Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|mazowiecka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=126)
-   -   Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!! (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=19767)

Bierut 08-06-2016 20:43

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Z OC sprawców robiłem 2 wczsniejsze auta w EMTI na Młodzieńczej. Zadzwoń zapytaj.

wilhelmsson 09-06-2016 11:41

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Zajrzyj do tego wątku:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ostatnio robiłem u nich klapę i zderzak w kombi, jest całkiem dobrze. Nie wiem czy tanio, bo z OC sprawcy.

piwos 11-06-2016 16:41

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Hej,
poszukuje jakiegoś sprawdzonego mechanika na Warszawskiej Woli. Do standardowych eksploatacyjnych napraw - klocki, tarcze, zawieszenie, filtry, oleje. Tak żeby wykonać pełny przegląd po zimie i sprawdzić co jest do wymiany/naprawy.

Dzięki za pomoc

woio 11-06-2016 21:44

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Polecam Solid Garage [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...].

rychu.zychu 11-06-2016 22:02

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Cytat:

Napisał piwos (Post 2610047)
Hej,
poszukuje jakiegoś sprawdzonego mechanika na Warszawskiej Woli. Do standardowych eksploatacyjnych napraw - klocki, tarcze, zawieszenie, filtry, oleje. Tak żeby wykonać pełny przegląd po zimie i sprawdzić co jest do wymiany/naprawy.

Dzięki za pomoc

Może nie Wola , ale na Bemowie masz stary dobry sprawdzony serwis Forda ul.Szczotkarska 62A (22) 665 93 86

kaczy_skc 16-06-2016 09:30

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Panowie,

Gdzie w Warszawie znajdę magika od klimatyzacji? Do wymiany mam prawdopodobnie cewkę sprężarki. Fajnie gdyby był to warsztat na tyle ogarnięty, że zrobi to bez demontażu sprężarki.

motatu 16-06-2016 10:11

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Ja regenerowałem kompresor klimatyzacji w swoim eśku w zeszłym roku tutaj:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Zadzwoń i popytaj, czy podejmą się roboty bez wyjmowania kompresora.
Ja swój miałem już zdemontowany wcześniej w ASO. Po założeniu w ASO klima jak nowa, a może i trochę lepiej..

Kompresor był praktycznie do odebrania na drugi dzień, a przemiał duży.. cena (ok 1100 PLN) do zaakceptowania (na szybko nigdzie indziej nie mogłem znaleźć, a był koniec kwietnia) + gwarancja zdaje się, że na rok..

cipronex 23-06-2016 08:18

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Cytat:

Napisał kaczy_skc (Post 2612322)
Panowie,

Gdzie w Warszawie znajdę magika od klimatyzacji? Do wymiany mam prawdopodobnie cewkę sprężarki. Fajnie gdyby był to warsztat na tyle ogarnięty, że zrobi to bez demontażu sprężarki.

Polecam serwis auto-widawski. Akurat ja mam do tego serwisu najbliżej i z ojcem korzystamy z ich usług od jakichś 20 lat. Ostatnio odgrzybiałem tam klimę.

shakk 30-06-2016 17:41

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Panowie, potrzebuje speca od blacharki po prawej stronie Wisły - ktoś ma jakiś dobry namiar? Do robienia próg, tylny błotnik, przedni i drzwi do wymiany.

go2mati 01-07-2016 23:37

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Polecam stuprocentowo Solid Garage www.fordserwis.com.pl. Zrobiłem kilka dłuższych tras i podjechałem na sprawdzenie czy wszystko z samochodem w porządku, wiadomo - początek wakacji, pewnie będą jeszcze wyjazdy. Wszystko w warsztacie zostało sumiennie sprawdzone, płyny i olej uzupełnione gdzie brakowało, sprawdzone błędy na komputerze, zawieszenie - wszystko po kolei, bez oglądania się - rewelacja! Sumiennie, fachowo, rzeczowo. Na koniec poprosiłem jeszcze o sprawdzenie klimatyzacji to został uzupełniony czynnik a samochód jeszcze został przeozonowany. Wyszedłem z kompletną informacją o stanie samochodu, co zostało zrobione na miejscu i dodatkowo na co będzie należało zwrócić uwagę za jakiś czas - super. Ze swojej strony całkowicie bezkrytycznie polecam.

Cytat:

Napisał krzysHO (Post 2607306)
A kto mi poleci dobry zakład w którym mógłbym wymienić komplet sprzęgła z dwumasą ?. Mam na uwadze zakład Solid Garage i ew. Auto-Waś



Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.