem - przecież wiadomo że nie pójdzie - inny rozkład partycji. Każdy kolejny upgrade, zmiana tylko i wyłącznie przez bezpośrednie wgranie do APIM.

Norb.81 26-09-2018 09:05

Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto
 
Reasumując. Jesli mamy 3.0 i starszą wersję Sync 3 to oficjalnej aktualizacji już więcej nie zobaczymy? Zostają nam tylko bezpośrednie zastrzyki do APIM?

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

skitomek 26-09-2018 09:47

Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto
 
Szukam pomysłu od czego zależy kapryśność mojego Synca, android auto i telefonu. Czasami działa jak należy, czasami znika dolna belka na wyświetlaczu (ta z ikonkami od mapy, telefonu, menu głównego i muzyki), jeszcze kiedy indziej mam czarny ekran, z poziomy synca gra tylko google play (inne aplikacje jak spotify, tidal, deezer - mogę używać ale najpierw muszę je uruchomić w telefonie).

Sync 3 ver 3.0 18025, AA najnowszy, Android 7.1

robo007 26-09-2018 10:58

Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto
 
Cytat:

Napisał Norb.81 (Post 3034526)
Reasumując. Jesli mamy 3.0 i starszą wersję Sync 3 to oficjalnej aktualizacji już więcej nie zobaczymy? Zostają nam tylko bezpośrednie zastrzyki do APIM?

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Tego nie wiemy i nie dowiemy się do momentu jak pokaże się jakiś update, ale znając forda możemy się nie doczekać

tedi_k 26-09-2018 13:18

Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto
 
Cytat:

Napisał Norb.81 (Post 3034526)
...Jesli mamy 3.0 i starszą wersję Sync 3 to oficjalnej aktualizacji już więcej nie zobaczymy? ...

Może wyjść jeszcze ze 100 kolejnych aktualizacji z wersją 3.0... Kto kolegom z Forda zabroni "ciągnąć" wersję 3.0 do końca świata?
Przecież poza tym wydaniem 18025, dystrybuowanym z serwerów, od dawna jest używane wydanie 18093. Na tej samej zasadzie będą następne.
Ponadto zostawiony jest "na zapas" bufor wersji 3.1 - dla "nowych" Sync3 świat zaczyna się od 3.2...:568:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.